-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img16.imageshack.us/img16/5616/p1010744j.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/4826/p1010691e.jpg[/IMG] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img44.imageshack.us/img44/8680/p1010735l.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/5197/p1010737q.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/5261/p1010740qj.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/8690/p1010741c.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1180/p1010742i.jpg[/IMG] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Rozumiem. Anju jaki podawac kontakt w ogloszeniach i gdzie przebywaja szczeniaczki? aha, w jakim sa teraz wieku?[/QUOTE] Kontakt : 510-849-202 [email][email protected][/email] Są w Tomaszowi Mazowieckim Wiek 6 tygodni (około) Zaraz wrzucę nowe fotki na wątek , poczekaj -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']I jak Anju z adopcjami, ruszylo sie? Maja szczeniaczki Allegro, przeprasza ale juz nie pamietam :shake: starosc...[/QUOTE] Nie mają :oops: narazie sporo osób dzwoniło , ale nikt się narazie nie zdecydował:shake: -
Mila - schroniskowy smuteczek ma dom u dogo_maniaczki!!:):):):):)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa']A czy ktoś miałby ochotę i chwilkę czasu na tygodniu aby iść ze mną i wyprowadzić sunie na spacer????:oops::oops::modla::modla::oops: :painting::painting::painting:[/QUOTE] Ja chętnie -
[quote name='ocelot']Poleć Bardzo proszę... Pixi wyczesana będzie pięknym psiakiem... Z kudłatych to jeszcze... Pleśniak, ale za chorobę nie jestem pewna czy to chłopak czy dziewczyna, ale zdjęcia wyślij... I Rysiek, ale on niski, ale długi i w sumie spory.[/QUOTE] Aniu a Luna ? Też kudłatka i jaka kochana .
-
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
U dzieciaków wszystko dobrze , szaleją i nareszcie przesypiają całe noce :loveu: . Domków brak :-( -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
[quote name='NusiaiJa']a o co chodzi w tym podnoszeniu i na czym on polega??:oops:[/QUOTE] Za karzdym razem jak napiszesz coś na watku to wątek pojawia się na pierwszej stronie (głównej) dlatego się pisze "podnoszę" -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']teoretycznie Bolek ale jeszcze nie odczytali maila bo remontują się trochę i czasu dziś nie mieli:) jutro dostane jakąś odpowiedź czy któryś z nich wadł w oko:) a Bolek to który jeśli da sie odróżnić:p[/QUOTE] I jak , wezmą któregoś , domki są bardzo potrzebne . -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Szukamy domków dla dzieciaków!!! Za tydzień maluchy będą szczepione i do wydania , u mnie nie mogą już za długo być, max 2,3 tygodnie . -
[quote name='GrubbaRybba']MAZI - piękny pies w typie flat coated retrivera. Ma ok 1,5 roku. Jest łagodny, otwarty na ludzi, przytulasty. Uwielbia pieszczoty. Dogaduje się z innymi psami. Po prostu ideał. [IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i763177.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i763173.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/40,g914abc212191298/i763169.jpg[/IMG][/QUOTE] Jego już nie ma w schronisku , chyba że się pojawił jakiś nowy od niedzieli