Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Może by się i znalazło , tylko problem by był wtedy kiedy mama wyjeżdża bo u mnie (w bloku) 3 psy to już za dużo , nie dała bym rady:D , a mam pytanie może wy się orientujecie gdzie są jakieś studia , studium lub jakieś kursy po których można zostać zoopsychologiem lub behawiorystom? Przeszukałam cały internet i nie znalazłam nic oprucz kursu za 5000 zł , zreszta nic ciekawego . Jak ktoś coś wie to proszę o informację , bardzo mi zależy.
  2. będzie miał do dyspozycji budynek gospodarczy w którym całom zime pali się w piecu , a sunia mojej mamy ma dwupokojową :D budę z podwójną ścianą ocieploną słomą i styropianem w której zimą jest cieplej niż w niejednym domu . A co najważniejsze będzie miał miłość , opiekę i odpowiedzialnych właścicieli:)
  3. Sunia wysterylizowana :) nie bedzie małych Tymeczków:)
  4. Z psem mamy dogaduje się dobrze , to malutka sunia (jakies 6 -7 kg) Pauza (tak się nazywa sunia) troszkę się Tymka boi ale myśle że się dogadają:)
  5. Witam, Jestem tu pierwszy raz . Mam pytanie , ale może zaczne od początku. Od paru miesięcy bezskutecznie szukam pracy , poniewarz zwierzęta to moja miłość , moim marzeniem jest praca z nimi , jednak nie posiadam odpowiedniego wyksztaucenia . Chciałam zapytać czy może ktoś z was orientuje się czy u nas w Tomaszowie można znaleść prace przy zwierzętach . Mam spore doświadczenie w zajmowaniu się psami . Z góry dziękuję .
  6. Mam super wieści , jeśli nic się nie zmieni , a nie zapowiada się , to Tymuś od 20 czerwca będzie u mojej mamy. Mama od początku sie w nim zakochała i kiedy dowiedziała się , że chce Tymusia oddać jednak to ppowiedziała , że ona go wezmie . Jedynym problemem było to , że mama w okresie letnim parę razy wyjeżdża (co roku) , ale to nie problem bo Tymuś zawsze może u nas spędzić te dwa- trzy tygodnie . Tymuś będzie mieszkał z drógim psiakiem mojej mamy na dworze, ale w ocieplanej dużej budzie , będzie też miał do dyspozycji cały budynek gospodarczy no i oczywiscie do domku będzie wchodził kiedy bedzie chciał . Moge obiecać , że tam będzie tak samo szczęśliwy jak u mnie bo mija mama też uwielbia psy ( mam to po niej :) ) . Mam nadzieję , że nie macie nic przeciwko? No i najważniejsze cały czas będzie kontakt z Tymusiem :)
  7. Ale oddam go dopiero wtedy kiedy się znajdą ludzie którym będę mogła zaufać , a nie pierwszej osobie która się trafi:)
  8. Długo nad tym myślałam i podjęłam decyzję . Tymus będzie u mnie dopuki nie znajdziemy mu idealnych państwa , jednak nie moge go zatrzymać bo wtedy nie będę mogła juz pomagać innym psiakom , cięszko mi będzie się z nim rozstać . Jednak chciałam brać pieski na DT żeby im pomóc ,a jeśli tymuś by został to juz żadnemu bym nie pomogła ...
  9. Super imie :) na fotkach odrazu widać że Bazyl szczęśliwy .
  10. Sama nie wiem ,z jednej strony pokochałam już tego psiaka i ciężko by było nam sie rozstać ,a z drugiej strony jeśli tymuś zostanie to nie bedę mogła już żadnemu psiakowi pomóc . Sama nie wiem. Dajcie mi jeszcze troche czasu
  11. I jak tam Białasek się ma , w nowym miejscu?
  12. Parę nowych fotek:)[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4929/3333333333333333333333.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6568/22222222222222222222222a.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3167/11111111111111111111111r.jpg[/IMG]
  13. I jak tam , odzywał sie ktoś o Białaska?
  14. Dziewczyny , zmieńcie podziekowania na stronie , tej kobiecie (od Białaska )sie napewno nie należą !!
  15. Pewnie ,że bym mogła:) No tak pani sobie pewnie wymysliła , żę wezmie psiaka na DTto zaoszczdzi na jedzeniu dla swoich psów . Z kąd się biorą tacy ludzie? Szkoda gadać...
  16. Tak czułam ,że tam jest coś nie tak już po tym jak się okazało , że Białasek na łańcuchu jest :angryy:, dobrze , że biedaczek ma gdzie sie podziać . Jak tak można ? Mam nadzieje , że plakaty i ogłoszenia pomoga w znalezieniu DS . Powiesiłam plakaty gdzie się dało i porobiłam jeszcze takie jakby ulotki i zosawiłam u nas w sklepie. Trzymam kciuki.
  17. Powiedzcie mi czy jest jeszcze jakiś sposób żeby pomagać tym biednym zwierzakom? Mam teraz sporo czasu (bo szukam pracy , a nie zanosi się żębym szybko znalazła ) więc chciała bym pomagać na wszystki mozliwe sposoby . Czekam...
  18. Ogłoszenia porobione , a zaraz idę trochę plakacików rozwiesić:)
  19. Zaraz się biorę za ogłaszanie , a może zrobie parę plakatów i porozwieszam u nas ?
  20. ok, to tłumacz:) bardzo chetnie pomogę!śpie sobie dzisiaj i nagle dostałam czymś w głowe , okazało się , że Tymuś głodny był i przyszedł mnie miseczką obudzić , żebym mu jeść dała:D łobus mały , ale wyglądał komicznie z tą michą w zębach i jeszcze mnie nią "bił" , haha
  21. Ja chetnie pomogę tylko jak? i niestety tylko u nas w Tomaszowie
  22. Ale pies na łancuchu , jak dla mnie to nie w pożądku, to nie mogą mu jakiegoś kojca zrobić?
  23. A z tego co pisałyście wcześniej wydawało się , że to tacy fajni ludzie , szkoda Białaska bo trafił z deszczu pod rynnę :(
  24. A pozwalają mu chociaż troche pobiegać? Trzeba biedakowi szybko domek znaleźć , nie może być na łancuchu :( Nie rozumiem takich ludzi , zamias pomgać jeszcze szkodzą. Przeciesz pies na łancuchu dziczeje i zaczyna się bać ludzi ...:shake:
  25. A czemu Białasek na łancuchu, biedaczek ?
×
×
  • Create New...