Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Pieniążki nie wpłyneły , bo ja jeszcze ich nie dostałam , czekam na wpłaty
  2. [quote name='aina155']Wpływy na dzien 12.10.2009 roku -> 5111zł Wydatki: 160 zl- koszt sterylizacji suni zgloszonej przez Agata69 (czekamy na skan faktury) Stan konta: 351 zl Tu się chyba jakiś błąd wkradł
  3. Nikt tu do nas nie zagląda :-(
  4. Przelałam 50 zł od Asik007 , miało być na sterylkę dla mojej suni , ale już nie jest potrzebne
  5. Wiem , wiem , ale ja poprostu tęsknie:oops: , ciesze się ,że domek fajny , w środę jade zobaczyć , jak się psiak ma :evil_lol:
  6. Dzisiaj Śpioszek (Lolek) poszedł do domu :-( wiem powinnam się cieszyć , a ja głupia siedzę i ryczyę . Domek super , ale wizyta po adopcyjna i tak ich nie mine , bo ja tu umieram z tęsknoty , ja nie wiem jak ja resztę oddam :shake: ., w depresję wpadnę .
  7. [COLOR="Red"][SIZE="6"][B][U]Szukamy transportu na 14.10 do Poznania [/U][/B][/SIZE][/COLOR]
  8. [quote name='GameBoy']szkoda, ze nie rozumiesz drugiej strony :cool1: ktorej obiecano psa, ktora przygotowala dom i serce na jego przybycie i jechala przez pol Polski zeby uslyszec, ze psa nie dostanie :cool1:[/QUOTE] Nie mówię ,że nie rozumiem ,staram się tylko pokazać jak to wygląda ze strony DT , to wcale nie jest takie proste jak się zdaje .
  9. Odwiedzają i się dopytują gdzie pieniążki na dziewczyny wpłacać ????:evil_lol:
  10. Przeczytałam calutki wątek i wiecie co łatwo jest oceniać innych . Powiedzcie kto z was był w takiej sytułacji jak Pati-c ? Ja byłam i też dopiero w momęcie jak miałam psa oddać zrozumiałam ,że nie mogę , nie tylko ze względu na siebie ale też na mojego 2 psa ( niesamowicie się zżyły) . Pomyślcie ,zanim zaczniecie oceniać . Oddanie Tymczasa który jest u nas parę miesięcy to bardzo cięszka sprawa , a najczęściej decyzja o zostawieniu zapada właśnie wtedy jak trzeba psa oddać . Pati-c rozumiem Cię !
  11. Masakra :angryy::angryy: , nie wiem co napisać . Przelałam 20 zł , narazie więcej nie mogę , ale porozsyłam po znajomych.
  12. Super wątek . Ja ma psa w typie stafika(trochę skundlony ) i ostatnio usłyszałam ,"jaki fajny basset " :evil_lol::evil_lol:
  13. [quote name='GoWa']Proszę o dane na pw, jutro sie umówię i sprawdzę domek:lol:[/QUOTE] Dzięki :loveu: , wysyłam Pw
  14. Na już potrzebny ktoś do sprawdzenia domku w Szczecinie , mamy transport !!
  15. [quote name='ocelot'] Ania mi też longin i hasło. nusiu nie zamieniaj, dodaj, żeby różnicę było widać. .[/QUOTE] Do NK tak?
  16. Dziewczyny mam prośbę, dajcie nowe zdjęcia na nk .
  17. Aniu to może ściągnij dziewczyny na wątek . :cool3:
  18. [quote name='asik007']Aniu trzymam mocno kciuki. Niestety nie znam nikogo ze Szczecina. A która piękność ma szansę na domek?[/QUOTE] Tolka , pani wydaje się bardzo konkretna , wypełniła ankiete , zaproponowała ,że pokryje część kosztów przewozu ( 200 zł) i czeka na wizytę przed adopcyjną . Mam nadzieję ,że się uda , trzymać mocno kciuki:happy1:
  19. Szukamy kogoś ze Szczecina - wizyta przed adopcyjna , jak najszybciej !!! No i transport ( oczywiście za zwrotem kosztów ) , ja próbuje mojego Łukasza namówić ,ale nie obiecuje . Więc szukamy , na już !!
  20. Allegro super!!!:loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='fiorsteinbock']Anju, a one maja jakies szczepienia, byly odrobaczone? dobrze byloby napisac w ogloszeniu. Ja nawet nei wiem w jakim wieku szczepi sie takie maluchy :oops:[/QUOTE] Odrobaczane były raz , teraz będą w czwartek drugi raz , szczepione będą koło piątku , soboty , napisz że odrobaczone i zaszczepione .
  22. [quote name='fiorsteinbock']Widac, ze nie ma towarzystwem zartow :cool3: Oki, biore sie za allegro.[/QUOTE] Pięknie dziekujemy kochanej cioteczce :loveu:
  23. [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/585/p1010706i.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...