-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ale chocia część trzeba zapłacić , więc zbieramy . Już Kora siedzi u niej za darmo 3 tygodnie . -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
300 zł miesięcznie , ale psiak jest tam już tydzień ponad więc trzeba już zapłacić . W piątk obiecałam się rozliczyć , poniewarz będę u psiaka , dlatego zbieramy ! Jak możesz to pościągaj inne cioteczki -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='a.piurek']poszło 20zł, więcej w tym miesiącu nie mogę, w grudniu postaram poprawić się[/QUOTE] To i tak bardzo dużo !!!:loveu: -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy . :loveu: -
przepraszam za offa [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-bizuteria-dla-amika-do-10-11-a-172749/[/url] [COLOR="DarkRed"][B][I]ZApraszmy [/I][/B][/COLOR]
-
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-bizuteria-dla-amika-do-10-11-a-172749/[/url] [COLOR="DarkRed"][B][I]ZApraszmy [/I][/B][/COLOR] -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
Tymonka replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale mi ulżyło , to w końcu ja wpadłam na pomysł ,żeby mu podać sedalin , tyle że nigdy wcześniej żadnego psiaka nie trzymało dłużej niż 5 godzin i to wet mi popradził,żeby podawać . -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
Tymonka replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Proszę o adres i może tel w razie czego. Gdyby mnie nie było na dogo to mój numer : 510849202 . Wyjeżdżamy jutro koło 11 -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Narazie się wstrzymajmy z ogłaszaniem właśnie dzwoniła Asik007 , że ma domek dla Amika , jedzie go dzisiaj sprawdzić i jak wszystko będzie ok to jutro Amiś jedzie po nowe życie :multi: -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Prosimy o wsparcie chociaż po parę złotych , jutro szczepienia , a kasy brak :( -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ciotki , bardzo bardzo proszę o jakąś pomoc finansową , chociaż na szczepienia . Ja już jestemn pod kreską , a muszę bąbla zawieść zaszczepionego -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Maluch jedzie na tymczas do Donki :multi: prawdopodobnie w piątek -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia bardzo potrzebne !!! -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Damy radę dziewczyny , musimy . Amik jest cudowny , troche wystraszony , ale ufny .Taki misiak do przytulania :loveu: -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/215/d49353e70968cb45.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/216/bd07ec81dee8dc76.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/220/fcd4457b373248b8.jpg[/IMG][/URL] -
Paszoł won pchlarzu.... - pomóż zaszczepić i utrzymać szkolną znajdkę
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[SIZE="1"]Roziczenie : Wpływy : Aiste- 70 zł a.piurek-20zł Yoko100-10 zł Konrad- 20 zł Zachary-50 zł Natalijo - 100 zł danka1234 - 5 zł miloszz8- 30 zł Vlk - 18 zł Acha - 10 zł+10 zł Dea-30zł Andzia69- 30 zł Agata21-20zł Agata51- 20zł Razem 443 zł Wydatki : 300 zł DT do 30 listopada 190 zł Zostało0 zł Amik jest opłacony do 19.12.2009 [/SIZE] [SIZE="5"] Rozliczenie (na dzień 21.12.09)[/SIZE] Bazarek kalendarzowy - 50 zł Agata51 - 20 zł Bazarek - 23 zł Stan konta : 93 zł Fotki Amisia : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/220/cccce7c816078e00.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/216/cea70498794c6dee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/132/20d77e6bfd9da02dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/220/9133a8298a7c1da5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/220/3f645e30934c8258med.jpg[/IMG][/URL] -
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Inez de Villaro']załatwiłam transport z Poznania...czy ktos może go odwieźć do Poznania?[/QUOTE] Kurcze do Poznania daleko , ostatnio wysyłałam tam szczeniaka od nas z Tomaszowa i płaciłam za transport 340 zł:-( -
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Podnoszę !!!Obiecuje bazarek jak tylko będzie wiadomo co dalej -
Elvis - nieufny , ale jak zobaczy ,że nikt mu nie chce krzywdy zrobić to się przytula . Na smyczy idzie ładnie dopuki mu się w łapki nie zapląta , wtedy wpada w histerię , strasznie się boi , wygląda to tak jak by mu ktoś kiedyś łapiki wiązał :-( . Głaskanko lubi ale delikatnie i bez gwałtownych ruchów . Ogólnie kochany ale nie ufny Lala - Przekochana , na smyczy chodzi ładnie , co trochę stawała ,żeby się przytulić . Rozdawała buziaki . Bardzo ufna ,bała się trochę jak wracaliśmy pod schron niestety . :-( . Kochana jak nie wiem co .Młodziutka , myślę że max 2 lata , jak się uśmiechała to widać było ząbki (idealnie białe)
-
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
Tymonka replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja tylko taka możliwość pokazałam , znam kogoś kto miał tam sporo psów i zawsze był zadowolony , poza tym dziewczyna która prowadzi hotelik ma odpowiednie wykrztaucenie . Ale nie ważne to tylko propozycja wy decydujecie -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
Tymonka replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a i jeśli z karmą będzie coś taniej to ja dam 20 kg na jakiś czas będzie .