-
Posts
19075 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Tymonka
-
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
Tymonka replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Narazie nic nie obiecuje , bo wszystko zależy od tego czy Ufka znajdzie domek , jeśli nie to niestety nie dam rady wziąć 7 psa do domu , bo mnie TZ wyrzuci z całą 7 pod most .- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Książeczka poszła do Iwony ,. ale Czaruś szczepień nie miał żadnych wpisanych .
-
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
Tymonka replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Czytam i strasznie mi suńki szkoda , więc przemyślałam sprawę i jest tak , w czwartek w naszej lokalnej gazecie ukarzą się ogłoszenia moich tymczasów , bardzo na nie liczę i jeśli ufa moja tymczska znajdzie domek , będę mogła zaproponować DT dla suni . TZ mnie zabije , ale co mam zrobić ...- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Gdyby psiaki trafiły do schronu to były by w naszym , w którym jesteśmy co tydień , nie ma ich , więc pozostaje nam wierzyć ,że trafiły do prawdziwych domków . A jeśli chodzi o deklaracje może ktoś chciał by swoje przekazać na Korę , nie mam za JEJ UTRZYMAĆ , ma 10 zł deklaracji tylko , a potrzeba 250 zł , jeśli tak dalej pójdzie będę zmuszona oddać ją do schronu , poprostu nie mam za co jej utrzymać , do siebie nie mogę jej wziąć bo mam już 4 psiaki na DT i dwa swoje :( [url]http://www.dogomania.pl/threads/144305-Kora-brak-deklaracji-d%C5%82ug-za-DT-b%C5%82agam-o-deklaracje-grozi-jej-schron[/url]
-
"Przez moją postępujacą chorobę muszę ją oddać"...
Tymonka replied to katarzyna.cane's topic in Już w nowym domu
Zapisuje , mam nadzieję ,że będę mogła pomóc jakoś .- 300 replies
-
- komendy
- niepełnosprawny
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
No nie jest , poczuł się już na tyle pewnie ,że chce rządzić całym towarzystwem :)
-
Mógł by jedynie robić to czyściej , nie brudząc reszty:D
-
Ciotki pilnie szukam kogoś od dogów de bordeaux , jest dwuletnia sunia z papierami do adopcji , właścicielka ma raka i nie jest w stanie się sunią zająć , może kogoś znacie??
-
Omen w DS , czyli dwie haszcze bidy pod jednym dachem :))
Tymonka replied to NiJaSe's topic in Już w nowym domu
Ciotki pilnie szukam kogoś od dogów de bordeaux , jest dwuletnia sunia z papierami do adopcji , właścicielka ma raka i nie jest w stanie się sunią zająć , może kogoś znacie?? -
Bojus dzisiaj przeszedł sam siebie . Ponieważ nabrał już pewności siebie to od jakiegoś czasu walczy z Tymonem o to kt rządzi na podwórku , nie gryzą się , ale co jakiś czas na siebie warkną i przewracają się nawzajem , więc dzisiaj Bojus postanowił raz na zawsze załatwić sprawę rządów podwórkowych , przewrócił mojego biednego Tymonbka na plecy stanął i nasikał na niego :D Biedny Tymonek nie wiedział co się dzieje , a ja miałam kompanie dodatkowe :/ No ale teraz wszystko jasne Bojus rządzi i olewa Tymonka :D:D
-
Książeczka się znalazła razem ze zdjęciami czarka była:oops: , jutro wyślę do Iwony , Iwonko adres podaj na PW .
-
Masz (z którym wstyd się przyznać, nie poradziłam sobie kompletnie ): [URL=http://img706.imageshack.us/i/p1090851.jpg/][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/2224/p1090851.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img43.imageshack.us/i/p1090857.jpg/][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/227/p1090857.jpg[/IMG][/URL]
-
Bambusek , świetny psiak , pięknie na smyczy chodzi , ale musi być pierwszy jak tylko zauważył ,że ktoś jest przed nim zaczynał się szarpać i ciągnąć , jak tylko tego ktosia minęliśmy smycz robiła się luźna i pięknie szedł przy nodze: [URL=http://img695.imageshack.us/i/p1090795.jpg/][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7414/p1090795.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img815.imageshack.us/i/p1090796.jpg/][IMG]http://img815.imageshack.us/img815/2941/p1090796.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img714.imageshack.us/i/p1090802v.jpg/][IMG]http://img714.imageshack.us/img714/1840/p1090802v.jpg[/IMG][/URL]
-
Portonio nareszcie w prawdziwym, kochającym domku!!!
Tymonka replied to Majki1510's topic in Już w nowym domu
Portonio ma obserwatora na allegro , trzymać kciuki :) -
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='patija']Wow wygląda rewelacyjnie, jak by mi ktoś proponował, aby ją obciąć to chyba bym odmówiła, ciężko by mi było sobie ja wyobrazić;) a tu taka laseczka wyszła :multi: i jaka uśmiechnięta, chyba nowa fryzura jej tez się podoba?:)[/QUOTE] Też się bałam trochę , ale musiałam ze względu na te upały , strasznie się męczyła -
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']Łysolek :) a jak znosi te upały??[/QUOTE] Kiepsko , serduszko już słabe , dlatego była obcinana , ale musi być pod stałą kontrolą wet , bo prawdopodobnie trzeba będzie serduszko wspomóc lekami . Mam nadzieje ,że tego unikniemy , bo lala i tak już leków się naje . -
Kiara -15 letnia sunia ma DS , zostaje z nami :)
Tymonka replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Poznajecie: [URL=http://img816.imageshack.us/i/p1090777.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/431/p1090777.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img693.imageshack.us/i/p1090779s.jpg/][IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6509/p1090779s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img810.imageshack.us/i/p1090781.jpg/][IMG]http://img810.imageshack.us/img810/3235/p1090781.jpg[/IMG][/URL]