-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
[quote name='Divi']Super że pisna ma fajny domek. Ale nie dostałam odp wysłalam dziś 31 zł czy te pieniążki sa potrzebne psince to mam kolejnego chętnego na nie. Pienążki odemiu powinny doiść jutro na twoje konto.[/QUOTE] Myślę że już nie są potrzebne tak bardzo , ale najlepiej będzie jak się odezwie osoba która płaciła za leczenie .Jeśli nie będzie chciała pieniędzy to odeśle je z powrotem .
-
Najmocniej przepraszam za brak odpowiedzi . Tu wklejam skan rachunku , ( nie brałyśmy faktury , bo trzeba by było dopłacać vat) + 30 zł za wizytę u wet. Sieranta ( zostało już oddane) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/236/890cd3d0400113aa.jpg[/IMG][/URL] U tutka wszystko ok , problem jest jedynie taki że maluch zaczyna pokazywać charakterek i powarkuje , ale już rozmawiałam z behawiorystą i trzeba z nim szybko robić jakieś szkolenie , wtedy uda się to wyeliminować . W tej chwili Tutek ma na swoim koncie 120 zł .
-
[quote name='Aga-33-76']Coś nowego u Tutka słychać? Jak tam łapeczki ?[/QUOTE] Przepraszam za ciszę , ale od paru dni mam remont , jutro z samego rana wszystko napiszę i zrobię rozliczenie. U tutka wszystko w pożądku , od wczoraj jest w nowym domku ( domek mam nadzieje też się niedługo odezwie ) . Jutro wkleje rachunek od weta. Łapki prościutkie jak u zdrowego psiaka , po chorobie śladu nie ma
-
Przepraszam ,że się tyle nie odzywałam , ale czasu brak . Maluch już właściwie zdrowy , jak spotykamy kogoś kto nie zna Tutka , to nie zauważa że ma coś z łapkami , więc jest dobrze . Problem jest jedynie taki ,że mamy dlugi za leczenie . Koszt leczenia malucha to 230 zł , część chociaż trzeba oddać , jutro będę u wet , na kontroli to wezmę fakturę i wrzucę na wątek.
-
Miałam nie pisać , ale chyba jednak trzeba to napisać . Byłam wczoraj w naszym sklepie zoologicznym ( takim zaprzyjaźnionym , panie znają naszego Tutusia) i dowiedziałam się ,że ktoś tam powiedział ,że Tutka należy uśpić , zastanawiam się kto z osób znających Tutusia od nas z Tomaszowa mógł coś takiego powiedzieć , wiem też że była to kobieta , wićej nietety panie w sklepie nie chciały powiedzieć .
-
dostaje specjalne witaminy ( na stawy kości i mięśnie ) , co do karmy to jes royal canin maxi junior , taką kazał dawać wet .
-
Narazie mamy zrobić przerwę w gipsie bo mały ma ranki na nóżkach i muszą się zagoić więc nie może nic na nich mieć , poza tym mam wrażenie że to już nie będzie potrzebne
-
[quote name='Jo37']A może warto umówić go w Warszawie na konsultacje .[/QUOTE] Narazie poczekamy , jest duża poprawa, dzisiaj jest lepiej niż wczoraj , łapki sa coraz prostrze , wczoraj to mógł tak chodzić bo działał głupi jaś i znieczulenie , a dzisiaj łapinki już prawie proste , teraz mamy robić masarze i to powinno bardzo pomóc . Napewno jest ogromna poprawa , więc poczekajmy .
-
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
Tymonka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Czy to znaczy że Kokosikowy DT ma szansę się zmienić na DS ??? -
Gosiu , wydawało mi się zawsze że dr Sierant jest specjalistą ( niestety się pomyliłam ) , a poza tym próbowałam sie dodzwonić do dr. Masztaka , ale nie odbierał , więc nie było wyjścia .
-
Słuchajcie , maluch wygląda sto razy lepiej , wcześniej chodził na kosteczkach teraz chodzi na poduszeczkach więc chyba jest poprawa , teraz jak idzie to ma w miarę sztywne łapki . Opieka wet jest najlepsza jaką możemu tu mieć , do doktora Masztaka przyjeżdżają ludzie z całego województwa więc chyba nie jest zły . Naszym zdaniem gips dał ogromne rezultaty .
-
:multi:[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/227/bee422a8200b811dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/227/5254023566640137med.jpg[/IMG][/URL]:bigcool::mdleje: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/231/cdb4ae57a9667471.jpg[/IMG][/URL]:klacz::Cool!: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/86/f725385fba53576bmed.jpg[/IMG][/URL]:laola: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/144/5d86c7929f28183f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Agata,Sonia']Przed chwilą przelałam na Tutusia 50zł,pozdrawiam...[/QUOTE] Bardzo dziękujemy
-
dobrz więc czy ktos ma do nich jakiś tel?
-
szaleje jak nie wiem co więc chyba wszystko w pożądku:evil_lol:
-
więc kto właściwie jest odpowiedzialny za finanse aina? Tweety ? Czy ktoś inny ? Dziewczyny ja już nie mam do tego siły , niech mi ktoś powie do kogo mam się zgłosić po pieniadze?
-
To ja się już całkiem pogubiłam , kto jest za to odpowiedzialny ?AFN czy ktoś inny ?
-
Poprostu jest to trochę nie dograne , bo szczerze jak bym wiedziała ,że tak to bedzie wyglądać i że takie będą problemy to bym robiła normalną zbiórke i nie prosiła bym o pomoc AFN
-
[quote name='Soema'] Wybacz Aina, ale nie masz racji, fakturę wystawia weterynarz za zabieg, a pokrywa Fundacja. Jak mogą być zwrócone, na prywatne konto? Chyba, że AFN nie wymaga tego.[/QUOTE] Ale ja od początku mówiłam że nie wiem jak to działa i robiłąm to co mi aina155 pisała .I nie twierdze że ja zrobiłam wszystko dobrze , ja poprostu nie wiedziałam jak mam to załatwić , więc pytałam
-
[COLOR="#ff0000"]30 1020 3916 0000 0602 0151 9974 Anna Kłopotowski Glina 20[/COLOR] Bardzo bardzo dziękuję za pomoc :loveu:
-
A czy mogę dostać namiary jakieś na kogos z AFN , bo ja cały czas byłam przekonana że to właśnie wątek AFN
-
[quote name='aina155']Ta dziewczyna to ja. Owszem dane mam. Proszilam rowniez Tweety o kontakt, zeby jej przekazac je. Do dnia dzisiejszego cisza... Natomiast, moze faktycznie zle wytlumaczylam, ale wydawalo mi sie, ze jesli ktos oplaca sterylke to wtedy bierze fakture na siebie. I na tej podstawie AFN zwraca tej osobie kase. Natomiast jesli oplata jest dokonywana po zabiegu przez AFN to wtedy faktura jest na Fundacje. Nie wiem, moze sie teraz myle.[/QUOTE] To po co było mówione że mam brać fakturę na AFN? czegos tu nie rozumiem , zresztą nie ma co dalej prowadzić tej dyskusji bo to nie miejsce , napiszcie mi co mam robić ?? Gdzie są pieniadze czy zosstały wysłane do weta i wogóle co dalej ?
-
jak narazie to dostałam dwie wiadomości ,że mam czekać bo pieniądze przyjdą tylko kiedy ??
-
Wsparcie jak najbardziej potrzebne , dzięki wielkie za bazarki:loveu:
-
Tak podawałam dziewczynie z którą wszystko ustalałam , jeszcze przy podawaniu danych do przelewu pisała ,że wszystko jest ok i w ciągu paru dni kasę dostanę , a to było 3 dni po sterylce , więc? Sory , ale ja nie miałam pojęcia jak to wygląda , dlatego pytałam i robiłam to co mi mówiono