-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dzwoniła dzis ciocia..... dziś maja mi podrzucić fotki- sisotra nie wróciła ze szkoły na weekend a oni nie sa obcykani w necie-nie wysla mi fotek pocztą. z tym że sprawa pilna- szczeniak ma trafić.............. na ulice jeśli do wtorku ktoś go nie wezmie od nich biore sie za rozsyłanie PW bo cięzko to widze........ -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no Borys jest superoski odnośnie zabaw....dopóki nie musi dzielić swojego terytorium:mad:. ale powiem szczerze że jest dużo lepiej- co kilka dni zdarzaja sie małe "zaczepki" ale juz nie bójki. Pucek naprawde fajny się zrobił;) bawi się pieknie z Sonią, zaczepia mnie jak chce się bawić.najbardziej z moim bratem lubi sie bawić- jak każdy nasz pies;) a taki z niego grubasek że szok:evil_lol: -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
w niedzielę pojade tam. ale co z tego jak u nas żaden wet w okolicy mnie nie przyjmie w niedziele..... jak musiałam z moja tymczasowiczką w niedziele w trybie natychmiastowym jechać do weta to aż 40 km musiałam jechać. no i w drodze wyjątku- mała miała parwo -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
.............................................................. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
oj raczej dzięki mojemu Borysowi;) on zawsze przyprowadza do nas jakies bezdomniaki. bo Korek strauszek nie chce się z nim bawić, wiec albo bawi się z psami sąsiadów albo "znajduje" sobie nowych kolegów ;) -
ELMO ma dom- został DŁUG 160 zł za hotel !!!
fibi:) replied to invictus hilaritas's topic in Już w nowym domu
hooop w górę -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
fibi:) replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
no ale łapę miał wyleczoną.a w Wyszkowie żaden wet go nie leczył bo ciocia pytała wszystkich;) -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ja mogę w niedziele tam podskoczyć. ale nie wiem czy szczeniak do tego czasu tam będzie......... nie mam żadnego kontaktu- info przekazywała mi siostra. ale jej tez nie ma do weekendu -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wysłałam PW do Ewy....może zajrzy. bo więcej to nikogo nie ma tu z naszych okolic na dogo... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no i czekam na te ogłoszenia jego. ale narazie coś cicho....pewnie dziewczyny dużo pracy maja na tym bazarku -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
oj Pucuś ma beztroskie i bezproblmowe życie:evil_lol: je, śpi, bawi się, je, śpi, bawi się.... i tak dalej;) -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
myślałam że będę miała zdjęcia-ale moja siostra dopiero w sobote rano wraca ze szkoły. a Ci ludzie nie zrobią mu zdjęć:shake:.... to jakieś starsze dziadki.... ja ewentualnie dopiero w niedziele moge tam jechać. sobote mam zabieganą- egzaminy i sterylka mojej tymczasowiczki. zreszta wiadomo że szczeniak jest mikro....dziwi mnie czaem na dogo ten "wymóg" fotek? bo co zmieni zdjęcie? w tym przypadku nic. a psiaka szkoda bo tyle dni już minęło....niewiadmomo co z łapką....może ją boli:-( -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
fibi:) replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
ostatnio byłam u mojej rodzinki w Wyszkowie. do cioci pod sklep przyszedł mix azjata,wychudzony,z rozwalona łapą. dała mu jeść, pić,pospał w sklepie ale z rany sączyła się ropa:-(- zadzwoniła po straż miejską. i wzieli psa do schroniska....a nie wiedziałam że umowe maja podpisana z Chrcynnem:crazyeye:. minął ponad tydzień, pies znowu pojawił sie pod sklpem czy to możloiwe że wyleczyli mu łapę i z powrotem go wypuścili? -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wątek chyba do zamknięcia. porozsyłałam PW ale i tak nikt nie zagląda. -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podniosę...... zajrzy ktoś do nas wogóle? czas ucieka. nie weim co oni zrobia z tym szczeniakiem jak go nie wezmiemy. ludzie w okolicy wiedzą że zajumuje się "takimi" sprawami wiec dali mi znać. ale sama też nie jestem w stanie pomóc -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
w sobote rano mamy sterylke. zostawie małą w lecznicy, bo mam egzaminy i po południu odbiore -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wieczorem też podniosę............. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh posty skaczą.... dogo coś mi nawala. ogłoszenia wykupione,teraz na nie czekamy ;) -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podnoszę................ -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
max kilka dni..... gdyby nie to że to mały szczeniak to powiedzieli że wogóle by jej nie wzięli.... to są moje okolice.... ale ja ok 22 wracam z pracy. jest jeszcze ewusek.... ale ona też zawsze "zapsiona" szczeniak w domu przebywa.... -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
............................................. -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podnosze....... może ktoś się zlituje. ja mam dwa tymczasy i nawet nie mam co marzyc ze rodzice mi pozwola jeszcze cos wziasc. poza tym teraz ze wzgledu na prace musze sie jak najszybciej "pozbyć";) tego co juz mam -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
myśle że pani Jola wraz z 8 swoich kotów to byłby fajny domek;) pytała czy zwracać mi koszta sterylizacji, ewentualnego dowozu Soni do Wawy.... i sama też wyraziła chęć przyjechania po małą-a ma ok 250 km. gdzie inne osoby pytały "dobrze,ale jak pani nam ją przywiezie? samochodem,pociagiem? "