Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. musimy dać radę , a karmy starczy na przynajmiej 3 tygodni bo jest 5kg , lekarz powiedział , że to najlepsza karma jaka mógł dostać .
  2. [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8646/img2770.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2884/img2771w.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/4358/img2772.jpg[/IMG]
  3. Jak patrzę na te zdjęcia to mam wrażenie że jakby oczy ma Skrytek żywsze , a on bardzo lubi głaskanie po główce koło uszków , wtedy się kładzie i aż oczka zamyka tak mu dobrze:)
  4. Zdjęcia wkleje później bo teraz ide do pracy i już nie zdąże ,a i tak pomyślałam , że Skrytkowi trzeba kupić obrożę bo tą co mu dałam to się nie nadaje za mocno (bo dopiero w niedziele rano pomyslałam że potrzebna) smycz chyba narazie może zostać ta co zawiozłam , tylko ta obroża..
  5. ok to jutro się zajme , do kogo kontakt podać (jakiś numer by się przydał)
  6. Piękna dziewczynka, ma ogłoszenia ? jak nie to mogę się tym jutro zająć.
  7. [quote name='fizia']Super, że się wszystko udało :loveu: On taki maluch, a ja myślałam, że to starszy piesek:crazyeye: no ale to pewnie przez te łysinki tak mi się zdawało Ale to świetnie - mam nadzieję, że przed Nim dłuuugie i szczęśliwe życie[/QUOTE] Ja go na żywo widziałam i myslałam że starszy psiak :lol:
  8. Tak lekarz powiedział jak go zbadał i objrzał:)
  9. Nie wiem , ja zawsze go chwaliłam , ale teraz wydaje mi się że to już rutyna , leczy dobrze, ale nie podchodzi już do tego z takim sercem jak kiedyś.
  10. [quote name='Reno2001']Anja, mnie równiez informuj, kiedy ewentualnie nie będziesz mogła byc w lecznicy. Podzielimy się wtedy wizytami z Agatą ;). Nie ma co robic w lecznicy nalotów co kilka godzin, choc na pewno byłyby dobre ze względu na psiaka. Trzeba jednak brac pod uwagę, że to lecznica a nie hotel. Dane swoje ślę na PW.[/QUOTE] Ja to niestety nie będę mogła go odwiedzać bo mieszkam w Tomaszowie i trochę daleko , jak dobrze pójdzie to w niedzielę po południu do niego podjadę :p, ale nie obiecuję
  11. Pogrzebałam trochę i necie i znalazłam parę opini na temat lecznicy Skrytka i na sczęście wszystkie bardzo pozytywne, podobno wiele psiaków uratował pan doktor , a co najważniejsze jak mu powiedziałam że wcześniejszy lekarz chciał uśpić Skryteczka to pan doktor się zdziwił bardzoi powiedział że bzdury poprzedni lekarz mówił:) czyli ,że zależy mu na Skrytku ,a za dzisiejsze leki policzył 7 zł (szczepionka przeciw grzybiczna i środek do smarowania ciała ) to chyba nie tak drogo , a i jeszcze jedno . Wcale nie wiadomo czy to jest grzybica czy coś mniej groźnego bo podobno takie badania trwają min. tydzień czasu i dopiero wtedy można coś stwierdzić. Powoli zmieniam moje zdanie na temat dr.Sieranta.
  12. A i potzrebuję imiona i nazwiska osób które bedą chodzić do lecznicy i zabierać psa na spacery jak już trochę wydobrzeje , bo mam zadzwonić do lecznicy i podać te dane bo inaczej nie dadzą Skrytka nikomu oprucz mnie .
  13. gdzieś tak ale takiego mniejszego kota , a wogóle to jest jeszcze młody psiak nie ma chyba nawet roku:)
  14. Zdjęcia kiepskie bo nie chciałam lampy używać żeby psiaka nie stresować
  15. [IMG]http://img505.imageshack.us/img505/24/p1000614.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2969/p1000613jmc.jpg[/IMG]
  17. w kojcu w lecznicy [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/3851/p1000612l.jpg[/IMG]
  18. w drodze [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/3999/p1000609p.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6904/p1000606l.jpg[/IMG]
  20. jeszcze w domu: [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/5421/p1000601k.jpg[/IMG]
  21. Maluszek już bezpieczny , wydaje mi się , że nie jest tak źle w tej lecznicy , lekarz bardzo konkretny , naprawde dobrrze zajął się psiakiem , Poniewarz Skrytek jest jedynym psem w lecznicy (reszta kotów) Będzie sobie siedział w ciągu dnia na dworze:) Zaraz wkleje zdjęcia
  22. Kurcze mam nadzieję , że wszystko będzie dobrze
  23. [quote name='agata51']Zjawiam się na zaproszenie ocelot. Trochę późno, ale musiałam przejrzeć wątek. I od razu - słowa uznania dla cioteczek zaangażowanych w ratowanie biednego gacopyrzyka. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/fpr-zwp-lodz-ariel-obraz-psiego-nieszczescia-prosimy-o-pomoc-finansowa-133774/index125.html[/URL] Co ja mogę zrobić? Mogę 2 razy w tygodniu jeździć do Skrytka. Dni do uzgodnienia z asik007 i Reno2001. Mogę kupować mu karmę. Je suchą? Bento Kronen z jagnięciną będzie ok? Na razie tyle.[/QUOTE] Karma narazie jest więc nie trzeba kupować , co najwyżej czasem jakąś puszeczkę , żeby nie jadł tylko suchej
  24. Musimy próbować , bo jeśli nie zawieziemy tam Skrytka to czeka go śmierć bo nie znajdziemy na szybko nic innego , ważne żeby często ktoś u niego był, powiedzcie w które dni możecie go odwiedzać to ja spróbuje załatwić , żeby w te dni kiey nikt do niego nie przychodzi ,moja kuzynka przychodziła.
×
×
  • Create New...