-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
jest jakiś odzew na ogłosznenia,więc miejmy nadzieje że domek się znajdzie w miare szybko. A Misio cudowny jest:loveu: z dnia na dzien coraz bardziej posłuszny,coraz wiecej rzeczy rozumie-wszyscy z mojej rodziny non stop gadają ze zwierzakami;) już wie o co chodzi ze spacerkiem-jak dziś sięgnęłam smycz to zaczął merdac ogonkiem,pierwszy raz dał sobie ładnie szelki załóżyć. i pierwszy raz go spuściłam ze smyczy na spacerze-wcześniej się bałam-troche poszalał po łące,ale jak zobaczył żę idę w drugą stronę to ruszył za mną;) -
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
coś ruszyło ;) bo miałam dziś dwa telefony w sprawie Misia. pierwszy pan dzwonił z Poznania. ale niestety chciał poznac psa wcześniej np.umówić się na jakiś spacer-co jest niemożliwe. bo nie liczac tego to zgadzał się na podpisanie umowy-wiedział "co i jak" bo ma juz dwa adoptowane. drugi telefon dla odmiany aż ze Szczecina-ten pan szuka z żoną psa podobnego do tego który odszedł miesiąc temu. ale jak się dowiedział skąd jest pies stwierdził że odwiedzi schronisko. -
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziękuję:multi: tez spróbuję zrobić jakieś ogłoszenia. nigdy nie robiłam....ale chyba najwyższy czas się nauczyć -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tak,te pieski mają domy.moja siostra mieszka w Świerczach,wiec mam rozeznanie.zreszta sama nawet znam właścicieli owczarka. najważniejsza jest teraz sunia:-( najpilniejsza rzecz to dokarmianie,bo chudzinka z niej kurcze dziś nam kociaka ktoś podrzucił:angryy: mam w domu meksyk,moje psy szaleją-Borys poluje na niego,a mój tymczasowicz to wogole masakra. żeby nie stresowac malca siedzimy na piętrze,a psy się muszą dołem zadowolić:evil_lol: na dodatek mój kocurek go próbował atakować,więc ja z małym u mnie w pokoju zamknięci a Jaś z rodzicami;) -
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mieście:lol: na wsi mieszkam.wpisz Nasielsk,woj.mazowieckie kurde jakby tego było mało ktoś nam dziś kociaka podrzucił:angryy: -
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
do kota się przywyczaił po prawie dwóch tygodanich od mojej siostry 7letniej wiem że lubi dzieci-mówiła że zawsze bawił się z nimi pod szkołą. zachowuje czystość,nie jest szczekliwy;) -
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
[email][email protected][/email] 500 721 283 -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
na ostatnim zdjęciu widać jak trzyma w górze tą chorą łapke na którą kuleje...na innych to jaka jest chuda-żebra...postaram sie o zdjęcia ehh tak ciężko jest pomagać tym biedakom. -
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
proszę o pomoc w ogłaszaniu Miśka:roll: -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh sunia jest w Świerczach.codzień jak wychodze po południu z pracy to kręci się koło szkoły.... daję jej jeść i próbuję zdobyć zaufanie-z tym juz gorzej jest:shake: -
Misiek u mnie na tymczasie. potrzebne ogłoszenia!!!! POMOCY
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dzięki;) na pierwszym zdjęciu "przyczajony" pies- poluje na kota;) na drugim próbuje molestowac kota na trzecim z moim Bogdankiem:loveu: a na ostatnim-jego ulubiona miejscówa;) już nam zrobił w ścianie dziurę zębami.... jak otwiera sie lodówkę i świeci słónko to na sciane idzie błysk no a Misio próbuje to łapać;) -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/misiek-u-mnie-na-tymczasie-potrzebne-ogloszenia-146521/#post12970376[/url] wątek mojego tymczasowicza;) a co do astki-nie widziałam jej od tej porannej akcji z Ewą.a pomoc potrzebna suni,tym bardziej że pewnie w ciąży jest...:shake: -
Historia jakich wiele..... czyli pies wyrzucony z samochodu-znalazła się osoba która to widziała Misiek ma max dwa lata, to młody piesek który lgnie do ludzi;) Został wyrzucony u mnie na wsi razem z jamnikiem,który już na drugi dzień znalazł dom.Misiek został sam....za dwa dni już go nie widziałam. jak się okazało przeniósł się do Świercz.i tam zaczęłam go dokarmiać....i szybko przekonałam się że to super piesek;) Jest u mnie od tygodnia.jakimś cudem udało mi się namówić rodziców na tymczas dla niego. Żarłok z niego straszny :p niezbyt lubi sucha karmę-ale w towarzystwie moich psów zjada wszystko. Bardzo ładnie bawi się z moim Boryskiem vel Bogdankiem-są mniej więcej w tym samym wieku.dzikie harce trwają całe dnie:evil_lol: gorzej z moim 9letnim samcem,nie toleruje Miśka zabardzo, zresztą żadnych psów nie toleruje. Do ludzi jest naprawde superowy:loveu: przytula się,cieszy z domownikami,jak chce głaskania to tak fajnie łapą trąca,już mnie "ubrał" swoją ukochana panią-chodzi za mna krok w krok;) Do kotów to hmm naszego jeszcze czasem pogoni,ale krzywdy mu nie robi.czasem się juz nawet bawią;) poza tym jest naprawde posłuszny-więc jak sie mu powie podniesionym głosem coś to się słucha-czyli np przestaje molestować naszego kociaka. od cioci Ewy dostał szelki więc chodzimy na spacery.bardzo ładnie chodzi-nie ciągnie,nie szarpie.aczkolwiek wczoraj próbował puścić sie za rowerem:mad: naszczęście akurat mój TZ trzymał smycz bo mnie to bankowo by pociągnął za sobą:oops: albo uciekł.dlatego teraz bardziej uważam. Misiek jest odrobaczony,odpchlony,oczywiście będzie zaszczepiony. mam kilka zdjęć-wstawi ktoś:oops: i proszę o pomoc w oglaszaniu pieska zdjęcia na stronie 1 i 5 ogłoszenia Misia [url]http://www.eoferty.com.pl/id142916.html[/url] [url]http://www.dwukropek.pl/2,74376,3100...a,608-192.html[/url] [url]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...7143,Lw==.html[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/...sy/Misiek,1872[/url] [url]http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/5174/[/url] [url]http://petsy.pl/ogloszenia/2/1/34/4155.html[/url] [url]http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?...4-54a4ffffb22f[/url] [url]http://innemiasta.pajeczyna.pl/Spole...iek_szuka.html[/url] [url]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=85807[/url] z bazarku dla Misia mamy około 100 zł.za to zostanie zaszczepiony i kupie mu szelki ze zmycza.reszta na karme. Pliszka-14 zł Ick-23 zł Bila-15 zł magenka1-10zł ludwa-8zł Jaaga-30zł
-
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
super że zdjęcia dodałaś ja dziś po wyjściu z pracy szukałam jej po wszystkich uliczkach Świercz,ale niestety bez skutku:shake: widzę żę opisałaś nasza poranna akcje...a co do tego pijaka-to Cie podziwiam za spokój z jakim z nim rozmawiałaś, ja jestem bardzo nerwowa. -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
astka biega po Świerczach i najbliższej okolicy z kilkoma psami.....zersztą wczoraj z Ewuskiem próbowałyśmy jej dac jeść chociaż,ale uciekała:shake: myślę że jak jej się skończy cieczka to podejdzie bez problemu chociażby z głodu -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziś już nie mam siły ale jutro założę wątek Misiowi. więc zaglądnijcie kto może bo ogłoszenia będą potrzebne. ja tez muszę się wreszcie nauczyć -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
już nie Murzynek, Misiek-niestety wszyscy w domu zaczęli tak na niego wołać...i reaguje;) ok.16stej pojechałam po niego z bratem i jakims cudem go złapaliśmy. założę mu wątek ale jutro po wizycie u wetki.dziś nie miałam czasu ale jutro muszę się wziąść za jego futerko bo ma długą sierść i trochę kołtunków;) bo z kąpielą może być problem-nie chce wejsć do domu:shake: ale do niczego go nie zmuszam.póki co siedza z moim Boryskiem-Bogdankiem na dworzu i się bawią;) mój pies jest nauczony że jak chce do domu to po prostu się dobija:evil_lol: nie chce spac w domu;) zanczy śpi w domu ale jak mu zimno czyli w zime;) a co do astki-zobaczymy po jutrzejszej wizycie u wetki...... -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
żeby miec zdjęcia trzeba miec psa....wiedziałam żę długo w Świerczach nie posiedzi....ale przeniosła się z psami gdzieś na łąki bo tu pewnie ludzie ich przepędzali:-( szukałam dziś jej rano ponad godzine, po południu też -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
zdjęcia zrobię jutro jak ją spotkam. mam nadzieję że nie pójdzie gdzieś dalej... mogłabym ją wziąść do naszej wetki żeby ją obejrzała-to też spróbuję zrobić. i muszę koniecznie dac jej jutro jeśc,dziś to myślałam że karmę z torebką połknie biedactwo. -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no to może kiedyś się umówimy i odwiedzimy małą;) kurcze nie zasnę dziś:shake: nie mogę zapomnieć jej widoku :-( nie mam pojęcia jak jej pomóc.możę odezwę się do kogoś do bullowatych... -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
załamałam się:-( prosto z Sopotu zajechaliśmy do Świercz po mojego tymczasowicza-Ewusek wiesz,tego czarnuszka;) niestety nigdzie nie mogłam go znalezc.najdłużej szukałam w okolicy szkoły-ale nie było go tam....za to znalzałam "coś" innego-sunia w typie amstaff w stanie opłakanym:placz: powyciągane sutki,żebra na wierzchu,odleżyny na łapkach,jedna tylna łapa ciągle w górze-nie wiem czy to przez jakiś uraz tak w górze ją nosi,ale dziwna ta łapka była...a najgorsze-chyba ma cieczkę-psy się za nią oglądały a ona LEDWO co chodzi:placz: narządy płciowe zewnętzrne-ogromne! w życiu nie widziałam czegoś takiego,widać je z daleka,czy to może być ropomacicze? dałam bidulce jeść,dała sie pogłaskać,pchała nawet do samochodu.widać żę umęczona:-( podejrzewam że ma już trochę latek. wieczorem jadę tam znowu-i nie mam pojęcia co zrobić?!:shake: ja mam w domu dwa psy,nie sądzę aby rodzice się zgodzili.z cudem ich ubłagałam na Czarnuszka -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
myślę że możemy być spokojne o małą;) a za jakiś czas będzie wizyta poadopcyjna? ja dziś wieczorem będę miała tymczasowicza pewnie,założe mu wątek.więc zerknijcie cioteczki;) -
jej zakochałam sie w jej oczach:oops: pomogę finansowo;) ale po 10tym. i nie bedzie to duża suma, ok 30-40 zł.....
-
Puchaty piesek Norek szuka domku stałego.W-wa
fibi:) replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
pewna rodzina z Zielonki miała adoptować naszą Figę,ale mała ma już domek.więć wchodzę na wątki i piszę...a nóż coś pomogę. tu e-mail [email][email protected][/email] , mam też nr telefonu. pani chce pieska młodego, płeć obojętna,wygląd i "rozmiar" też, do domu z ogródkiem.jedyny warunek-musi lubieć dzieci.proszą o zdjecia psów i krótką chrakterystykę. z tym że ten domek jest niesprawdzony-wydają się ok....