-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
przepraszam...gadam ze nikt nie zaglada a ja tez nie zaglądałam na wątek ale wczoraj i dziś uzbierało mi się troche rodzinnych spraw...dwa pogrzeby, dziś zostałam ciocią;) taak tylko że wiem co oznacza taki pies u mnie na wsi:shake:, tym bardziej ze wyjątkowo zapadł mi w serce,naprawdę super pies.umiał podstawowe komendy, a jak tylko ktos ukucnął to podchodził, kładł pysk na kolana,patrzył w oczy i piszczał cichutko:-( mamy miejscowych dwóch myśliwych... a zresztą już go nie ma:shake: siedział na działce kilka dni,nie ruszał sie stamtąd mam jedynie nadzieje ze poszedł dalej a nie że go ktoś "załatwił" próbowałam wysłać wiadomośc do isadory ale niestety wyskakuje mi jakis komunikat i nie poszło -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ulaa nie wiem jak wyglada Twoja sytuacja ale ja mieszkam z rodzicami...nie mam swojej rodziny, swojego domu żeby się "rządzić".... jeszcze nie teraz. a swoją drogą to musiałam to napisać bo inaczej nikt by nawet tu nie zajrzał- nawet Ty. wiec daruj sobie w okolicznych sklepach zoologicznych i lecznicach rozwiesiłam ogłoszenia Pucka juz dawno .a w lokalnych gazetach które mamy aż dwie non stop są psy z Chrcynna allegro nie miał i nie ma, jestem na dogo od niedawna w sumie i nawet nie wiem kto robi. ostatnio lady swallow miała jakiś bazarek w tym stylu-ale tylko układanie tekstu do allegro no cioteczki, Pucek nie jest duży ale mały też nie;) taki średniej wielkości kundelek -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
noo taki malutki to on nie jest;) w zime jak dowalił sadełka hihi to prawie 20kg ważył;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/182687-Og%C5%82oszenia-na-57-portalach!-Tekst-do-og%C5%82osze%C5%84-i-banerki!-KOMPLET!-na-staruszki-%29[/url] ehh próbować znowu??? tekst do ogłoszeń może byc z tych starych ogłoszeń chyba....mi sie podobał -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
jasne ze ma cafeanimal:roll:..... tak jak pisałam ma ponad 40 ogłoszeń-wykaz na 1 stronie wątku póki mieszkam z rodzicami nie wiele sobie moge:shake:.... i tak do dziś sie dziwie ze ojciec pozwolił mi na przygarnięcie tylu bezdomniaków a mój wyjazd jest pewny- czyli do czerwca Pucek musi, po prostu musi znalezc dom. czarnuszka narazie nie ma :placz: po prostu rodzice sie przyzwyczaili ze tymczasy szybko znajduja domek- najdłużej była Sonia 4 miesiące..... Pucek jest juz 5:roll: -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
fibi:) replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
ja swoje pieniądze 260 zł za aparat już przelałam;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
byłam rano na działce ze śniadaniem....nie było go:shake:. ale kręci się pewnie gdzies po okolicy bo psy ciągle wszystkie szczekają -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
rozsyłałam gdzie się da wczoraj..... dzis jak wroce z pracy tez to zrobie ale nie mam czasu, egzaminy mi sie zaczely:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/148872-1-wolne-miejsce-DOMOWY-Hotelik-dla-psA-w-RA-wnieA-chwilowe-interwencyjne-przechowanie[/URL] na tym wątku znlazłam info ze jest jedno wolne miejsce w hoteliku, ceny od 10 do 20 zł za psa.....ale ja wiem czy to wyjscie:roll: ehh nie wiem co robić tak mi szkoda tego czarnuszka:placz:.......... siedzi cały czas na naszej działce i wypatruje kogoś. gdyby działka była ogrodzona to bym mu tam postawiła bude i by było ok ale nie ma ogrodzenia, na dodatek pies siedzi pare metrów od drogi:shake:. boje sie ze albo pójdzie dalej albo go ktos potrąci -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
chcieli małego... a ten czarnuszek jest baaardzo duży- jakis mix labka,boksera? byłam teraz z moim TZ zawiezc mu kolcje. -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
fibi:) replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
zazdroszcze parówkom które znalazły domek..... Pucek jest u mnie od grudnia i.... nawet jednego telefonu..... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no i mamy spory problem..... pojawił sie w mojej okolicy nowy, duży czarny pies z krótką sierścią. młody, skory do zabawy-a nie musze mówic ile zjadł od wczoraj. rodzicom bardzo szkoda tego psa- bo przybłąkał sie do taty na naszej działce koło lasu i stwierdzili ze skoro nadal Ci ludzie chcą Pucka to wypada zrobic miejsce dla kolejnego:roll:..... z tym ze tak jak pisałam -to życie na łańcuchu:-( ehh nie wiem co zrobić. pies jest duzy i potrzebuje sporo jedzenia:shake:-jak zacznie podbierac ludziom kury albo cos to go odstrzeli miejscowy myśliwy...... poza tym jak jest duzy to zaraz ludzie beda gadac ze sie go boją,itp....:roll: nie mam nawet aparatu na chwile obecna zeby zrobic zdjecia pieskowi porozsyłam chyba wątek.... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no teoretycznie Pucek miał być u mnie tylko miesiąc bo na tyle sie wtedy rodzice zgodzili. wiedziałam ze tepobyt się przedłuży i wiedziałam ze nie pozwola mi go na bruk wyrzucić.ale coraz czesciej sie pytaja czy ktos nie dzwonił, itp -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mysle ze lepiej powoli zacząć zbierać deklaracje dla Pucka na hotel.... 8 lipca mam obrone i potem wyjezdzam na miesiąc,moze wiecej. a do tego czasu Pucka "ma nie być" wiem,brzydko to zabrzmiało. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
a czy ktos zrobił allegro? nie. ja nie umiem:oops:. nawet nie wiem kto mógłby zrobić.... zaczyna mnie wkurzac atmosfera na dogo:shake:- "każdy sobie", większość DT płatnych, jak dwa miesiące temu szukałam DT dla szczeniaczka to miałam jedna chętną-za 300 zł miesięcznie...... osoby które nie maja zbyt wielu "znajomości" na wiele nie moga liczyć. owszem-jest kilka osób którym baaaardzo dziękuję:loveu: było 40 ogłoszeń, żadnego telefonu..... moze spróbujemy jeszcze raz jakiś pakiet. no i allegro? znacie kogos kto robi? oczywiście za jakąś rozsądną sumę.... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ponad 40.....to chyba dużo ? -
delph, mój TZ nie pracuje jutro:shake: napisz może do tripti z wątku [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179021-PILNE-MaA-a-LenKa-4kg-piAE-knoA-AE-z-chora-A-apkAE-MA-DOM/page23[/URL] ona jest z Piastowa
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
nikt tu prawie oprócz was nie zagląda... kompletnie nic sie nie dzieje..... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OGA-OSZENIA-25-x-2-tylko-10-zA-na-Pitka-co-ma-tylko-10-zA-do-koA-ca-kwietnia[/url] jest nowy bazarek.... moze spróbujemy? tylko 10 zł... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziękuję;) a Pucek już zdrowy jak ryba;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mnie fiprex jeszcze nigdy nie zawiódł co prawda czytałam ostatnio na dogo że jakiejś dziewczynie umarł pies właśnie niby od fripexa..... ale to jest to samo co frontline tylko frontline jest dwa razy droższy bo jest mocniejszy -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh od wczoraj biegam po lekarzach. mimo że psy zabezpieczone jak zawsze fiprexem to niestety Pucek miał kleszcza. dostał kilka zastrzyków-jeden w pupe- płakał po nim kilka minut;) ogólnie jest lepiej.mamy czekać, jutro rano mam mu zrobic powtórkę tego zastrzyku w pupe. no i troche atmosfera w domu sie uspokoiła przez ta chorobę ja ledwo co chodzę- mam zbita całą nogę, mały poslizg na błocie i zderzenie z bramą;) co do ogłoszeń- nie mamy najważniejszego-allegro jak chcecie to rzecz jasna można znowu ogłoszenia wykupić ja póki co to jestem spłukana totalnie -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh ogólnie jedna WIELKA lipa.... mam takie spięcia z rodzicami że niedługo czeka mnie chyba wyprowadzka...nie moge wytrzymac w tym domu. chciałabym aby Pucuś jak najszybciej znalazł dom bo w lipcu wyjezdzam na miesiąc -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
cisza......nawet jednego telefonu...... -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wieem o co chodzi w DT.... tylko po prostu to był mój pierwszy tymczas... gadałam dziś z panią Jolą bo dzwoniła do mnie. nawet szczek Soni słyszałam;) -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
kocury świetne;) to najwyrazniej ten mail nie doszedł bo juz tak miałam ze kilka nie doszło do pani Joli ale zawsze miałam maila zwrotnego.no nic, wysle jeszcze raz i najwyrazniej odesla mi pocztą- chyb atak można? ojej ale tęsknię za moją wariatką:placz: i zdania nie zmieniam- póki nie bede miała jakiejś "swojej" suni w domu, to nie biorę żadnej innej na DT super że wszystko ok;) -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
noo tak, ale czy musiał być to czas od razu po adopcji??? jak ona potrzebuje duzo ruchu,uwagi. kontakt z człowiekiem to dla niej priorytet