-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
Prosimy,błagamy o deklaracje stałe! Brak 50 zł.
Tymonka replied to asik007's topic in Już w nowym domu
A może poprosić moda o zmianę "prowadzącego wątek"?? Tofinku zdrowiej nam szybciutko !!! -
A podoba się chociaż?:oops:
-
Aniu tu jest allegro i alegratka dla Bojuska : [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5035733_bojusek_prawie_jak_terier.html[/url] - 10,98zł [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1022939178[/url] - 20,85 zł
-
Bartuś!!! Po śmierci pani! W spadku padaczka i morbital! MA DOM!!!
Tymonka replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']Cioteczki!!! nawet nie wiem czy Anja tu jeszcze zaglad? jesli ktoras z Was wie gdzie ja znalesc prosze podeslijcie jej wiadomosc o tej suni. Anja miala kilka domow ktore chcialy adoptowac sunie o takim wygladzie...a w Dobrocinie same wiecie co sie dzieje...szkoda slow:([/QUOTE] Zaglądam codziennie i trzymam za Bartusia kciuki , jeśli chodzi o panią która dzwoniła w sprawie lilki to mam meila [email][email protected][/email] , ale był jeszcze ktoś zainteresowany na wątku , Bjuta (chyba) pisała . -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
A ja chciałam przypomnieć , że nadal czekamy na wpłatę: Ladymonia0610 - 25zł !!!! To deklaracja stała . -
Zabawa : [URL=http://img441.imageshack.us/i/64598634.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8079/64598634.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/28808737.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1776/28808737.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/90061801.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/2231/90061801.jpg[/IMG][/URL]
-
Aniu i coraz fajniejszy , teraz jak jest ciepło to całe dnie spędza z resztą stada na podwórku , bardzo dobrze mu to robi , jak jest dużo ludzi to woli u siebie leżeć w drzwiach i obserwować z daleka , ale jak jestem ja i np. mój TZ to biega wokół nas jak szalony , poszczekuje na nas i co trochę piłkę przynosi . Z moimi gadami dogaduje się super , robi wszystko to co Tymon , niestety Tymuś łobuz nauczył go , że jak ulicą idzie pies to należy wisieć na płocie i drzeć pysk na cały regulator :)
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Owieczko , napisz proszę ile kosztowały szczepienia , bo w końcu nie wiemy do kiedy Portosek jest opłacony u Ciebie :) -
Sunia nadal czeka u mnie na DS [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1080346q.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2350/p1080346q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1080370w.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/7311/p1080370w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img26.imageshack.us/i/p1080405g.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8387/p1080405g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/p1080408.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2830/p1080408.jpg[/IMG][/URL]
-
I OBIECANE FOTKI: zabawa z piłką : [URL=http://img683.imageshack.us/i/p1080290.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2065/p1080290.jpg[/IMG][/URL] Z najlepszym kumplem : [URL=http://img293.imageshack.us/i/p1080322.jpg/][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2978/p1080322.jpg[/IMG][/URL] Z prawie całą paczką: [URL=http://img442.imageshack.us/i/p1080338g.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8941/p1080338g.jpg[/IMG][/URL] Chwila relaksu : [URL=http://img245.imageshack.us/i/p1080342.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5748/p1080342.jpg[/IMG][/URL] Z Gackiem : [URL=http://img208.imageshack.us/i/p1080353.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4549/p1080353.jpg[/IMG][/URL]
-
Bazarek dla Tolka , bardzo zapraszamy wszystkie cioteczki na zakupy!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/184344-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-kastracj%C4%99-i-szczepienie-Tolka-.Do-15.05.2010r-ZAPRASZAMY!!!!?p=14556770#post14556770[/url]
-
Ok , jutro porobię w dzień :)
-
Schronisko w Gliwicach - potrzebna pomoc w ogłaszaniu psiaków!!!
Tymonka replied to iwona213's topic in Już w nowym domu
Jestem , czy możecie mi coś więcej o Mai powiedzieć , właściwie jestem już zdecydowana , chciała bym tylko wiedzieć jaki ma stosune do innych psów i czy to taki misiek czy raczej ma charakterek ?? -
A co tam u Śliniaka ?Kiedy kastracja ? Chyba już czas .
-
Rozumiem , że stan konta Tolka to 0 zł ? Kurcze , trzeba zacząć zbierać .
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Za allefro wyszło coś koło 15 zł , na 14 dni . Mam nadzieje , że będzie odzew . -
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
[B]wyróżnione allegro dla Portoska:[/B] [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1008623287[/url] -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
Tymonka replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Basiu podaj konto na pw , jednorazowo pomogę , nie mogę dużo ,ale chociaż parę groszy . -
Bartuś!!! Po śmierci pani! W spadku padaczka i morbital! MA DOM!!!
Tymonka replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Tak u mnie już wszystko ok, maluch na szczęście zdrowy . Myślę , że Bartuś mógł by pod koniec tygodnia ( czwartek, piątek) przyjechać do mnie :) Powiem szczerze , że trochę się boję , ale myślę , że damy radę z Bartusiem :) Proszę tylko o info czy trzeba się nim jakoś szczególnie , inaczej zajmować i co mam robić w razie ataku . Czy maluch dostaje jakieś leki ?