Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/152/25ff94f915af012dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/239/97633ed8704d7a46.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/236/77ee0b5f36fe90eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/240/90f8b109864d5682med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/241/e62153b9879c274fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/240/aa15ffdab9c52bd6med.jpg[/IMG][/URL]
  3. My już w domu , Czaruś jest cudownym psem , tak jak pisała AlinaS jest przestraszony , ale jednocześnie ufny . Miałyśmy dwie niespodzianki po drodze , a poz tym było idealnie , Czaruś całą drogę przeleżał z łepkiem na kolanach (moich) , zaraz będą zdjęcia , tylko trochę się ogarnę
  4. Zaraz jedziemy , czarek nareszcie bezpieczny !!:Cool!::Cool!::Cool!::bigcool::bigcool::bigcool:
  5. A tak to jjuż niestety jest , ja się tylko zastanawiam kiedy Ocelot przestanie odbierać moje telefony , ze strachu przed kolejną psią bidą której trzeba pomóc .
  6. Napiszcie do Donki5 , ona ma domowy tymczas , może ma jakieś miejsce , koszt z tego co się orientuję to 300 zł miesięcznie z karmą , no i nie jest tak daleko , koło Białobrzeg , to jakieś 80 km od Łodzi ( tak mi się wydaje)
  7. [quote name='Awit']Ciekawe....Dlaczego Ty znalazłaś psa ze smyczą, dlaczego nikt inny....[/QUOTE] Co masz na myśli?
  8. Wszystko już umówione , Cezar jutro jedzie , przepraszam ,że dopiero teraz piszę , ale miałam dzisiaj urwanie głowy z " psią gwiazdką" , poszłam kupić gwiazdki i zanlazłam psa ze smyczą:evil_lol: , ale już chyba wiem czyj psiak , jutro postaram się dotrzeć do właścicielki , szkoda tylko że psiak noc spędzi w schronisku nie w domku , ale chyba lepsze to niż noc gdzieś na śniegu:oops:
  9. A ja znalazłam coś takiego : [url]http://www.jabluszkowo.pl/[/url] Chociaż na mnie jakoś nie działa:oops::oops::oops:
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/236/c808e98abcef2346med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/240/5c56a936e106e185med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/235/94e0604868715892med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/239/0c016b63140f5923med.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/240/8309e1e92c5e1608.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/235/3bfc089a20a9ce73.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/240/2720dda78ae3aab2med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/240/5964a1ba2878904bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/240/32b32646a2f97abfmed.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/127/9010d8bf9323f319med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/236/6d75c3cfd85089c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/236/1920a7f6758e01b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/240/d8aaa44adf2c5e47med.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/240/c189ad8aff0a45a1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/152/9f2ad392f0465a33med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/239/fc6f50ab5239ec37med.jpg[/IMG][/URL]
  14. [url]http://images37.fotosik.pl/235/e44e7b21f2b62fb9med.jpg[/url] To jest najpiękniejsze:loveu::loveu::loveu:
  15. kolejne zdjęcia Tico ' [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/235/e44e7b21f2b62fb9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/127/18b18942c0355925med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/236/7e0c83398e51da1b.jpg[/IMG][/URL]
  16. Aniu wysłałam Ci zdjęcia na maila , już przerobione , nie wstawiałam żeby bałaganu nie robić
  17. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/240/f6f6818147abf4f8med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/236/9a3bac50a32b4826med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/240/3605337528fc4e88med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/240/cc584b5d90a8dbb0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/236/8599b3096e8bf41amed.jpg[/IMG][/URL]
  18. A jak by się tak znalazł właściciel ??:cool3:
  19. cudownie , nauczy się maluszek wszystkiego .
  20. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/239/06a76db2b579d020med.jpg[/IMG][/URL] Jaki jestem straszny , wrrrrr [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/126/a700e8fdefe5569emed.jpg[/IMG][/URL] Nie wyraźne , ale zobaczcie jak sobie Tutuś siedzi pięknie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/240/470b8d7b6538dfe1med.jpg[/IMG][/URL]
  21. A mi się wydaje że to jest troszkę inaczej , tu wypowiedź z innego wątku : [QUOTE]Zgodnie z art. 1 Ustawy o ochronie zwierząt pies nie jest przedmiotem dlatego przepisów o rzeczach nie stosuje się do niego wprost a jedynie ODPOWIEDNIO, co w przypadku zwrotu zgubionego psa oznacza tyle, że przepisy kodeksu cywilnego dotyczące rzeczy zgubionych/skradzionych należy stosować w takim zakresie, w jakim nie stoją w sprzeczności z dobrem psa. Jeśli nowi opiekunowie wykażą, że pies jest z nimi związany w większym stopniu niż z opiekunami poprzednimi to własność psa powinna pozostać przy nich, a nie przy dotychczasowych właścicielach, mimo że nie upłynęły terminy wskazane w Kodeksie Cywilnym. Nie jest więc tak, że w każdej sytuacji właściciel zgubionego/skradzionego psa może go odzyskać przed upływem terminów wskazanych w Kodeksie Cywilnym. Czasem, mimo że terminy te nie upłynęły, własność psa pozostanie przy nowych opiekunach. [/QUOTE] A chyba nie będzie problemu z udowodnieniem , że sunia jest bardziej przywiązana do nowego właściciela niż do byłego . Może się mylę , ale mam nadzieję , że jednak tak jest
  22. Dzięki ogromne tylko dane kontaktowe inne ,tel.798-211-667 , [email][email protected][/email]
  23. A co włąściwie powiedział wet ? Są jakieś ślady tego co robił ten zwyrodnialec ? Sory , ale ja się cały czas łudzę ,że może wcale jej tego nie robił ,że to tylko gadanie sąsiadów , wiem naiwna jestem , ale może ?
  24. ja ma chwilowo zablokowane allegro więc nie mogę , ale jak by ktoś był chętny to bardzo prosimy !!
  25. biedactwo , a tego !@#$%^& to tylko zabić , chociaż nie , zrobić mu to samo co on tej sunieczce , niech cierpi jeszcze bardziej niż ona !!
×
×
  • Create New...