Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. A taki plakacik może być? Jak coś to mogę wysłać na meila: [URL=http://img697.imageshack.us/i/kmpl.jpg/][IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6872/kmpl.jpg[/IMG][/URL]
  2. A może poprosić moda o zmianę "prowadzącego wątek"?? Tofinku zdrowiej nam szybciutko !!!
  3. A podoba się chociaż?:oops:
  4. Aniu tu jest allegro i alegratka dla Bojuska : [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/5035733_bojusek_prawie_jak_terier.html[/url] - 10,98zł [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1022939178[/url] - 20,85 zł
  5. [quote name='IVV']Cioteczki!!! nawet nie wiem czy Anja tu jeszcze zaglad? jesli ktoras z Was wie gdzie ja znalesc prosze podeslijcie jej wiadomosc o tej suni. Anja miala kilka domow ktore chcialy adoptowac sunie o takim wygladzie...a w Dobrocinie same wiecie co sie dzieje...szkoda slow:([/QUOTE] Zaglądam codziennie i trzymam za Bartusia kciuki , jeśli chodzi o panią która dzwoniła w sprawie lilki to mam meila [email][email protected][/email] , ale był jeszcze ktoś zainteresowany na wątku , Bjuta (chyba) pisała .
  6. A ja chciałam przypomnieć , że nadal czekamy na wpłatę: Ladymonia0610 - 25zł !!!! To deklaracja stała .
  7. Zabawa : [URL=http://img441.imageshack.us/i/64598634.jpg/][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/8079/64598634.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img684.imageshack.us/i/28808737.jpg/][IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1776/28808737.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img704.imageshack.us/i/90061801.jpg/][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/2231/90061801.jpg[/IMG][/URL]
  8. Aniu i coraz fajniejszy , teraz jak jest ciepło to całe dnie spędza z resztą stada na podwórku , bardzo dobrze mu to robi , jak jest dużo ludzi to woli u siebie leżeć w drzwiach i obserwować z daleka , ale jak jestem ja i np. mój TZ to biega wokół nas jak szalony , poszczekuje na nas i co trochę piłkę przynosi . Z moimi gadami dogaduje się super , robi wszystko to co Tymon , niestety Tymuś łobuz nauczył go , że jak ulicą idzie pies to należy wisieć na płocie i drzeć pysk na cały regulator :)
  9. Owieczko , napisz proszę ile kosztowały szczepienia , bo w końcu nie wiemy do kiedy Portosek jest opłacony u Ciebie :)
  10. Sunia nadal czeka u mnie na DS [URL=http://img19.imageshack.us/i/p1080346q.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2350/p1080346q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img532.imageshack.us/i/p1080370w.jpg/][IMG]http://img532.imageshack.us/img532/7311/p1080370w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img26.imageshack.us/i/p1080405g.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8387/p1080405g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img191.imageshack.us/i/p1080408.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2830/p1080408.jpg[/IMG][/URL]
  11. I OBIECANE FOTKI: zabawa z piłką : [URL=http://img683.imageshack.us/i/p1080290.jpg/][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/2065/p1080290.jpg[/IMG][/URL] Z najlepszym kumplem : [URL=http://img293.imageshack.us/i/p1080322.jpg/][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/2978/p1080322.jpg[/IMG][/URL] Z prawie całą paczką: [URL=http://img442.imageshack.us/i/p1080338g.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/8941/p1080338g.jpg[/IMG][/URL] Chwila relaksu : [URL=http://img245.imageshack.us/i/p1080342.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/5748/p1080342.jpg[/IMG][/URL] Z Gackiem : [URL=http://img208.imageshack.us/i/p1080353.jpg/][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/4549/p1080353.jpg[/IMG][/URL]
  12. Bazarek dla Tolka , bardzo zapraszamy wszystkie cioteczki na zakupy!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/184344-R%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-na-kastracj%C4%99-i-szczepienie-Tolka-.Do-15.05.2010r-ZAPRASZAMY!!!!?p=14556770#post14556770[/url]
  13. Ok , jutro porobię w dzień :)
  14. Jestem , czy możecie mi coś więcej o Mai powiedzieć , właściwie jestem już zdecydowana , chciała bym tylko wiedzieć jaki ma stosune do innych psów i czy to taki misiek czy raczej ma charakterek ??
  15. A co tam u Śliniaka ?Kiedy kastracja ? Chyba już czas .
  16. Rozumiem , że stan konta Tolka to 0 zł ? Kurcze , trzeba zacząć zbierać .
  17. jakie maleństwo słodkie :) Dobrze rozumiem że właściciele mieli psa ileś tam lat a później oddali bo się zestarzał ???:angryy::-(
  18. poszło 15 zł ( deklaracja za 3 miesiące z góry)
  19. Za allefro wyszło coś koło 15 zł , na 14 dni . Mam nadzieje , że będzie odzew .
  20. [quote name='Piromanka']Numer konta do wpłat jest na pierwszej stronie.[/QUOTE] dzięki , nie sprawdziłam:oops:
  21. a ja poproszę nr. konta na pw , chciałam wpłacić swoją deklarację . Cz było już podawane na wątku a ja się pogubiłam??:oops:
  22. [B]wyróżnione allegro dla Portoska:[/B] [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1008623287[/url]
  23. Basiu podaj konto na pw , jednorazowo pomogę , nie mogę dużo ,ale chociaż parę groszy .
  24. Tak u mnie już wszystko ok, maluch na szczęście zdrowy . Myślę , że Bartuś mógł by pod koniec tygodnia ( czwartek, piątek) przyjechać do mnie :) Powiem szczerze , że trochę się boję , ale myślę , że damy radę z Bartusiem :) Proszę tylko o info czy trzeba się nim jakoś szczególnie , inaczej zajmować i co mam robić w razie ataku . Czy maluch dostaje jakieś leki ?
×
×
  • Create New...