-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
połamana, pogryziona, w ciąży...AMSTAFKA...Świercze Ma dom
fibi:) replied to Ewusek's topic in Już w nowym domu
jestem i ja;) jak przywiozałam sunie do domu to mamie sie łezki zakręciły jak ją zobaczyła:-( przy siadaniu tak nienaturalnie wyginała tę łapkę najważniejsze że juz bezpieczna i w dobrych rękach- Delph:buzi: ja o mało co rozwodu nie miałam:evil_lol: jak mój TZ wyjmował transporter pod lecznicą, trochę zabardzo sie schylił i pękły mu spodnie w kroku:p kot nam cała drogę miauczał,sunia szczekała lub warczała;) a on nie zwyczajny a co do finansów- mam troche rzeczy na bazarek jakby coś -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziś rano zgarnęłam ja do auta. śpi od tamtej pory biedulka.... na 15 zawozimy ja do Nowego Dworu na umówiona stetrylkę.....tylko co dalej? bo my jedziemy prosto do Wawy, bo mój TZ ma rozmowy w sprawie pracy..... i nie wiem czy potem wyrobimy sie żeby ja odebrać stamtąd:roll: Delph sorka za pobudkę:evil_lol: -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
szukałam dzis rano jej....i wczoraj po południu-ani śladu:shake: bede jezdziła kilka razy na dzień.... i jesli bedzie to od razu dzwonic Delph do Ciebie? ja ja z moim TZ możemy przywiezc do Wawki, żaden problem. może włacze w poszukiwania Ewe? -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
moja siostra mi dziś mówiła że "jak codzień chodze do szkoły to widzę tą sunię, której szukasz. bo ona ma chora łapkę.i chyba głodna jest,bo tak weszy wiec daje jej kanapke jak mam" 10letnie dziecko,moja krew:loveu: wiec od jutra ruszam na poszukiwnia:roll: dziś po południu wziełam masę jedzenia,aparat i jej szukałam jej z bratem ale bez skutku. wiesz, Delph ona chodzi niby noramlnie...na tą tylną łapkę kuleje,tak jakby powłóczy nia trochę ostatnio jak Ewa do mnie dzwoniła gdy ja karmiła, mówiła coś że z kimś sie kontaktowała w sprawie suni.....ale ona by musiała się wypowiedzieć. ja od niedawna bez pracy jestem wiec finansowo też lipa:shake: ja bym ja wzięła ale rodzice sie nie zgodza:shake: nawet nie pytam. mamy psa na tymczasie i ostatnio przygranełam dwa kotki w ciagu 3 tygodni -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
sunia sie przemieszcza i boje sie ze znowu zniknie gdzies:shake: od poniedzialku mam juz samochod do dyspozycji wiec pokrece sie i poszukam jej..... ostatnio Ewie pod szkołą jadla z ręki,wczesniej nie podchodziła....no ale skoro teraz jest w ciąży to normalne ze stara sie o jedzenie za wszelka cene -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ostatnio z Ewa próbowałyśmy coś zrobić w tym kierunku ale bez skutku:shake: Ewa ma szczeniaki teraz..... ja mam tymczasowicza wiec rodzice sie nie zgodza:oops: Misio byc moze 11stego pojdzie do nowego domu,moze wtedy by sie zgodzili....ale jeśli nawet to tylko na kilka dni pewnie. -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh no postaram się ale nie obiecuje-sunia chodzi po okolicznych wioskach..... no i ta jej łapka:-( Ewa ostatnio karmiła ją pod szkołą. -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
sunia wróciła.....nie wiem gdzie podziewała się tyle czasu:-( prawdopodobnie w wiosce obok. skóra i kości,ale brzuszek widać:placz: a teraz coraz zimniej:shake: -
[quote name='358Andzik358']haha :lol: a czemu nie :D 'Nyta-Gzyta' :razz: ładnie :cool3::lol:[/QUOTE] to mój brat takie cuuudowne przydomki wymyśla :evil_lol:
-
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
więc sytuacja wygląda nastepująco we wtorek dzwoniła do mnie pani zainteresowana adopcja Misia. znalazła jego wątek na dogo-zagląda na dogomanię czasem w pracy(pracuje w kancelarii prawnej) i wypatrzyła sobie akurat Misia-szuka towarzysza dla swojego dwuletniego terriera. piesek zostaje sam na czas gdy pani jest w pracy.i juz od jakiegos czasu myslała nad towarzystwem dla niego. mieszka w Borowej Górze-czyli okolice Zegrza,Legionowa. Ewusek przygotowała mi umowę adopcyjną. bo miałam jechac dziś ale niestety zdrowie odmówiło mi posłuszeństwa:oops: poza tym pani Agnieszka martwi sie tym jak pieski się dogadają ze soba:roll: dlatego pomyślałam że lepiej spotkac się w weekend w dzień.mogłybyśmy poobserwować pieski w ogrodzie,czy wyjśc na jakis spacer.....jak myslicie? sądze że Misio nie bedzie stwarzał problemów w stosunku do kolegi zadzwoniłam więc do pani Agnieszki-powiedziała że sama miała mi to zaproponować ale nie chciała żębym pomyślała że odwleka wizyte albo jest nieodpowiedzialna.poza tym jeszcze w dwa weekendy jest na szkoleniu wiec umówiłyśmy się na wolny dzień-11 listopada. akurat wtedy kończy sie jej kurs wiec jak sama stwierdziła "bedzie mogla mu poswiecic wiecej czasu co jest wzne w tych pierwszych dniach". pytała o szczepienia,kastracje...wydaje sie bardzo rozsadna;) poprosiłam ja zeby zadzwoniła w razie gdyby sie rozmysliła... mam nadzieje ze sie uda -
uff jestem. ciężko cokolwiek znalezc na dogo... byłam dziś u koleżanki i byłyśmy u jej sąsiadki..... o dziwo sunia nawet w kuchni siedziała:crazyeye: nagadałam jej..... powiedziałam na temat rozmnażania wszystko co mi powiedziałyście i chyba jest postęp-bo powiedziała że nie miała o tym pojęcia,ze nie stac ja na cesarke,itp i ze sie zastanowi:roll: bede ja tam nawiedzac....i mam nadzieje ze odda sunie w nasze rece!
-
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
trzymajcie kciuki w środę...... jedziemy sprawdzić ewentualny dom w okolicach Zegrza -
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh no i żadnej poprawy:mad: spróbowałam w drugiej lokalnej gazecie- moze w następnym numerze Misia pokarza;) najtrudniej chyba mój Borys zniesie z nim rozłąkę-chłopaki bardzo sie zżyły:p odkad deszla moja mała [*] to nawet nie miał się z kim bawić.bo mój drugi pies juz wiekowy jest i nie w głowie mu zabawy. -
przepraszam że dopiero ale zajęcia na uczelni do 19stej. zadzwonie jutro do koleżanki i mysle ze wybierzemy sie tam jeszcze raz-może jakimś cudem uda sie odwiesc ta dziewczyne od checi rozmnażania małej:angryy: ???? a jesli by sie udalo jakims cudem to co dalej?:roll: oddac raczej jej nie oddadza.chociaz moze..... bo ich podejscie jest takie "zeby jak najszybciej sie pozbyc tego psa bo gdyby wiedziala ze to taki klopot to by nie kupiła" ehh ciezka sprawa- ja nie znam "grafiku" dziewczyny- a jesli akurat w dzien odwiedzin strazy bedzie wykapana i w pokoju.....?:roll: bo tak jak pisalam robia to czasem
-
mysle ze zadzwonie i i opisze sytuacje..... ehh wiem ze to głupio zabrzmi-ale w porównaniu do psów na wsi :bigcry: mała ma dobre życie
-
najbliższa fundacja to Straż Dla Zwierzat w Wawie.........jakieś 70 km od nas. nie,to nie jest rodzina patologiczna- w sensie że nie pija,itp. bo normalni nie są....młode małżeństwo z rocznym dzieckiem. mieszkania czyste, ładnie urządzone. eh a myślicie że nie próbowałam im wybić z głowy pomysłu o rozmnażaniu suni?:mad: żadne argumenty do nich nie docierają... powiedziała że "jak znajdzie kupca to wykapie sunie,wyczesze. przygotuje książeczkę"-bo ponoc szczepiona:roll: "jak jest z nami w domu to jest grzeczna. ani razu nie nasiakała nam w pokoju.i do dziecka też jest delikatna" przeraża mnie to że za jakiś czas w tej łazience mogą z nią siedzieć szczeniaki....:-(
-
nawet na zdjęciu widac że kocyk jest żółty od moczu małej:shake: zdjęcia niezbyt wyrazne-trudno ja uchwycic było....biegała po całej łazience i się cieszyła ze mną. pobrudziła mnie całą bo łapki miała mokre. biedactwo:-(
-
za to że łazienka jest zasikana zabiora im psa? sunia nie jest wychudzona,ma przystrzyzona sierść,kąpią ją raz w tygodniu żeby nie śmierdziała brzydko mówiąc.....biedna mała:roll:
-
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ale cicho..... nikt nie dzwoni:shake: nikt nie pisze już mam gotowe ogłoszenie dla Misia-troche "amatorskie" ale trudno;) innego nie umiem. porozwieszam je w sklepach zoologicznych i innych uczęszczanych miejscach. wysłałam okłoło 20 PW do dogomaniaków z prośbą o zajrzenie na wątek-ale jak się okazałó dogo już wtedy nawaliło:mad: i link do wątku się nie otwiera -
no to niestety ja nie mam możliwości wkraść się tym ludziom do łazienki i zabrac psa:roll: to jest młode małżeństwo i ich piewrszy pies.powiedziała że gdyby wiedziała że szczeniaki tyle sikaja to by go nie kupiła i ze zaluje bo teraz ma problem aby go sprzedać.a jak nie sprzeda to zacznie rozmnażać bo "ona taka ładna jest" i "na szczeniakach chociaż zarobi" a co zgłoszę do Straży Dla Zwierząt? że chcą ja rozmnażać? ze ją trzymaja w łazience?-jak to udowodnić skoro jest wpuszczana do pokoju i kuchni?
-
dzięki:loveu: sama nie wiem jak rozwiązać tą sprawę....:shake: napewno jej nie oddadzą-toć aż 300 zł kosztowała:angryy:
-
w naszym powiecie w ciągu kilku ostatnich lat nie odnotowano żadnej kary ani sprawy o znęcanie się nad zwierzętami..... policja ma to gdzieś. swoja drogą czy policja uzna za znęcanie się to że pies mieszka w domu tylko że w łaznience? że jest zaszczepiony? że dostaje jesc? i ze chcą ją rozmnażać? chyba nie.....:shake:
-
Doznałam dziś szoku..... głupota ludzka nie zna granic!!!!!!!! Byłam u mojej koleżanki.... powiedziała mi ze ze jej sąsiadka ma małą pekinke na sprzedanie.od razu zainteresował mnie ten temat:mad: poszłyśmy..... sunia ma ok.5 miesiecy, kupiona na rynku w Płońsku za 300 zł:angryy: mieszka w łazience bo "sika w mieszkaniu". łazienka cała zasiakna,śmierdzi tam jak nie wiem co. sunia tez cala w moczu, do spania ma tylko maly kocyk-też mokry w sikach:shake: "jak ją wykapie to siedzi z nami w pokojach ale niie chce mi sie jej ciagle kapac,raz na tydzień" "sprzedałabym ją za 500 zł-bo za 300 zł kupiona niby ale juz zaszczepiona jest i je dobra karme a to kosztuje" na pytanie jaka karme-" pedigripała":-( "wolałabym ja sprzedac a jak nie sprzedam to zaszczenie. bo jej juz sie chce-skacze na noge....":angryy: błagam o pomoc dla sunieczki:bigcry: mam zdjęcia małej- nie umiem wrzucić:oops:
-
z tymi imionami to u mnie jest zawsze śmiechowo bo kazdy zwierzak oprócz pierwszego ma przynajmniej drugie imię albo nawet więcej:evil_lol: czyli: Borys- Bogdan, Bondzio Korek-Loszka Max- Nytek-Gzytek no jedynie sunia moja [*] uniknęła tego okrutnego rytułału:eviltong: nie chciałabym być żadną Loszką ani Nytą-Gzytą :evil_lol:
-
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wiec tak w tygodniku powiatowym moga napisac o Misiu ale za jakis czas- na kilka kolejnych numerów miejsce w kąciku adopcyjnym mają zajęte psy zw schroniska w Chrcynnie:shake: mysle ze moze zrobic ogloszenia-znajomy by mi zrobil. porozwieszałabym w okloicy Płońsk,Ciechanów,Pułtusk,itd. poza tym mysle o kolejnym bazarku na Misia. za pieniadze z tamtego kupiłam mu nowe szelki-wcześniej mieliśmy pożyczone od Ewuska, i jutro mamy umówione szczepienie. ehh no i mam z nim problem,bo duuuzo je-jutro go zwaze u wetki ciekawe ile przytył;) a nie chce jesc suchej karmy.....w miejsce karmy pochlania duzo innego jedzenia. a ja jakis miesiac,dwa bede bez pracy ze wzgledow zdrowotnych.