-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ja nie mam pojęcia ile ona może ważyć....po zdjęciach to tak ok 5-6 własnie..... zreszta nie to jest teraz ważne. mój TZ bedzie we wtorek albo srode napewno jechał do pracy. tylko mysle ze zbyt pochopnie zmieniałam tytuł wątku, bo warto bede rozsyłać wątek dalej i prosic jednak o DT... bo jakby nie patrzeć to duże koszta -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dzwoniłam;) .dobrze się składa bo mój TZ na Radzymińskiej pracuje więc go wykorzystam, wezmie mała ze sobą prawdopodobnie we wtorek.... o ile sie zgodzi jak obejrzy ja wet i bedziemy wiedzieli ile naprawde ma miesiecy, ile wazy, itp to trzeba szybko ruszyć z ogłoszeniami a co do kwestii finansowych- mam troszke rzeczy na bazarek.....bo finansowo póki co leże przez jakis tydzień bo czekam na wypłate sunia ma na imie Lenka- to imie wybrała moja dzielna 11letnia siostra która przywiozła mi dziś fotki i zaglądała do małej -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
jestem..... będę dzwonić zaraz do DT super że coś jest ale w sumie to spore koszta:roll: nie mam pojęcia ile sunia waży, itp..... jedyne co mam to troszke informacji i te zdjęcia -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
nie umiem wstawiac zdjęć:shake: wogóle na dogo nic oprócz zakladania wątków nie umiem robić jeszcze nic:oops: małą czeka ulica na naszych okolicznych wiochach....... a nie schronisko:-( -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no ja mam tymczasowiczke po parwo i sterylce.... wiec nawet nie wiem czy 50 zł bym była w stanie wyskrobać.... podałas pomysł z hotelikiem- no to chyba myśl hotelik od razu wiąże sie z kasą. płatny DT też raczej odpada- ja go nie zasponsoruje, nie stac mnie na to -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ej a może jakieś szybkie,błagalne allegro? tylko że tego nie umiem zrobić:oops: -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
hotelik? jeśli byłoby gdzieś miejsce to warto spróbować... -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
są z okolic Lublina- przyjada po małą, chcą zwrócić koszta sterylki, paliwa. gadałam zp.Jola godzine przez telefon. na wszystkie wizyty sie zgadzają. mam gdzieś dokładny adres ogłoszenia niech może będą jeszcze na wszelki wypadek. ale w sumie to większość osób dzwoniących mysli że to "mały,słodki yorczek który mi sie znudził" :roll: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no u nas "na wsiach" jeszcze drożej..... jak moja 5kg sterylizowałam to zapłaciłam 350zł..... nie było wizyty. to dopiero do załatwienia.tak jak pisałam porządni ludzie,maja hodowle kotów [URL="http://www.chocolatedream.pl/"]http://www.chocolatedream.pl[/URL] bo dopiero za jakieś 2-3 tygodnie Ci państwo będą w Wawie- wtedy mają wziąść małą. mój TZ ją zawiezie- bo ja nie będę w stanie:oops: mała zabardzo się zakochała we mnie a ja w niej -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
znalezienie domu w dwa dni? oj ciężko będzie mysle że nawet o DT nie ma co marzyć:shake: nie wiem co robić, nie wiem co z nia będzie..... oni na pewno jej nie zostawią:-( a ja jej nie wezme:oops:- rodzice by mnie chyba..... za 5 psa powysyłałam mase PW....nie wiem jeszcze co robić -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wiem ze spokojna,cicha,ladnie bawi sie z dziecmi. skad mam wiedziec wiecej?.... watek zakładałam tydzień temu-sunia juz była wtedy u nich kilka dni. jak pisałam- juz wczoraj mieli ja wyrzucić,ciocia ich ubłagała o czas chociaz do wtorku. mieszka z dziadkiem tych ludzi w jakiejś przybudówce ich domu... -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
oki,zaraz. na zdjęciu nie widać ale jak się wpatrzy w inne zdjęcia które mam to widac że ma troszke krzywy pyszczek- wet mówił że albo po wypadku albo ktos ja bił.... -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ok,zaraz wyśle. myślałam że auraa zaraz wstawi.... -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
karolina 500 721 283 no sunia jest wielkości troszke przerośniętego yorka-jakiego maja Ci ludzie.....a większy niz york bo bankowo na rynku kupiony <no ale temat rzeka...nie poruszam nawet> -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh nic z tego nie będzie- wysyłałam tym ludziom 5 razy fotki na poczte- nic nie doszło:shake: mają podjechac do schroniska bo są z Józefowa -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
noo tak.... ale mi jest ciężko i to strasznie:placz: bo to mój pierwszy tymczas... wczoraj jak zostawiliśmy ja u weta to tak szalała za nami że dostała lek na uspokojenie -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mała,czarna,podpalana,puchata:) na jednym zdjęciu z yorkiem- aby porównać wielkość. no nadal u tych ludzi.... -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mam fotki. kto wstawi????? wet stwierdził że sunia ma ok 6 miesięcy. co do łapy-nosi ją czasem w górze, jak ja biora na ręcę to nie skomli-wiec jakiegos mocnego urazu nie ma. byc może to jakis stary uraz -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dzwoniłam do tych ludzi.bardzo miła pani. prosiła o fotki małej.... powiedziałam jej jak wygląda sytuacja.... na szczęscie chcieli sunie- szczeniak to też sunia wiec może....... -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podnosze maleństwo.... jej gdyby się znalazł nawet płatny DT........ -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
rzeczywiście bardzo podobny;) nie licząc innej główki i tego że Pucek to grubas pakiet 40 ogłoszeń będzie po weekendzie. oby okazał sie pakietem szczęśliwym. a może Ty Ulaa swoim pojawieniem sie tu przyniesiesz Pucowi szczęście -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
pozwole sobie wkleiĆ treść maila od pani Joli " [FONT=Arial]Bardzo dziękuję za zdjęcia. Sonia jest bardzo ładna. Boję się, jak przyjmą ją koty - szczególnie dwa kocury, bo reszta - dziewczyny i kastraty są zamknięte osobno w innym pokoju. Jeden kocur mieszka w kuchni a drugi w sypialni. Z nimi będziemy musieli ją oswoić bo przecież nie może Sonia mieszkać w przedpokoju. Oby tylko nie polowała na koty to chłopaki jakoś to przeżyją. Z czasem się oswoją z obecnością psa w domu.[/FONT] [FONT=Arial]Proszę mi napisać jakiej długości obrożę muszę dla niej kupić oraz czy jest przyzwyczajona do jedzenia suchej karmy. Mieszkamy na wsi więc wszystko muszę kupić przez internet a muszę wszystko zamówić zanim ją odbierzemy."[/FONT] -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
już po;) mała czuje się bardzo dobrze.musze jej pilnować i zamykać drzwi bo chce po schodach schodzić których mamy tylko 15;) koszt zabiegu 270 zł. może pomysle o jakimś bazarku bo jestem spłukana.na dodatek dopiero w środę mam wypłatę.ale mam kochana mamusie;) wiec dziś zapłaciłam. mam kontakt mailowy z p.Jolą właśnie wysyłam jej fotki Soni jutro rano jedziemy na zdjęcie wenflonu -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
gdyby to była rana do "opatrzenia" no to ciocia albo siostra na pewno by ją opatrzyły. jutro rano jak bede jechała do szkoły to wstapie po te zdjęcia wiem jedno- ciocia powiedziała że oni już dzis go chcieli wyrzucić ale ich ubłagała żeby poczekali chcoiaz do wtorku -
cicho u suni.....śledzę wątek więc podniosę przy okazji. a "właściciele" dali czas na znalezienie nowego domku?