Jump to content
Dogomania

Tymonka

Members
  • Posts

    19075
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Tymonka

  1. Narazie nic nie obiecuje , bo wszystko zależy od tego czy Ufka znajdzie domek , jeśli nie to niestety nie dam rady wziąć 7 psa do domu , bo mnie TZ wyrzuci z całą 7 pod most .
  2. Książeczka poszła do Iwony ,. ale Czaruś szczepień nie miał żadnych wpisanych .
  3. Czytam i strasznie mi suńki szkoda , więc przemyślałam sprawę i jest tak , w czwartek w naszej lokalnej gazecie ukarzą się ogłoszenia moich tymczasów , bardzo na nie liczę i jeśli ufa moja tymczska znajdzie domek , będę mogła zaproponować DT dla suni . TZ mnie zabije , ale co mam zrobić ...
  4. [quote name='ocelot']No właśnie szukam kogoś od kropiatych... Od bernardynów mam, w czwartek nasz agresywny benio dostanie szansę, mam nadzieję, że wykorzysta.[/QUOTE] Jaką ?????
  5. Gdyby psiaki trafiły do schronu to były by w naszym , w którym jesteśmy co tydień , nie ma ich , więc pozostaje nam wierzyć ,że trafiły do prawdziwych domków . A jeśli chodzi o deklaracje może ktoś chciał by swoje przekazać na Korę , nie mam za JEJ UTRZYMAĆ , ma 10 zł deklaracji tylko , a potrzeba 250 zł , jeśli tak dalej pójdzie będę zmuszona oddać ją do schronu , poprostu nie mam za co jej utrzymać , do siebie nie mogę jej wziąć bo mam już 4 psiaki na DT i dwa swoje :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/144305-Kora-brak-deklaracji-d%C5%82ug-za-DT-b%C5%82agam-o-deklaracje-grozi-jej-schron[/url]
  6. [quote name='matrioszka2']Niom, bo ona kwalifikuje się i do parówek, i do do mikropsów, i do staruszków (takich młodszych:razz:).A po odchudzeniu, nawet do ratlerków:evil_lol: I na dogoterapię tysz. Ho, nie jest więc tak źle;)[/QUOTE] A to jest gdzieś wątek staruszków ???
  7. Zapisuje , mam nadzieję ,że będę mogła pomóc jakoś .
  8. No nie jest , poczuł się już na tyle pewnie ,że chce rządzić całym towarzystwem :)
  9. Mógł by jedynie robić to czyściej , nie brudząc reszty:D
  10. Ciotki pilnie szukam kogoś od dogów de bordeaux , jest dwuletnia sunia z papierami do adopcji , właścicielka ma raka i nie jest w stanie się sunią zająć , może kogoś znacie??
  11. Tymonka

    Metamorfozy

    Ciotki pilnie szukam kogoś od dogów de bordeaux , jest dwuletnia sunia z papierami do adopcji , właścicielka ma raka i nie jest w stanie się sunią zająć , może kogoś znacie??
  12. Ciotki pilnie szukam kogoś od dogów de bordeaux , jest dwuletnia sunia z papierami do adopcji , właścicielka ma raka i nie jest w stanie się sunią zająć , może kogoś znacie??
  13. Bojus dzisiaj przeszedł sam siebie . Ponieważ nabrał już pewności siebie to od jakiegoś czasu walczy z Tymonem o to kt rządzi na podwórku , nie gryzą się , ale co jakiś czas na siebie warkną i przewracają się nawzajem , więc dzisiaj Bojus postanowił raz na zawsze załatwić sprawę rządów podwórkowych , przewrócił mojego biednego Tymonbka na plecy stanął i nasikał na niego :D Biedny Tymonek nie wiedział co się dzieje , a ja miałam kompanie dodatkowe :/ No ale teraz wszystko jasne Bojus rządzi i olewa Tymonka :D:D
  14. pierwszy raz takiego kota widzę , jest cała szaro niebieska i ma piękne niebieskie oczka .:)
  15. Ja mam wrażenie czy wątek został oczyszczony ?? Wszystkie posty na temat niesłusznej decyzji moda o banach zniknęły .Czyżbyśmy jednak miały rację ,że bany niesłuszne imodom niewygodne to ,że o tym piszemy??
  16. Książeczka się znalazła razem ze zdjęciami czarka była:oops: , jutro wyślę do Iwony , Iwonko adres podaj na PW .
  17. A teraz kicia którą znalazł Łukasz na środku ulicy (ma już DS , ale jest piękna i się pochwalę :D) [URL=http://img710.imageshack.us/i/p1090905n.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/3134/p1090905n.jpg[/IMG][/URL]
  18. Masz (z którym wstyd się przyznać, nie poradziłam sobie kompletnie ): [URL=http://img706.imageshack.us/i/p1090851.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2224/p1090851.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/p1090857.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/227/p1090857.jpg[/IMG][/URL]
  19. Kruczek: [URL=http://img638.imageshack.us/i/p1090838w.jpg/][IMG]http://img638.imageshack.us/img638/8164/p1090838w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img28.imageshack.us/i/p1090839.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6382/p1090839.jpg[/IMG][/URL]
  20. Bambusek , świetny psiak , pięknie na smyczy chodzi , ale musi być pierwszy jak tylko zauważył ,że ktoś jest przed nim zaczynał się szarpać i ciągnąć , jak tylko tego ktosia minęliśmy smycz robiła się luźna i pięknie szedł przy nodze: [URL=http://img695.imageshack.us/i/p1090795.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7414/p1090795.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img815.imageshack.us/i/p1090796.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/2941/p1090796.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/p1090802v.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1840/p1090802v.jpg[/IMG][/URL]
  21. Portonio ma obserwatora na allegro , trzymać kciuki :)
  22. [quote name='patija']Wow wygląda rewelacyjnie, jak by mi ktoś proponował, aby ją obciąć to chyba bym odmówiła, ciężko by mi było sobie ja wyobrazić;) a tu taka laseczka wyszła :multi: i jaka uśmiechnięta, chyba nowa fryzura jej tez się podoba?:)[/QUOTE] Też się bałam trochę , ale musiałam ze względu na te upały , strasznie się męczyła
  23. [quote name='beka']Łysolek :) a jak znosi te upały??[/QUOTE] Kiepsko , serduszko już słabe , dlatego była obcinana , ale musi być pod stałą kontrolą wet , bo prawdopodobnie trzeba będzie serduszko wspomóc lekami . Mam nadzieje ,że tego unikniemy , bo lala i tak już leków się naje .
  24. Poznajecie: [URL=http://img816.imageshack.us/i/p1090777.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/431/p1090777.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img693.imageshack.us/i/p1090779s.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6509/p1090779s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img810.imageshack.us/i/p1090781.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3235/p1090781.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...