-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Może by się i znalazło , tylko problem by był wtedy kiedy mama wyjeżdża bo u mnie (w bloku) 3 psy to już za dużo , nie dała bym rady:D , a mam pytanie może wy się orientujecie gdzie są jakieś studia , studium lub jakieś kursy po których można zostać zoopsychologiem lub behawiorystom? Przeszukałam cały internet i nie znalazłam nic oprucz kursu za 5000 zł , zreszta nic ciekawego . Jak ktoś coś wie to proszę o informację , bardzo mi zależy.
-
będzie miał do dyspozycji budynek gospodarczy w którym całom zime pali się w piecu , a sunia mojej mamy ma dwupokojową :D budę z podwójną ścianą ocieploną słomą i styropianem w której zimą jest cieplej niż w niejednym domu . A co najważniejsze będzie miał miłość , opiekę i odpowiedzialnych właścicieli:)
-
Sunia wysterylizowana :) nie bedzie małych Tymeczków:)
-
Z psem mamy dogaduje się dobrze , to malutka sunia (jakies 6 -7 kg) Pauza (tak się nazywa sunia) troszkę się Tymka boi ale myśle że się dogadają:)
-
Witam, Jestem tu pierwszy raz . Mam pytanie , ale może zaczne od początku. Od paru miesięcy bezskutecznie szukam pracy , poniewarz zwierzęta to moja miłość , moim marzeniem jest praca z nimi , jednak nie posiadam odpowiedniego wyksztaucenia . Chciałam zapytać czy może ktoś z was orientuje się czy u nas w Tomaszowie można znaleść prace przy zwierzętach . Mam spore doświadczenie w zajmowaniu się psami . Z góry dziękuję .
-
Mam super wieści , jeśli nic się nie zmieni , a nie zapowiada się , to Tymuś od 20 czerwca będzie u mojej mamy. Mama od początku sie w nim zakochała i kiedy dowiedziała się , że chce Tymusia oddać jednak to ppowiedziała , że ona go wezmie . Jedynym problemem było to , że mama w okresie letnim parę razy wyjeżdża (co roku) , ale to nie problem bo Tymuś zawsze może u nas spędzić te dwa- trzy tygodnie . Tymuś będzie mieszkał z drógim psiakiem mojej mamy na dworze, ale w ocieplanej dużej budzie , będzie też miał do dyspozycji cały budynek gospodarczy no i oczywiscie do domku będzie wchodził kiedy bedzie chciał . Moge obiecać , że tam będzie tak samo szczęśliwy jak u mnie bo mija mama też uwielbia psy ( mam to po niej :) ) . Mam nadzieję , że nie macie nic przeciwko? No i najważniejsze cały czas będzie kontakt z Tymusiem :)
-
Ale oddam go dopiero wtedy kiedy się znajdą ludzie którym będę mogła zaufać , a nie pierwszej osobie która się trafi:)
-
Długo nad tym myślałam i podjęłam decyzję . Tymus będzie u mnie dopuki nie znajdziemy mu idealnych państwa , jednak nie moge go zatrzymać bo wtedy nie będę mogła juz pomagać innym psiakom , cięszko mi będzie się z nim rozstać . Jednak chciałam brać pieski na DT żeby im pomóc ,a jeśli tymuś by został to juz żadnemu bym nie pomogła ...
-
Super imie :) na fotkach odrazu widać że Bazyl szczęśliwy .
-
Sama nie wiem ,z jednej strony pokochałam już tego psiaka i ciężko by było nam sie rozstać ,a z drugiej strony jeśli tymuś zostanie to nie bedę mogła już żadnemu psiakowi pomóc . Sama nie wiem. Dajcie mi jeszcze troche czasu
-
I jak tam Białasek się ma , w nowym miejscu?
-
Parę nowych fotek:)[IMG]http://img183.imageshack.us/img183/4929/3333333333333333333333.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/6568/22222222222222222222222a.jpg[/IMG] [IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3167/11111111111111111111111r.jpg[/IMG]
-
I jak tam , odzywał sie ktoś o Białaska?
-
Dziewczyny , zmieńcie podziekowania na stronie , tej kobiecie (od Białaska )sie napewno nie należą !!
-
Pewnie ,że bym mogła:) No tak pani sobie pewnie wymysliła , żę wezmie psiaka na DTto zaoszczdzi na jedzeniu dla swoich psów . Z kąd się biorą tacy ludzie? Szkoda gadać...
-
Tak czułam ,że tam jest coś nie tak już po tym jak się okazało , że Białasek na łańcuchu jest :angryy:, dobrze , że biedaczek ma gdzie sie podziać . Jak tak można ? Mam nadzieje , że plakaty i ogłoszenia pomoga w znalezieniu DS . Powiesiłam plakaty gdzie się dało i porobiłam jeszcze takie jakby ulotki i zosawiłam u nas w sklepie. Trzymam kciuki.
-
Powiedzcie mi czy jest jeszcze jakiś sposób żeby pomagać tym biednym zwierzakom? Mam teraz sporo czasu (bo szukam pracy , a nie zanosi się żębym szybko znalazła ) więc chciała bym pomagać na wszystki mozliwe sposoby . Czekam...
-
Ogłoszenia porobione , a zaraz idę trochę plakacików rozwiesić:)
-
Zaraz się biorę za ogłaszanie , a może zrobie parę plakatów i porozwieszam u nas ?
-
ok, to tłumacz:) bardzo chetnie pomogę!śpie sobie dzisiaj i nagle dostałam czymś w głowe , okazało się , że Tymuś głodny był i przyszedł mnie miseczką obudzić , żebym mu jeść dała:D łobus mały , ale wyglądał komicznie z tą michą w zębach i jeszcze mnie nią "bił" , haha
-
Ja chetnie pomogę tylko jak? i niestety tylko u nas w Tomaszowie
-
Ale pies na łancuchu , jak dla mnie to nie w pożądku, to nie mogą mu jakiegoś kojca zrobić?
-
A z tego co pisałyście wcześniej wydawało się , że to tacy fajni ludzie , szkoda Białaska bo trafił z deszczu pod rynnę :(
-
A pozwalają mu chociaż troche pobiegać? Trzeba biedakowi szybko domek znaleźć , nie może być na łancuchu :( Nie rozumiem takich ludzi , zamias pomgać jeszcze szkodzą. Przeciesz pies na łancuchu dziczeje i zaczyna się bać ludzi ...:shake:
-
A czemu Białasek na łancuchu, biedaczek ?