-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
może być'? jeśli tak to podajcie adres na który mają zostać wysłane [url=http://www.allegro.pl/item748513503_krople_przeciw_pchlom_i_kleszczom_spot_on_pchly.html]KROPLE PRZECIW PCHŁOM I KLESZCZOM SPOT ON--pchły (748513503) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item751791894_zestaw_obroza_40cm_smycz_120cm_wroclaw.html]ZESTAW obroża 40cm+ smycz 120cm WROCŁAW (751791894) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
Witam , Napiszcie co jest w tej chwili najbardziej potrzebne , nie mam za dużych możliwości finansowych ( sama mam 2 duże psy + 4 na DT ) ,ale postaram się pomóc , przeszukam allegro może jakieś okazje się trafią i proszę o adres to jak coś to odrazu do przytuliska podam . A i zajżyjcie : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f98/komu-sterylke-sa-fundusze-prosimy-o-zgloszenia-147384/[/url]
-
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Podnosze i Ocelot zazdroszcze :loveu:[/QUOTE] Zapraszam :evil_lol: -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[COLOR="Red"][SIZE="5"]Bazarerk na dziewczyny : [/SIZE][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/rekodzielo-na-dwie-przerazone-schroniskowe-istotki-147605/[/url] -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wieczorkiem usiąde i zrobię bazarek na dziewczyny . -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Do góry maluszki !! -
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/206/e80c6c282c80f114med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/206/7b4ac8e2acf8df93med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/202/6090214e8e149ed8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/118/baa113bb0231effbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/206/631f5e8b9d5acfb8med.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/206/37277177159b02b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/206/4c4add3c2637be52med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/206/af936404a2f882damed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/205/a0d536b5946d2398med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/206/63b447603a96ff6fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Nasze dwie wspaniałe laleczki Czipsi i Luna : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/202/269130ee9e103221med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/202/ad9affbc30b2f116med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/206/d11b5542d076bf0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/206/8c528f4844e02fd9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/206/b4121d1f712496c3med.jpg[/IMG][/URL]
-
Chodzi mi o sunię z tego wątku , mamy już 70 zł : [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/piekna-sunia-na-lancuchu-zbieramy-na-sterylke-pilne-144305/#post12800297[/url]
-
Mam pytanie jak ma to wyglądać ? Czy te sterylki mają być u konkretnego weta ? Czy to może być każdy ?
-
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Np tutaj : www.petworld.pl www.mojpupil.pl www.ogloszenia.aleokazja.pl www.kupsprzedaj.pl www.adopcjapsa.pl www.gieldaogloszen.pl www.eoferty.com.pl www.kokosy.pl www.drobny.com.pl www.isu.pl www.przygarnijzwierzaka.pl www.karusek.com.pl www.ludzie.cafeanimal.pl www.szerlok.pl www.gumtree.pl www.przygarnij.pl www.spacerek.net www.ogloszenia.web-marketing.pl www.ogloszenia.adverts.pl www.morusek.pl www.petsy.pl -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']To się udzielaj ale już...:mad:[/QUOTE] Przepraszam , już się poprawiam :oops: -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja zaglądam , tylko się nie udzielam :evil_lol: