-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
[email][email protected][/email] . mój adres ja powstawiam
-
Nie pamiętam nazwy , ale ma bardzo bogaty skład i co najważniejsze w przypadku Skrytka Sporą zawartość biotyny , nie miał podanego jeszcze advocate'a miał dostać w poniedziałek, narazie dostał antybiotyk i witaminy , karmę trzeba dostarczyć , ale narazie mamy 5kg tej z TOZu i na jakis czas starczy a potem z przyjemnością sama mu zawiozę nową :D
-
I dobry ten lekarz jest? A lecznica jaką ma opinię? Skrytek miał pobrane i zbadane zeskrobinki , wykryto w nich grzybicę , ale były też zmiany podobne do świerzbowca:( , naszczęście siak się nie drapie to znaczy że świerzbowiec jeśi jest to dopiero się pojawił:) A po podanych witaminkach i antybiotyku pies zaczął się podnosić i jakby jest trochę silniejszy
-
Diagnoza jest już postawiona , przez naszego learza , ale dobrze jeśli powtórzy się badania , kontaktować mogą się narazie ze mną , chyba że wolicie żeby kontaktowali się z fundacją . Z tego co zrozumiałam w rozmowie z panią z kliniki to faktóra jest wystawina kiedy uzbiera się większa kwota i wtedy też płacimy.
-
Super pomysł :) A zkliniką wszystko załatwione , pieniążki wpłacamy przelewem , fakturki wystawiaja na fundacje , trzeba im tylko karmę dostarczać , ale mamy to 5 kg specjalnej karmy co z TOZu dostaliśmy . Starczy na jakiś czas , a potem się dowiezie najwyżej , ja z chęcią pojade Skrytka zobaczyć . Znacie może kogoś z Łodzi kto mógł by tam czasem zajrzeć i zrobić kilka fotek?Jak nie to ja poproszę kuzynkę .
-
Wszystko już ustalone , jutro o 9 wyjeżdżamy :) Tak się cieszę że wreszcie wszystko się układa :) Pieniążki które już zostały przelane na moje konto w poniedziałek przeleje na konto fundacji. Tylko jakoś mi tak dziwnie że jutro ostatni raz zobacze Skrytka , nie wiele czasu z nim spędziłam ale już w jakiś sposób pokochałam tego psiaka , no ale najwarzniejsze że wszystko się układa , to nie moje uczucia są tu warzne tylko psiaka:)
-
BAZAREK Potrzebne pieniądze na leczenie : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/skrytek-wola-o-pomoc-biedny-chory-bez-szans-na-dom-143228/#post12717570[/url]
-
nie wiem czy może byc ale udało mi się sklecić coś takiego: Cichutko wołam o pomoc!Jestem malutkim pieskiem , z powodu zaniedbania głodu i tułaczki zapadłem na groźną chorobę , bardzo boli. Jestem w trakcie leczenia. W tej chwili jestem w domu tymczasowym , jednak z powodu mojej choroby nie mogę tu zostać . Proszę pomóż mi , Potrzebuję pieniędzy na leczenie . Nie chcę znowu trafić na ulicę , nie chcę umierać w głodzie i cierpieniu . Choć zostałem tak bardzo skrzywdzony nadal chcę kogoś kochac . POMÓŻ PROSZĘ!!