-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Cudo - mix collie czeka na dom... jak długo jeszcze? Ma dom
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
ok to jutro się zajme , do kogo kontakt podać (jakiś numer by się przydał) -
Cudo - mix collie czeka na dom... jak długo jeszcze? Ma dom
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Piękna dziewczynka, ma ogłoszenia ? jak nie to mogę się tym jutro zająć. -
[quote name='fizia']Super, że się wszystko udało :loveu: On taki maluch, a ja myślałam, że to starszy piesek:crazyeye: no ale to pewnie przez te łysinki tak mi się zdawało Ale to świetnie - mam nadzieję, że przed Nim dłuuugie i szczęśliwe życie[/QUOTE] Ja go na żywo widziałam i myslałam że starszy psiak :lol:
-
[quote name='Reno2001']Anja, mnie równiez informuj, kiedy ewentualnie nie będziesz mogła byc w lecznicy. Podzielimy się wtedy wizytami z Agatą ;). Nie ma co robic w lecznicy nalotów co kilka godzin, choc na pewno byłyby dobre ze względu na psiaka. Trzeba jednak brac pod uwagę, że to lecznica a nie hotel. Dane swoje ślę na PW.[/QUOTE] Ja to niestety nie będę mogła go odwiedzać bo mieszkam w Tomaszowie i trochę daleko , jak dobrze pójdzie to w niedzielę po południu do niego podjadę :p, ale nie obiecuję
-
Pogrzebałam trochę i necie i znalazłam parę opini na temat lecznicy Skrytka i na sczęście wszystkie bardzo pozytywne, podobno wiele psiaków uratował pan doktor , a co najważniejsze jak mu powiedziałam że wcześniejszy lekarz chciał uśpić Skryteczka to pan doktor się zdziwił bardzoi powiedział że bzdury poprzedni lekarz mówił:) czyli ,że zależy mu na Skrytku ,a za dzisiejsze leki policzył 7 zł (szczepionka przeciw grzybiczna i środek do smarowania ciała ) to chyba nie tak drogo , a i jeszcze jedno . Wcale nie wiadomo czy to jest grzybica czy coś mniej groźnego bo podobno takie badania trwają min. tydzień czasu i dopiero wtedy można coś stwierdzić. Powoli zmieniam moje zdanie na temat dr.Sieranta.
-
[quote name='agata51']Zjawiam się na zaproszenie ocelot. Trochę późno, ale musiałam przejrzeć wątek. I od razu - słowa uznania dla cioteczek zaangażowanych w ratowanie biednego gacopyrzyka. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/fpr-zwp-lodz-ariel-obraz-psiego-nieszczescia-prosimy-o-pomoc-finansowa-133774/index125.html[/URL] Co ja mogę zrobić? Mogę 2 razy w tygodniu jeździć do Skrytka. Dni do uzgodnienia z asik007 i Reno2001. Mogę kupować mu karmę. Je suchą? Bento Kronen z jagnięciną będzie ok? Na razie tyle.[/QUOTE] Karma narazie jest więc nie trzeba kupować , co najwyżej czasem jakąś puszeczkę , żeby nie jadł tylko suchej