Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. to zdjęcie z kijkiem w buzce jak płynie jest cudowne;) po prostu widać radość w jej oczach:loveu: ehh no czekamy na ten domek malutka :shake:
  2. jaka ona śliczna:loveu: wygląda dużo lepiej żebym nie miała 3 psów,a zwłaszcza mojej zazdrośnicy to bym ją wzięła:roll: Delph jak to cudownie że trafiła akurat do Was:multi:
  3. mam nadzieje że telefony sie niedługo rozdzwonia:eviltong:
  4. jej Paros ile ogłoszeń !:loveu: dziękuje że jesteście;) co ja bym sama zrobiła:shake: Monia-to miejmy nadzieje że i tym razem przyniesiesz szczęście małej;) powinna jak najszybciej znalezc dom,bo to naprawde super psinka;) zreszta Delph wie to najlepiej;)
  5. jej dziękuję,ile cioteczek:loveu: no jasne że lepiej by było żeby nie musiała się "tułać" od domu do domu....... ale jak się nie znajdzie DS to innego wyjścia jak DT nie mamy:shake: no ja w swoich okolicach w miarę możliwości porozwieszam ogłoszenia-ale tu wkoło same wiochy,większość osób pewnie myśli jakby sie tu swojego psa pozbyć a gdzie mowa o adopcji:shake: ale warto próbować;) napiszę PW w sprawie tego DT
  6. nasze prawo to tylko jednym i to na dodatek brzydkim słowem można podsumować :mad: ale np. w Pułtusku weszło w życie zarządzenie o obowiązku chipowania psów.szkoda że Nasielsk tego nie zrobił:shake: jedyna "broń" na Polaków to duuuże kary pienieżne-ale to też kwestia prawna
  7. na 2 i 7 stronie są zdjęcia małej;) ehh żeby ta walka z bezdomnościa zwierząt była łatwiejsza.....dla mnie to jak walka z wiatrakami.ale liczy sie każdy,nawet jeden uratowany zwierzak;)
  8. dziękuję:loveu: w pierwszym poście jest napisane gdzie sunia ma ogłoszenia-czyli mamy allegro,ale.gratke i jedno ogłoszenie dzięki pomocy Madarka. kontakt do mnie czyli tel.500 721 283 [email][email protected][/email]
  9. jej Delph współczuję:-( sama od kilku dni biegam po Świerczach za "nowymi" psami:mad:.a na dodatek siostra mi mówiła że jednego z nich jakis pies zaatakował....i próbuje go znalezc to wetka moja go obejrzy.podobno uszko ma mocno pogryzione:-( prosimy o pomoc dla suni:modla:
  10. no ja mojej wetce mówiłam,chętnie włączy się w akcję;) telefonu żadnego nie było w sprawie suni:shake: dziękuję wam wszystkim:loveu: miło tu zajrzeć i zobaczyć że coś ruszyło
  11. no ja bym sobie umieściła bannerek suni ale nawet nie wiem jak....a juz trochę czasu jestem na dogo:oops: zostały nam 2 tygodnie-i wiem że nie powinnam tak mówić ale czarno to widzę:-(
  12. człowieku Ty się ciesz że masz ciszę:evil_lol: moja sunia też parę pierwszych miesięcy nie szczekała-wogóle była wystraszonym dzieckiem,pewnie dlatgo żę ktoś ją porzucił teraz sunia szczeka w dzień i w nocy:eviltong:
  13. nikt tu nie zagląda prawie a mamy juz niedużo czasu...... porozsyłam PW! potrzebne ogłoszenia-jak bez nich znajdzie dom????!!
  14. no właśnie tego widoku się boję:-( tym bardziej że nigdy nie byłam w schronisku. bo co prawda mam 3 psy-ale same wiecie że nie trzeba brać ze schroniska....wystarczy wyjść na ulicę....wszędzie pełno tych bidulek:shake:
  15. hmm ja jestem z okolic Nasielska,ale sama tam nie pojadę:shake: jestem na dogo od niedawna,i sama to sobie tam nie poradzę.... jakiś czas temu wydzwaniałam do schroniska z chęcią wolontariatu- właściciel stwierdził żę "nie ma takiej pocji.maja pracowników i to wystarczy":angryy: więc będę jezdzic do psów pani Kasi z "Kociego świata".tylko od następnego tygodnia bo auto mi nawaliło. nasza wetka ze Świercz o której mówiła Ewusek sterylizowała mi sunię niedawno.i rozmawiała z doktorem właśnie o tym schronisku-mówiła że leczy teraz jakąś sunie po wypadku, mówiła o psie z chorym okiem, o jakims dziecku (czyżby właścicieli?) które przez parę godzin,które tma była,czesało psy żeby miały ładniejszą sierść... przejeżdzałam raz tamtędy obok-trudno tam trafić:shake: psy maj jakiś wybieg???? chyba nie.....a sporo terenu wokół
  16. wreszcie dogo czynne:mad: pięknieje z dnia na dzień:loveu: mały słodziak czyli Figa to pies ideał.tylko domku narazie nie widać:-( Delph, dzięki za tyle zdjęć i relacje o suni.jak to czytam to uśmiech mi się na buzi automatycznie pojawia;)
  17. wiesz mój śp. jamnik sikał z radości przez całe swoje życie. jako szczeniak zawsze.a potem jako dorosły pies zdarzało mu się to tylko w soboty-jak tata po całym tygodniu wracał z pracy;).no i ogólnie po takich dłuższych rozłąkach z domownikami. ze strachu też sikał
  18. nie chciało się postów czytać:mad: mała ma imię-Figa;) cudne maleństwo:loveu: oby domek się pojawił szybko!
  19. moja sunia też mi sikała w domu przez pierwszy miesiąc:shake: ale naszczęscie nie mama dywanów w domu tylko podłogi drewniane-chyba mniejsze zło. cały czas byłam w domu co ułatwiło sprawę. szczeniaki sporo w dzień kimają sobie-od razu jak sunia wstała to pędziłyśmy na dwór-i zawsze mi sikała. poza tym Twoja sunia jest młodziutka-napewno załapie o co chodzi;)
  20. hmm póki co nikt nie dzwonił ale bądzmy dobrej myśli;)
  21. a jak kupa jest taka białawo-kremowa,"krucha"??? moj sąsiad wyjechał na kilka dni i daję jego psom jeść-i właśnie takie kupy są w boksie.akurat trafiłam na ten temacik:evil_lol: i ciekawa jestem co mi powiecie,ja się zabardzo nie znam ale to chyba nic dobrego-jak sprzątam kupy na podwórku swoich psów to nigdy takiej nie widziałam
  22. kurcze jakie urocze zdjęcia:loveu: niech będzie Figa;) najważniejsze ze załatwiła się na spacerze,mądra sunia:multi: jak jechała do Was to ganiała nam muchy w samochodzie więc nic dziwnego żę gania ptaki,motyle-jeszcze większa atrakcja niż muchy haha
  23. trzymamy kciuki za maleńką ;) a póki co czekamy na wiesći od Delph
×
×
  • Create New...