Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Tymonka

    Metamorfozy

    To i ja swojego Tymusia pokaze: Tutaj jeszcze u swojego byłego "pana" [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5519/syf1z.jpg[/IMG] A tu po paru tygodniach u mnie:) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2954/p1000437d.jpg[/IMG]
  2. Co się z tymi ludzmi dzieje , nie chcą pomagać to nie muszą ale niech nie przeszkadazją , bona tym cierpią tylko zwierzęta :shake: szkoda słów.
  3. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/#post12752443[/url]
  4. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/#post12752443[/url]
  5. Nowy bazarek dla Skrytka : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/#post12752443[/url]
  6. witam , albo mi sie wydaje albo coś jest nie tak , czy nie jest tu najważniejsze dobro psiaków? Czemu nie ma , żadnych informacjico się dzieje z psami? I powiem wam że nawet jak bym mogła wziąść któregoś na DT (nie mogę bo mieszkam w bloku i mam już dwa psy ) to nie wiedziała bym kogo o tym poinformować.Tam się dzieje tragedia a wy się kłucicie .
  7. Nie chodzi mi o to , że powinien juz być oswojony i skakać na ludzi przyjaźnie , ale o to , że cały dzień w klatce (bez tych 2-3 godzi kiedy ktoś tam jest ) nie wpływa dobrze na jego psychikę . Takie psy bardzo ciężko przekonać do człowieka . Ja mojego psiaka (zanlezionego w lesie i prawie dzikiego ) oswajałam bardzo długo , dopiero po pół roku zaczął machać ogonkiem , a po roku nieśmiało się bawić , a był prawie 24 h na dobę z człowiekiem .
  8. Cały czas potrzebujemy kogoś do odwiedzin!! On musi mieć jak najwięcej kontaktu z człowiekiem , inaczej nigdy się nie oswoji :( A co mówią lekarze jest poprawa? Nie dobrze że nie chce jeść i pić :shake:
  9. Myślę, że to dobry , pomysł . Na dwór narazie bym go nie puszczała , jest zbyt przestraszony , jeszcze się schowa gdzieś i nie pozwoli się wyciąnąć , lepiej poczekać jeszcze . Poza tym w pomieszczeniu ma lepszy kontakt z człowiekiem
  10. [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/562/img2781.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3496/img2782u.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8615/img2783o.jpg[/IMG] Mam wrażenie , że on lepiej wygląda i nowy kocyk widzę i obroża , ja całkiem zapomniałam , że trzeba mu dać .Przypomniało mi się na 10 minut przed wyjazdem , dlatego dostał tę starą , dobrze że chociaż smycz miałam w zapasie po moim Tymusiu:)Trzymaj się malutki może cię ciocia w sobotę odwiedzi!!
  11. A może do zwykłego ratlerka?[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/637/latlerek.jpg[/IMG]
  12. Podobny bardzo:) , mi trochę przypominał chihuahuałe (chyba tak się pisze)
  13. Co wogóle mówią lekarze w lecznicy? Jest poprawa ?
  14. [quote name='asik007'] Ciekawa jestem jak on chodził jak go Zuzka znalazła?[/QUOTE] Chodził prawie normalnie , wręczu uciekał przed nami , dziwne , że teraz nie może w koncu wtedy był bardziej wycieńczony ?
  15. To nie tak , jak u mnie był to też myslałam , że nie chodzi bo przez prawie 24 godziny nawet się nie podniusł , a potem jak się kiedyś przestraszył bo mocniej dzwiami trzasłam to wstał i zaczął szukać miejsca żeby się schować i całkkim dobrze chodził . Może on jest tak słaby że nie ma siły chodzić .
  16. około roku, jak mam usunąć sygnaturę? bo wgrałam nie ten obrazek który chciałam
  17. Ocelot nie wiem czemu ale nie mogę Ci odpisać na PW :(
  18. [quote name='zachary']Przelałam na Skrytka 300 zł.Trzymaj się psiaku! Ciotki nie dadzą Ci zginąć![/QUOTE] Wieeelkie dzięki!!!!!!!!!!!!! Nawt sobie nie wyobrażasz ile to znaczy dla Skrytka , to jest 10 dni pobytu w klinice:):)
  19. Przelałam na konto fundacji 70zł , 50 ode mnie i 20 co dzisiaj dostałam
  20. Ogłoszenia porobione :) Wszędzie gdzie wpadło mi do głowy
  21. Mam pytanie kto przelewał pieniążki na moje konto ? Bo nie wiem czy już przelewać na fundację czy czekać na resztę przelewów
×
×
  • Create New...