Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. o masz.....a miałam zamawiać w następnym tygodniu bilety do Grecji:crazyeye: wstyd mi że nie wiedziałam o tym wcześniej
  2. ehh finansowo nie pomogę :( dopiero co był 10-ty a juz prawie bez kasy. ale zawitałam na wątek bo sama też tak prosiłam kilka razy prosiłam o pomoc i było mi miło jak ktos chociaż zajrzał. a jka troche "odżyję" to napewno coś wpłacę
  3. o masz.....
  4. oj Pucek pewnie z chęcia by został u nas- dobrze mu tu ;)
  5. ok, jasne. z opisami i cenami ;)
  6. no ja od niedawna z 4 zeszłam na 3..... a bez Pucka to już w ogóle będzie cichooooo w domu.... cioteczko mam 4 rzeczy na bazarek- wysle Ci dzis na maila jak wróce a wystawisz kiedy będziesz mogła zamówiłam Puckowi na bazarku uszy królika i ogony;) aaaa i mam troche nowych fotek zobaczycie Puca w obroży
  7. wykupiłam 40............... chyba wszystkie możliwe:roll:
  8. nie obrażam sie bo nie mam 5 lat ;) tylko jeśli jestes na dogo od niedawna to "nie mieszaj" tak od razu. w tygodniu rzadko mam czas a w weekend dogo nie działało jak sie chciałam zalogować ;)
  9. to może po prostu mam "dogodne" panie na poczcie bo nigdy sie nie przyczepiają. buty wysyłałam w pudełku w którym je kupiłam. i jak wypełniasz druk do paczki to jest napisane czy to priorytet czy polecony, potwierdzenie odbioru,itp nieważne ale "zniesmaczyła" mnie ta sytuacja STRASZNIE. i zostawiam ją bez komentarza.
  10. ehh myslalam ze chociaz jedna osoba zadzwoni..... przecież Pucek jest taki fajny ;)
  11. wiem, mówili że pani Jola ma problemy zdrowotne i zreszta sama widziałam.... mi chodzi tylko o to ze powtarzali że nie pracują i maja dużoooo czasu dla psa.... juz mi jakiś czas temu przeszla tesknota, a teraz przez ta sytuacje znowu ciągle o niej mysle :-(
  12. ehh niby mieli cały czas być w domu-obydwoje nie pracują i z nia ciągle przebywać....... i już mi mama w domu truje że po co ja oddawałam. i jka tak dalej pójdzie to sama zaczne tego żałować. miałam dostać zdjęcia jakis tydzień temu- cisza. na maile nie mam odp, na telefony też!
  13. sorry ale nie mam ostatnio czasu na dogo.zreszta na nic go nie mam:/ ŻADNEGO telefonu............ dobrze by było jakby do końca czerwca Pucek znalazł dom
  14. ehh zaczynam się martwić..... to jej mąż ciągle gdzieś jezdzi, ona w szpitalu...a Sonia sama siedzi???
  15. dla Twojej informacji to dzis rano zrobiłam przelew. od bazarku minęły zaledwie kilka dni. nie żyje sama dogomanią- tak się składa ze juz drugi tydzien mam nadgodziny nie ma mnie w domu od 10 do 22. chcesz wiedziec cos jeszcze? a swoja droga 8 zł za wysyłkę to dla mnie śmiechu warte;) bo ja za 7 zł ostatnio buty wysyłałam. ale rzecz jasna zapłaciłam tyle ile chciałas bo to dla psa odkąd jestem na dogo wydałam juz mnóstwo kasy na bazarki bo cieszę się że mogepomagać ale skutecznie mnie do tego zniechęciłaś. ja od czerwca tamtego roku nie dostałam tuniki....a ty po kilku dniach wstawiasz mnie na czarne kwiatki:roll:
  16. taaaak jakoś dziwne:roll:, bo mojego kota tolerowała i mojej babci i znajomej koty też. to nie jest tak że ona czuje niechęć ! sama pani Jola jak do mnie dzwoniła mówiła że jak tylko weszli do domu i usłyszała miauczenie to zaczęła machać ogonem i chciała się od razu bawić z nimi-tylko po prostu wiem jaka jest-pewnie robi to zbyt nacgalnie . to ich koty nigdy nie widziały psa....a nie ona kotów.
  17. taaaak jakoś dziwne, bo mojego kota tolerowała i mojej babci i znajomej koty też. to nie jest tak że ona czuje niechęć ! sama pani Jola jak do mnie dzwoniła mówiła że jak tylko weszli do domu i usłyszała miauczenie to zaczęła machać ogonem i chciała się od razu bawić z nimi-tylko po prostu wiem jaka jest-pewnie robi to zbyt nacgalnie . to ich koty nigdy nie widziały psa....a nie ona kotów.
  18. rzeczywiście taka sama jak Lenka....
  19. żadnego telefonu nie było póki co.............. przydałoby sie allegro dla Pucka.
  20. uff będąc dziś rano na spacerze z psami doczekałam się telefonu;) państwo są Sonią wprost ZACHWYCENI:multi: a reszte napisze potem bo zmykam do pracy. teraz wiem ze dobrze zrobiłam
  21. prosiłam wczoraj panią Jolę smsem żeby wieczorem napisała mi jakiegos wyczerpującego maila- bo ok 13 mieli jechac juz do domu. do dzis cisza:roll:....... nawet smsa nie dostałam napisze PW do bianka0 odnośnie wizyty i umowy
  22. ok,to porozsyłam. mamy już ogłoszenia- 40;) czyli teraz czekamy na telefony
  23. ok,ale jak zaglądałam to nie był jeszcze skończony
  24. ok,ale jak zaglądałam to nie był jeszcze skończony
×
×
  • Create New...