-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Musisz nas ciotka odwiedzić to się trochę szanse wyrównają :eviltong: -
[quote name='asik007']Kaska na DT nie jest potrzebna-jedna z cioteczek wzięła koszty na siebie. Z pieniążków które są na karmę jeszcze długo starczy. W związku z tym mam pytanie czy pieniążki , które zostaną magą być przekazane na Toffina-to też jest piesek znaleziony przez Zuzię. Tu wątek Toffina bardzo prosimy o pomoc finansową. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/toffino-piekny-dostojny-pies-ze-zlamana-lapa-potrzebna-pomoc-finansowa-146867/index5.html[/URL][/QUOTE] Moim zdaniem to dobry pomysł , Toffino też bardzo potrzebuje pieniędzy , a Skryteczek ma ich aż nad to , tymbardziej że któraś cioteczka płaci za jego DT
-
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Aniu to chyba oprócz Ciebie jedyna kobieta w domu co?:evil_lol:Stąd charakterek:cool3:[/QUOTE] Masz rację my jesteśmy tylko dwie , a ich jest sześciu :evil_lol: -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Anju, na pierwszej fotce z "Tata" Tola wyglada calkiem, calkiem groznie :diabloti: Ona warczy, czy wargi jej sie podwinely :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cudaki![/QUOTE] Nie ona warczy , to taka mała złośnica , wszystkie psy łącznie z moimi dużymi rozstawia po kątach . Ona będzie świetnym psem , będzie miała charakterek :diabloti: -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
numer konta Fundacji : [COLOR="DarkOrchid"]96194010763046848100000000[/COLOR] -
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie , ja myślę ,że skoro Skrytkowi się już pieniążki nie przydadzą to to co zostało niech przejdzie na Toffino . Co wy na to ? W końcu to też psiak od zuzi i też bardzo potrzebuje pieniędzy . -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/201/15ad04fb6825275dmed.jpg[/IMG][/URL] Słodziutkie buziaki : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/201/d2894b75861068efmed.jpg[/IMG][/URL] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Tola z "tatą" : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/201/6cc1dbd131ea3b0cmed.jpg[/IMG][/URL] Mniam mniam ten palec :evil_lol: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/204/d2dba3472c79cda8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/117/fbf0c8380cc633afmed.jpg[/IMG][/URL] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Napewno :evil_lol: no trochę też po tatusiu , niech mu tam będzie :evil_lol: -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='kamilawa']cóż za skromność :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] A co mi tam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mądre też po mamusi :evil_lol: -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='asik007']Ale są śliczne - to po mamusi Ani ;).[/QUOTE] A jak :cool3: -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/201/b9243fe7358f3f2amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/117/84a02c18a4a7b004med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/205/6aaadb2ee4ecde73med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/204/669edb4a3ddfdbfemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/200/004e99e587039d28med.jpg[/IMG][/URL] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/205/18c35cf9ca3c6a1fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/204/bcd2a960a25f0df9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/205/003f4f1b99d1c4admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/201/d9d36fb95ef6b8a5med.jpg[/IMG][/URL] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Nowe fotki .Odzyskałam wreszcie moją ładowarkę od aparatu : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/204/b18c715c611dfc3dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/117/a010a0b1967b171emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/204/a987a0c54ac21211med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/117/9dc35cafe5b09556med.jpg[/IMG][/URL] -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Pan w tej chwili mieszka 20 km od Tomaszowa Maz. ale przeprowadza się do Warszawy. -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fiorsteinbock']Trzymamy! oby domek byl odpowiedni :multi:[/QUOTE] Pan wydawał się naprawde fajny , zapraszał na wizyte przed adopcyjną , mówił ,że chce malutkiego psa bo to mieszkanie w bloku i nie chce dużego męczyć , a w domu rodzinnym gdzie mieszka do października ma dwa psy i terz można przyjechać obejżeć , wydaje mi ię ,że będzie ok. -
nikt nie zagląda:-(
-
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Miałam dzisiaj bardzo konkretny telefon o psiaka . Narazie wysłałam panu ankiete przed adopcyjną ,pan ma mi ją odesłać i jeśli wszystko będzie w pożądku to umawiam się na wizytę przedadopcyjną . Trzymcie kciuki:happy1: -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
witamy :lol:Jakiego mi stracha wczoraj tola napędziła.Dostały wczoraj środek na robaki i Tola najpierw zwymiotowała ( jakąś godzinę po podaniu) , a potem była strasznie słaba i tak dziwnie jęczała , naszczęście zdążyłam obudzić tylko pół Tomaszowa :evil_lol: i się jej poprawiło .Robactwo z nich straszne wyłazi :shake: -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']a Bolek to który jeśli da sie odróżnić:p[/QUOTE] Cięszko , ten największy i najwięcej ma kolorku na pysiu . -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Wierze , to którego psiaka? Jak ma być spokojny to bolek jest najspokojniejszy , lolek tak średnio , Tola to złośnica i wulkan energii , Cypis płaczek i histeryk. To który ? -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']dziewczyny powiedzcie mi proszę ile one teraz mają, same chłopaki są?ten łaciaty jest uroczy,to pies? chciałabym wybrać najspokojniejszego dla tych ludzi, czy już pokazują jaki który jest z charakteru?jak ze zdrowiem? Czy już są do wydania czy chcecie je najpierw odchować? [/QUOTE] Psiaki teraz mają około 4 tygodni , jest 3 chłopców i 1 dziewczynka .Łaciaty (Cypis) to chłopak . Najspokojniejszy jest Bolek ( zwany śpiochem ) . Narazie odpukać ze zdrowiem wszystko w pożądku , dzisiaj były pierwszy raz odrobaczone . Do wydania będą za jakieś dwa tygodnie .Po pierwszm szczepieniu . Napisz coś o tychludziach , to dom na wsi czy w bloku , mają dzieci ? Przepraszam ,że tak pytam , ale chce wybrać najepsze domki bo strasznie się zakochałam w tych moich dzieciakach :oops:. -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Maluchy dostały ogromniaste pudło zajmuje pół kuchni i dog by się tam spokojnie wyspał :evil_lol: , ale jakie są szczęśliwe . -
Maluchy w nowych domkach , wszystkie bardzo szczęśliwe :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Łobuziaki nie chcą już spać w skrzynce , więc dzisiaj dostaną swoją pierwszą budkę , kartonową ,żeby mogły wychodzić kiedy chcą . Teraz wszystkie śpią na podłodze w kuchni ,nie mam szans wsadzić ich do skrzynki bo jest taki lament jak by je ze skóry obdzierali :evil_lol: