Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. ja też zbieram , już od jakiegoś czasu , ale mam gdzie zamienić więc nie będę wysyłac;)
  2. Zaraz wkleję , sorki ale przez malucha teraz kompletnie czasu nie mam , właśnie od weta wróciłam
  3. Dlatego też pytałam czy napewno jeśli te pieniądze założe to zostaną MI (na moje konto ) zwrócone i dowiedziałam się że tak napewno będzie .
  4. [quote name='andzia69']Doddy - pamiętasz białego astka - szczyleczka ze schronu w Radomiu? nie mogę odnaleźć tego wątku...mial tą samą wadę...ale tam nie wsadzali go w gips tylko kazali to chyba jakos naciągać - rehabilitować...i tam coś pisano o braku jakiegoś czegoś w organiźmie i dlatego takie łapy się robiły...cholewka... a byłyście u dobrego weta? bo to dobrze by było skonsultować z ortopedą jednak... poszukam tego watku...[/QUOTE] Tamten ast podejżewam miał krzywice zpowodowaną brakiem wit. d , nasz ma wadę genetyczną , miał robione rtg . Zajmuje się nim wte- ortopeda ( doktor Masztak) podobno najlepszy , jak u niego byłam to przy mnie dwoje ludzi z Łodzi przyjechało ( około 60 km ) więc musi być dobry . Dzisiaj mamy kolejną wizytę , więc więcej napiszę po południu . [COLOR="#ff0000"][SIZE="4"]Dane do przelewu :[/SIZE][/COLOR] 30 1020 3916 0000 0602 0151 9974 Anna Kłopotowski Glina 20
  5. Ok , tylko szkoda , że zaożycielka tego wątku mnie o tym nie poinformowała , liczyłam na to że skoro prowadzi taki wątek to wie jak to wygląda , a umówiła się ze mną ,że ja pieniądze zakładam , a Fundacja po dostaniu faktóry zwraca pieniądze na moje konto , troch ę to wszystko źle funkcjonuje skoro osoba odpowiedzialna za to ( tak mi się wydawałao ) nie wie na czym to polega
  6. Poza tym tak się umawiałam ,że ja założe pieniądze , a potem dostane zwrot
  7. A jak lekarz dostał pieniądze skoro na fakturze nie ma numeru konta , wogóle to dziwnie to wszystko wygląda , może mi ktoś powiedzieć kto jest odpowiedzialny za fundusze sterylki bo jak narazie to kazdy mi mówi co innego
  8. [quote name='eski']Cudny bidus. Zapisuje wątek. Pomyślę, jak mogłabym pomóc..... Jak długo maluch bedzie w gipsie ? Co potem ? Operacja ?[/QUOTE] Maluch w gipsie jest do przyszłej środy , jeśli to nie wystarczy to jeszcze na dwa tygodnie go zagipsują , jest duża szansa ,że to pomoże , ale jeśli nie to czeka go operacja , pomoc chyba finansowa potrzebna najbardziej , bo leczenie malucha jest dosyć kosztowne , do tej pory było to 150 zł
  9. Lekarzowi który robił sterylkę ja płaciłam bo nie chciał się zgodzić żeby zapłacić przelewem i umawiałam się ,że jak tylko wyślę fakturę to świnka mi pieniążki zwróci , naprawdę nie robiła bym problemu gdyby to były moje pieniądzę .
  10. Dziewczyny czy ja mogę jeszcze liczyć na zwrot pieniędzy za sterylkę kory ? Mija już trzeci tydzień a kasy nie ma , a ja nie mogę czekać , osoba od której pieniądze porzyczyłam bardzo ich potrzebuje ( zresztą miałam je dostać parę dni po wysłaniu faktury) .
  11. [quote name='AngelikaXD']Jaki on jest słodki :loveu: Czy mi się zdaje, czy on taki bullowaty jest?[/QUOTE] Troche tak
  12. oj śmieszku kochany szybciutko zmykaj do nowego domku !!!!
  13. Gosiu z Tymusiem zabawy nie tobiaszkiem:) maluch zaczyna łobuzować coraz bardziej ( gryzak mały) , ale jest przekochany . Dzisiaj spał już sam na swoim posłanku i nawet nie płakał , za to obudził mnie smrodek kupki na środku pokoju .
  14. Cudak już biega w gipsie , wogóle mu nie przeszkadza , Aniu to może jutro? Przed schroniskiem ?
  15. Gosiu - Cudak , ja mogę Ci dać rzeczy na bazarek bo sama już nie dam rady , a mam sporo rzeczy Aniu - Royal Canin maxi junior Dzięki wielki dziewczyny za pomoc
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/224/769deb9977df3a45med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/224/2dfee2dfa47fac59med.jpg[/IMG][/URL]
  17. maluch ma duże szanse na całkowite wyleczenie, miał zrobione badania i okazało się że to wada genetyczna , w tej chwili ma obie łapki w gipsie .Biedak nie umie w tym chodzić więc cały czas go noszę na rękach , ale będzie dobrze , jest duża sznasa , że po leczeniu nie będzie nawet śladu że było coś nie tak . Chciałam prosić o wsparcie finansowe , dzisiaj koszty to 130zł ( naszczęście miał kto zapłacić ) .ale nie wiem jak dalej :(
  18. Ale wcale mu te łapinki nie przeszkadzają w wskakiwaniu na łużko , więc dzisiaj spaliśmy razem:evil_lol: , po 20 skoku na łużko stwierdziłam ,że bez sensu jest zsadzanie go . Trzymać mocno kciuki za diagnozę , jedziemy za chwilę .
  19. i kilka fotek: [IMG]http://img42.imageshack.us/img42/6872/p1020373p.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/3448/p1020397.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6981/p1020430.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4236/p1020432y.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/8002/p1020437o.jpg[/IMG]
  20. maluch bezpieczny , ale w fatalnym stanie , narazie nie chce nic pisać bo to tylko moje przypuszczenia , zobaczymy co powie ortopeda jutro . Ogromne podziękowania dla mojej szwagierki ( Majki ) za zfinansowanie jutrzejszej wizyty i badań ( mam nadzieję ,że tu zajży A tu filmiki : [url]http://img233.imageshack.us/i/p1020440.mp4/[/url] [url]http://img687.imageshack.us/i/p1020441.mp4/[/url]
  21. Damy radę musimy !
  22. Musimy i jak tylko będzie zgoda ja go zabierm , tu więcej fotek: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/228/c7a85545735f0978med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/115/ef64aaf201fc2116med.jpg[/IMG][/URL]
  23. Kurcze to może podziałać , obiecuje ,że spróbuje :oops:
  24. Chciłam zapytać kiedy zostaną mi przelane pieniążki za sterylkę Kory (400zł) , fakturę wysłałam we wtorek poleconym , więc napewno uż jest , a pieniążków nie ma , zależy mi na czasie ponieważ to 400 zł jest pożyczone i muszę je już oddac , sama nie mam z czego .
×
×
  • Create New...