-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no bardzo szybko się przywiązuje do ludzi.wczoraj była u mnie tylko trzy godziny,a po godzinie non stop chciała na kolana i nie dostępowała mnie na krok;-). mówiłam że jest spokojna,naprawdę łagodna i wogóle suuuuper dziewczynka;-) -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no ciekawa jestem jak tam nasza panienka ;-). wiem że u Pati-dziewczyny od transportu była grzeczna i nawet z jej pieskami się trochę zakolegowała :) -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mtf zalesie- musimy jeszcze 30 zł dopłacić do transportu,POker deklarowała 20zł...więc jeszcze 10 zł.nr konta jest podany stronkę wcześniej -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
fajnie że i psiaki się załapały:-) no ja dałam Pati 60zł tylko.....resztę mamy dozbierać i wpłacić- tu dane do przelewu Marek Chamerski BGZ INTEGRUM 69 2030 0045 1130 0000 0009 2050. może wspólnie jakoś damy radę;-) Supergoga-to Ty jesteś kochana:-) gdybyś nie załatwiła hoteliku to byłoby ciężko...tak się cieszę że się udało :-) no Suzi napewno potrzebny jest jakiś łagodniutki kolega/koleżanka. -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
supergoga,podobno już się dogadałaś z Pati?;-) tak baaaardzo się cieszę żę chociaż sunia jest już bezpieczna:-). dałam jej 60zł za transport,reszta na konto-zaraz wezmę nr -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
z tego co mówiła to tak ok.13-14 jutro mają wyjechać....więc nie weim jak to rozwiążemy...ja dam jej dziś 60 zł.wezme nr jej konta i Ci podam PoKER to wpłacisz.tak ok. 17 wyjedziemy -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
czemu taka cisza?.......... chyba nie zoastawicie nie teraz samej bo mam sunie:),zamknęłam ją w garażu.tak za 2 godz mój chlopak wróci z pracy i jedziemy z nią do Wawy.pożyczyłam pieniadze na tranport,ale 50 zl mogłybysice mi zwrocić -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
postaram się może uda mi się jutro gdzieś zapożyczyć-byłaby cała suma na transport.... ja się kładę spać już i modlę o jedno-żeby Suzi rano pojawiła się na śniadanku........tęsknię mała :-( -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
" Hej! Weszłam właśnie na wątek małej. Jeśli tak będzie wygodniej i bezpieczniej,to mogę sunię przechować u siebie do sb. (o ile nie ma cieczki,bo mam psa). Pozdr.-Pat." to wiadomość od dziewczyny od transportu......jej jakbym ją jutro spotakała po pracy czyli ok.16stej to wzielabym ją na parę godzin do siebie,a jakby mój chłpoak wrócił z pracy to byśmy ją zawiezli:) -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
hmm tylko czy spotkam ją jutro?:(. poza tym nadal nie ma kasy na transport....ja bym wyłożyła całą sumę ale muszę jeszcze jutro swoją brykę zatankować żeby ją ewentulanie zawiezc do tej dzieczyny no i za tydzień mam sterylkę swojej suni-też wydatek,i stresik jak dla mnie:) -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tak sobie teraz myślę żę najlepszy byłby dla niej jakiś domek tymczasowy-nawet kilka dni. -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
codziennie rano i po południu jestem w Świerczach więc napewno jutro jej poszukam. może nawet dziś się przejadę albo powiem siostrze żeby zobaczyła czy nigdzie jej nie ma -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
spokojnie,czasem bywało tak ze nie było jej dzień,dwa w "centrum" wioski.ale zawsze wracała.poza tym dziś rano trochę kropił deszcz i może gdzieś sobie spała po prostu. no właśnie to by było najlepsze wyjście,dlatego mam taki trochę żal do pani Kasi z Kociego świata że nawet na parę dni jej nie chciała-wiem mogła się bać że zostawie sunie i już się nie odezwę,ale mogłam jej zostawić nr tel czy nawet dokumenty dla pewności! -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
nie mam dobrych wiadomości-suni nie było dziś rano i po południu też nie :-( :-( :-( -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wysłałam zdjęcia tych rzeczy na bazarek:). no ja dopiero ok.10tego wypłata dlatego tak kiepsko teraz z kasą stoję. mam nadzieję że jutro spotkam małą tam gdzie zawsze:). jak zmienić tytuł? -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
przepraszam kochane ale dopiero do domu wróciłam. ohoho widzę że sporo sie dzieje:). ta dziewczyna od trasnportu napisała że trzeba byłoby dostarczyć ją w sobotę tak na 12. mam 50zł które mogłabym przeznaczyć na transport-a to połowa sumy:(. co prawda ja w sobotę mam szkołe ale mogłabym wpaść przed 9 tylko po jeden wpis,potem ją zawiezc i wrócić na zajęcia.zależy w której częsci Wawy ona mieszka.... -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no Suzi mi się podoba:-). ja niestety nie umiem nic zrobić:(,a szkoda bo mam parę rzeczy na bazarek -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
"Jeśli udałoby się ją dowieźć do Wawy na najbliższą sb.,to jest szansa na transport łączony i koszt byłby ok.110-115zł. Jeśli miałabym ją wieźć osobno,to wychodzi wtedy ok.220-230zł." to odp od tej dziewczyny od transportu. dziś rano sunia była tam gdzie zawsze-zjadła całe śniadanie.ale po południu nie mogłam jej zanlezc:(. "koci świat" stwierdził że nie ma miejsca-a deklarowałam pomoc pieniężną. mój chłopak jak ją odwiedzamy "Lala" do niej mówi, ale czy to się na imię nadaje...... porozsyłam wiadomości prywatne,może ktoś się zainteresuje losem suni. a Tobie dziękuję baaaardzo:P -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
jej mam już mała nadzieję że się uda:). tylko boję się ego żę w dniu ewentualnego trasnportu nie będę mogła jej znalezc:(,już miałam taką sytuację jak zawozilismy ja do "kociego świata" -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
na tym wątku o trasnportach znalazłam jedną dziewczynę która jest z Wawy i oferuje transporty do Poznania-trudno,zobaczymy ile to będzie kosztować.....A jakie sa dokładne koszta tego hoteliku? -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ok wpisze . my byśmy mogli ją dowiezc na odległość tak do 150km.no fajniutka jest:),grzeczna.w samochodzie też ładnie jezdzi.gdyby nie to że w pazdzierniku znalazłam moją sunie też w Świerczach to bez wahania bym ją wzięla:) -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
widziałam że robicie np. bazarki Mam nowe buty letnie i nową fajną piżamkę-mogłabym to przeznaczyć dla niej:-); może udałoby się to z czasem sprzedać to trochę kasy by wpadło. kurcze tak bardzo się boję że pewnego dnia przyjadę a jej już nie będzie:( -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no ja 100zł deklaruje napewno. do Poznania daleko mam-ponad 320 km:(.i w sumie to chodzi o czas który zajmie nam dojazd:( a nie o koszty dojazdu.chciałabym jak najszybciej jej pomóc,tak mi jej szkoda:(.poza tym to pierwszy bezdomny pies który aż tyle czasu tu przebywa. -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no wiecie,co do transportu to mogłabym nawet sama ją gzieś dowiezc ale niestety az tak dobrym i doświadczonym kierowcą jeszcze nie jetem...ale mogę poprosić chłopaka:).no ja tak tylko ok.100zł miesięcznie mogłabym dawać.zależy od miesiąca,czasem trochę wiecej. -
Suzi ma już domek :-) szukamy pomocy w spłacie długu!
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
a co do wielkości-mi sięga tak do kolan-a jestem niziutka