Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Ale chocia część trzeba zapłacić , więc zbieramy . Już Kora siedzi u niej za darmo 3 tygodnie .
  2. 300 zł miesięcznie , ale psiak jest tam już tydzień ponad więc trzeba już zapłacić . W piątk obiecałam się rozliczyć , poniewarz będę u psiaka , dlatego zbieramy ! Jak możesz to pościągaj inne cioteczki
  3. [quote name='a.piurek']poszło 20zł, więcej w tym miesiącu nie mogę, w grudniu postaram poprawić się[/QUOTE] To i tak bardzo dużo !!!:loveu:
  4. przepraszam za offa [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-bizuteria-dla-amika-do-10-11-a-172749/[/url] [COLOR="DarkRed"][B][I]ZApraszmy [/I][/B][/COLOR]
  5. Przepraszam za offa [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-bizuteria-dla-amika-do-10-11-a-172749/[/url] [COLOR="DarkRed"][B][I]ZApraszmy [/I][/B][/COLOR]
  6. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-bizuteria-dla-amika-do-10-11-a-172749/[/url] Zapraszam na bazarek
  7. Ale mi ulżyło , to w końcu ja wpadłam na pomysł ,żeby mu podać sedalin , tyle że nigdy wcześniej żadnego psiaka nie trzymało dłużej niż 5 godzin i to wet mi popradził,żeby podawać .
  8. [quote name='agusiazet']Zaraz przeleję pieniążki i życzę Amisiowi szczęścia![/QUOTE] Dzięki ogromne :loveu:
  9. Proszę o adres i może tel w razie czego. Gdyby mnie nie było na dogo to mój numer : 510849202 . Wyjeżdżamy jutro koło 11
  10. Przepraszam ,że dopiero teraz ale mam urwanie głowy dzisiaj i już nie wiem w co ręce włożyć . Dane : Anna Kłopotowska Glina 20 87 1160 2202 0000 0001 0062 6844
  11. Narazie się wstrzymajmy z ogłaszaniem właśnie dzwoniła Asik007 , że ma domek dla Amika , jedzie go dzisiaj sprawdzić i jak wszystko będzie ok to jutro Amiś jedzie po nowe życie :multi:
  12. Prosimy o wsparcie chociaż po parę złotych , jutro szczepienia , a kasy brak :(
  13. Ciotki , bardzo bardzo proszę o jakąś pomoc finansową , chociaż na szczepienia . Ja już jestemn pod kreską , a muszę bąbla zawieść zaszczepionego
  14. Maluch jedzie na tymczas do Donki :multi: prawdopodobnie w piątek
  15. Damy radę dziewczyny , musimy . Amik jest cudowny , troche wystraszony , ale ufny .Taki misiak do przytulania :loveu:
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/215/d49353e70968cb45.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/216/bd07ec81dee8dc76.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/220/fcd4457b373248b8.jpg[/IMG][/URL]
  17. [SIZE="1"]Roziczenie : Wpływy : Aiste- 70 zł a.piurek-20zł Yoko100-10 zł Konrad- 20 zł Zachary-50 zł Natalijo - 100 zł danka1234 - 5 zł miloszz8- 30 zł Vlk - 18 zł Acha - 10 zł+10 zł Dea-30zł Andzia69- 30 zł Agata21-20zł Agata51- 20zł Razem 443 zł Wydatki : 300 zł DT do 30 listopada 190 zł Zostało0 zł Amik jest opłacony do 19.12.2009 [/SIZE] [SIZE="5"] Rozliczenie (na dzień 21.12.09)[/SIZE] Bazarek kalendarzowy - 50 zł Agata51 - 20 zł Bazarek - 23 zł Stan konta : 93 zł Fotki Amisia : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/220/cccce7c816078e00.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/216/cea70498794c6dee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/132/20d77e6bfd9da02dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/220/9133a8298a7c1da5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/220/3f645e30934c8258med.jpg[/IMG][/URL]
  18. Amik ( taki mu imię wymyśliłam z mamą) już bezbieczny , do piątku , być może uda się załatwić DT . Zaraz się wezmę i założe wątek , tylko czekam na zdjęcia od Gosi
  19. [quote name='Inez de Villaro']załatwiłam transport z Poznania...czy ktos może go odwieźć do Poznania?[/QUOTE] Kurcze do Poznania daleko , ostatnio wysyłałam tam szczeniaka od nas z Tomaszowa i płaciłam za transport 340 zł:-(
  20. Podnoszę !!!Obiecuje bazarek jak tylko będzie wiadomo co dalej
  21. Elvis - nieufny , ale jak zobaczy ,że nikt mu nie chce krzywdy zrobić to się przytula . Na smyczy idzie ładnie dopuki mu się w łapki nie zapląta , wtedy wpada w histerię , strasznie się boi , wygląda to tak jak by mu ktoś kiedyś łapiki wiązał :-( . Głaskanko lubi ale delikatnie i bez gwałtownych ruchów . Ogólnie kochany ale nie ufny Lala - Przekochana , na smyczy chodzi ładnie , co trochę stawała ,żeby się przytulić . Rozdawała buziaki . Bardzo ufna ,bała się trochę jak wracaliśmy pod schron niestety . :-( . Kochana jak nie wiem co .Młodziutka , myślę że max 2 lata , jak się uśmiechała to widać było ząbki (idealnie białe)
  22. ja tylko taka możliwość pokazałam , znam kogoś kto miał tam sporo psów i zawsze był zadowolony , poza tym dziewczyna która prowadzi hotelik ma odpowiednie wykrztaucenie . Ale nie ważne to tylko propozycja wy decydujecie
  23. a i jeśli z karmą będzie coś taniej to ja dam 20 kg na jakiś czas będzie .
×
×
  • Create New...