Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. doskonale Cię rozumiem.ja nie wyobrażam sobie spacerów z moją sunią bez szelek,bo mimo że jest u nas rok, to ogólnie boi się wielu rzeczy np raz na łące uciekała przed torebką foliową:evil_lol: (akurta wiało)
  2. zgadzam się,szelki potrzebne dla małej. obróżka co prawda po mojej suni trochę znoszona,ale nowa niepotrzebna.lepiej do dobrej karmy dołożyć;) super że do was trafiła:loveu: fakt, z wyglądu przypomina hienkę ale nogi to ma jak sarenka-więc nie dziwię się żę Ewusek ją "Bambi" chciała nazwać:lol:
  3. mówiłam Ci przez tel jak wygląda sytuacja. będę starała się ją oswajać ale ciężko będzie:shake:
  4. o,no właśnie-nie ma imienia...powinna nazywac się Lejka haha.ale serio-jutro trzeba zatwierdzic jakieś imię oj tak,mała przytulaśna jest to ją tam wycałuję przez drogę:eviltong:
  5. ok,wyślę Ci napewno;) jutro wieczorem zawozimy sunie.
  6. mamy tymczas dla suni:loveu: w ciągu 2-4 dni wyląduje w Wawie u bardzo sympatycznej i fajnej dziewczyny;) tylko że może tam być do 25 sierpnia....... więc trzeba sie ruszać i szukać małej domku a ja nawet ogłoszeń nie umiem robić:shake:
  7. namawiam już siostrę, dziewczynę brata-ale czy się zgodzą nie wiem.........próbuję pytać wśród znajomych-a może ktoś się zgodzi.... zainteresowanie wątkiem-zerowe. jak nie to szukamy hotelu-czy chociaż w tym nam ktoś pomoże? czy też zostaniemy z tym sami....
  8. o masz czegoś takiego w życiu nie widziałam:placz: postaram się cos dorzucic po 10tym ale jednorazowo niestety
  9. hmm ja też nie umiem dodawać zdjęć:shake: może Ewusek? ona umie
  10. ooo super że sunia już nie jest w schronisku:loveu:
  11. i tak ukłony dla Ciebie za to że nawet na te parę dni zgodziłeś się wziąść sunię. ja bym ją wzięła ale cóż-póki mieszkam z rodzicami i dziadkami nie mogę robić wszystkiego na co mam ochotę:roll: i tak pozwolili mi 3 psy przygarnąć,teraz czekam na kota.chociaż wolałabym dwa psy i jednego jakiegoś tam zawsze na tymczasie mieć. już mówiłam Madarkowi żę spróbuję namówić moją rodzinkę na DT dla suni na sierpień-opiekowałaby sie nią głównie moja 16stoletnia siostra.tylko że byłby to płatny DT-oni i tak kasy nie mają,ale to dobrzy ludzie więc sunia nie miała by tam zle.siostra ma to przemyśleć,no bo jakby nie patrzył to obowiązek
  12. byłam dziś w "kocim świecie".w sumie byłam w "kociej" sprawie,ale przy okazji musiałam zobaczyć pieski;) miałam okazję głaskać Dinga..........kurcze super pies:loveu: moim zdaniem,wesoły,radosny,skakał na mnie i lizał ręce. powinien już dawno być w swoim domku:placz: ma ogłoszenia????
  13. hmm trzeba szybko działać:placz: czy do hoteli przyjmowane są szczeniaki???? bo obawiam się żę zostanie nam tylko takie rozwiązaniea dlaczego to niech już Madarek się wypowie ewentualnie DT-nawet płatny. porozsyłam wiadomości z wątkiem suni.
  14. dzięki :loveu: moim zdaniem jakieś 2-3 miesiące.ząbki ma malutkie,ostre jak igiełki.z tego co wiem miała być dzis odpchlona i odrobaczona. już miałam dziś nadzieję żę będzie domek dla małej-ale neisety miał to być szczeniak jakiejś małej rasy,a ona no cóż mała to nie będzie:roll:
  15. 500721283 to mój nr.myślę żę sobie poradzę w razie jakiś telefonów
  16. hmm mi się wydaje że do Madarka.może być mój nr podany. chyba że Ewuska........sama nie wiem
  17. no krótsze lepsze;) u mnie zawsze w domu były: Figa,Fifa,Fipi,Fibi,Tola,Pola,Daisy,Kropka,Maja.raz była nawet Jadzia:eviltong:
  18. w dzień to się nie boję,ale jak idziemy tak ok.21 to mam stracha,a jeszcze dodatkowo sunia mnie straszy:mad:
  19. no,wreszcie mamy fotki,zaczyna się cos dziać na tym wątku:-) co do imienia-hmm sama nie wiem.też myśle żę Bambi nie pasuje.już lepsiej Riccotta.... ale decyzja należy do Madarka;)
  20. podnieisiemy małą z rana bo mało osób tu zagląda.:mad: a mała czeka na dom
  21. nie ma co opowiadać :-) historia jakich wiele.mieszakm na wsi-czyli wiecie,jedna główna droga,dom obok domu.ten lasek jest koło zabudowań moich sąsiadów.i babacia mówiła że w czasie wojny zastzrelili tam dwóch synów sąsiadki z naprzeciwka-ona rzecz jasna nie żyje już.kobieta do końca życia mówiła że widzi ich w tym lesie,a ludize mówili że tanm straszy......konie też nie chcą tamtędy przechodizć:roll: .......... i moja sunia też nie chce
  22. Selenga dziękuję,wiedziałam że pomożesz. hmm myślę że odpowiednio ogłaszana psinka szybko znajdzie domek-jest młoda,zdrowa,towarzyska więc zdjęcia beda jutro-i wtedy możemy już zacząć działać. ja poszukam domku przez znajomych,itp. a nóż się ktoś trafi. Madarek napisz coś o zachowaniu suni,itp bo to też ważne przy adopcji. bo z tego co mi mówiłeś to psinka ideał :eviltong:
  23. no właśnie,imię musi mieć :-) jakieś pomysły? no i czekamy na zdjęcia. hmm Goska a może Ciebie wykorzystam jeśli masz czas to Ty byś wstawiła-wysłałabym Ci zaraz na pocztę.
  24. super że jesteś:loveu: no na to wygląda że tak:angryy: obok miesjca spania suni był worek,który u góry był zawiązany.....musiała się wydostać z niego....mojemu bratu się przypomniało że przedwczoraj wieczorem musiał zwalniac bo ten szczenaik przez drogę przebiegał-czyli już jakiś czas tam koczowała:-( musiała byż głodna bo obok jej "spanka" leżały rózne śmieci np. opakowanie po jogurcie,jakieś papierki po serkach,musiała to wzystko tam znosić:placz:
  25. każda pomoc mile widziana. nie umiem robić ogłoszeń,banerków.... nawet zdjęć nie umiem wstawić:shake: ale Ewusek ma tu zajrzeć-to wstawi fotki małej a juz mam kilka zdjęć. sunia cudna jest:loveu:
×
×
  • Create New...