-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
To i ja swojego Tymusia pokaze: Tutaj jeszcze u swojego byłego "pana" [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/5519/syf1z.jpg[/IMG] A tu po paru tygodniach u mnie:) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2954/p1000437d.jpg[/IMG]
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
Tymonka replied to kate11's topic in Już w nowym domu
Co się z tymi ludzmi dzieje , nie chcą pomagać to nie muszą ale niech nie przeszkadazją , bona tym cierpią tylko zwierzęta :shake: szkoda słów. -
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/figurki-z-masy-solnej-zbieramy-skrytka-bez-twojej-pomocy-umrze-bazarek-do-29-08-a-143686/#post12752443[/url]
-
Ubojnia psów na smalec.....okolice częstochowy, potrzebna pomoc!!!!!!
Tymonka replied to kate11's topic in Już w nowym domu
witam , albo mi sie wydaje albo coś jest nie tak , czy nie jest tu najważniejsze dobro psiaków? Czemu nie ma , żadnych informacjico się dzieje z psami? I powiem wam że nawet jak bym mogła wziąść któregoś na DT (nie mogę bo mieszkam w bloku i mam już dwa psy ) to nie wiedziała bym kogo o tym poinformować.Tam się dzieje tragedia a wy się kłucicie . -
Nie chodzi mi o to , że powinien juz być oswojony i skakać na ludzi przyjaźnie , ale o to , że cały dzień w klatce (bez tych 2-3 godzi kiedy ktoś tam jest ) nie wpływa dobrze na jego psychikę . Takie psy bardzo ciężko przekonać do człowieka . Ja mojego psiaka (zanlezionego w lesie i prawie dzikiego ) oswajałam bardzo długo , dopiero po pół roku zaczął machać ogonkiem , a po roku nieśmiało się bawić , a był prawie 24 h na dobę z człowiekiem .
-
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/562/img2781.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/3496/img2782u.jpg[/IMG] [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/8615/img2783o.jpg[/IMG] Mam wrażenie , że on lepiej wygląda i nowy kocyk widzę i obroża , ja całkiem zapomniałam , że trzeba mu dać .Przypomniało mi się na 10 minut przed wyjazdem , dlatego dostał tę starą , dobrze że chociaż smycz miałam w zapasie po moim Tymusiu:)Trzymaj się malutki może cię ciocia w sobotę odwiedzi!!
-
[email][email protected][/email] ja wstawie
-
To nie tak , jak u mnie był to też myslałam , że nie chodzi bo przez prawie 24 godziny nawet się nie podniusł , a potem jak się kiedyś przestraszył bo mocniej dzwiami trzasłam to wstał i zaczął szukać miejsca żeby się schować i całkkim dobrze chodził . Może on jest tak słaby że nie ma siły chodzić .
-
Cudo - mix collie czeka na dom... jak długo jeszcze? Ma dom
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Do góry dziewczynę:) -
Cudo - mix collie czeka na dom... jak długo jeszcze? Ma dom
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia porobione :) Wszędzie gdzie wpadło mi do głowy