Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. ehh nie wiem czemu nikt Pucka nie chce:shake:
  2. podnoszę Pucusia telefonu ani jednego....:shake:
  3. Pucuś od rana oprawił już mojego buta:evil_lol: zapomniałam schować a oprócz dziadków nikogo nie było w domu
  4. grzenko, mysle że lepiej byłoby zrobic allegro:roll: od cioteczki dagi Pucus ma naprawdę sporo ogłoszeń:p . gorzej z tym allegro:oops: pisałam do isadory, miała niby zrobic -żadnej odp potem nie dostałam:shake: . pisałam jeszcze do jakiejś cioteczki od all i tez nie odpisała
  5. ehh wiem,ale to była moja pierwsza tak niemiła sytuacja na dogo..... tym bardziej jest mi przykro:-( bo każdy kto mnie zna wie jak bardzo jestem skłonna sie poświęcić dla zwierząt, króre chyba dla większości tu z nas są bardzo ważne:loveu: cioteczko jeszcze raz dziękujemy za ogłoszenia:buzi:
  6. wysłałam Ci rzeczy na maila. nie napisałam ze juz znikam- Pucus przecież musi znalezc domek;) po prostu moze nie jestem tak wytrzymała jak inni.... zostałam obrzucona "błotem" przez Odi za to że szukałam DT i pomocy dla szczennej suni która koczowała w lesie koło mnie. wiecie jestem okropna i "powinnam " się zastanowic nad sowim postepowaniem bo przecież nie dałam suni DT u siebie !
  7. z racji pewnej sytuacji które wynikły na watku suni który niedawno założyłam zamykam swoją działalnośc na dogo. chce tylko jeszcze znalezc domek dla Pucka:-( poza tym mam dosyć poważne problemy zdrowotne i nie wiem czy, jak , kiedy bede bywać na dogo:-(
  8. no jasne że przydałyby się jakiekolwiek ogłoszenia.... byłabym bardzo wdzięczna:multi: . zbliżają się wakacje:roll: , wołałabym aby Pucuś zwolnił miejsce u mnie..... Dziś wysłałam kolejne PW odnośnie allegro, czekam na odpowiedz
  9. kurcze nie ma na chwile obecna żadnego bazarku z ogłoszeniami.... lipa troche
  10. dziękuję:calus:. wysle zaraz a zrobisz kiedy będziesz mogła i tak Ci jestem ogromnie wdzięczna i reszcie cioteczek też że zaglądaja do Pucusia i nie zostawiaja nas samych ;) ruszam na poszukiwanie bazarku z ogłoszeniami
  11. super że mała juz po sterylce..... postaram sie za jakiś czas załatwic Majce ogłoszenia u nas w lokalnej gazecie. bo nie wiem jak inaczej moge pomóc "Mi nie masz za co dziękować. To co prawda już moje życie i nie mogłam pozwolić by sunia błąkała się drugi miesiąc pod dogomaniackim płotem... " kana jeśli masz jakies pretensje o to że jej nie wzięłam to napisz wprost.... nie rozumiesz że u mnie decyduja rodzice? pozwolili na stały DT dla jednego psa, a jak wiadomo mam Pucka sorry ale nie chce mi sie tu nawet zaglądac przez Ciebie
  12. kurcze troszke lipa, nie moge znalezc żadnego bazarku z ogłoszeniami- a to byłby najszybszy sposób na załatwienie ogłoszeń.... cioteczko yoko, mam rzeczy na czasie- czyli japonki, białe spodnie i koszulke, zrobisz bazarek na te 3 rzeczy? jestem po wypłacie, wreszcie Pucuś je royala;)
  13. hahaha jasne że śpi;) tylko zdjęcie jest jakoś bokiem wstawione. spi i to na Bogdanka miejscówie- najchłodniejsze miejsce w kuchni
  14. [B]Ogromne podziękowania dla Abrakadabry, Tomka ( Buella ) i Atomówce! Bez was nie udałoby się uratować suni! [/B]aha, a tego co ja zrobiłam to juz nikt nie liczy ten pies był tak dziki że jakieś 3 tygodnie pracowałam nad tym żeby do mnie podeszła... dziękuję. a co do ewentulanego zgubienia suni- nie rozsmieszajcie mnie:p tu w okolicy sa same wiochy, ludzi traktuja zwierzęta jak..... poza tym nawet jeśli komu zginęła- to nie byli to normalni ludzie
  15. podpisałam właśnie. ja zmykam juz spać, poza tym tak mi Michał- czyli nasz kot bąków nawalił że nie idzie wytrzymać śpij dobrze maleńka;) w sumie to była u mnie 3 dni tylko a trochę tęsknie:oops:
  16. no zaraz napisze a mi od rana ciśnienie skacze bo dzis miałam okazje obejrzeć sobie jak do amstaffa mojego sąsiada jeden chłopak przywiózł swoja sunię[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/anger.gif[/IMG]:angryy: na nic sie zdała kłótnia, tylko nerwy straciłam a do takich ludzi nic nie dotrze- prawnie tez ich nie mozna postraszyć.. sorry ze zasmiecam wątek naszej lali;) ale musze to z siebie wyrzucić, a moja mama niestety w pracy:eviltong:
  17. dziekuję za zaproszenie na wątek;) zaglądałam już tu wczoraj bo trafiłam na bannerek u kogos...... niestety finansowo nie pomogę póki co:shake: ehh brak słów, niestety pełno wokół nas bezmózgowców i ludzi bez uczuć:-(.... dzis np miałam okazje obejrzeć sobie jak do amstaffa mojego sąsiada jeden chłopak przywiózł swoja sunię:angryy: na nic sie zdała kłótnia, tylko nerwy straciłam a do takich ludzi nic nie dotrze- prawnie tez ich nie mozna postraszyć..
  18. no śmierdzi niemiłosiernie biedactwo, sąsiad pytał czy jakiegos prosiaczka nie wiozłam w tym samochodzie;) bidulka, podróż musiała być dla niej horrorem.... niestety nie wie ze to dla jej dobra co do ciąży- jakies 1,5 miesiąca temu miała cieczke... wiec dużo juz jej nie zostało chyba:roll: na pudelke mojej cioci też warczała, ale jak byli następny raz to dała sobie spokój. noo ja to wogóle nic nie umiem robic na dogo:oops: oprócz zakładania wątków:eviltong:
  19. szczerze to bardziej mi to na rękę.... same widzicie jak "często" ostatnio mam czas bywac na dogo niedawno wróciłam z pracy, nawet specjalnie kompa odpaliłam zeby zobaczyć co u suni???
  20. dziękuję!!! no to teraz możecie podziwiac Pucusia:loveu: na jednym zdjęciu jest ze swoja nową "zabawką" czyli gumowym młotkiem, który ukradł taty robotnikom a że tak ładnie sie nim bawił to mu go nie zabrali:lol: widac na fotkach jak mój brat uczy Pucka jak poprosić o gryzaka noo i nie dość ze pierwszy raz dał mi buzi to jeszcze na zdjęcie sie to zdążyło załapać
  21. oo tak, mała uwielbia głaskanie;)..... pewnie nikt nigdy tego nie robił. tez tak mówiłam ze ma około 1,5 roku. pewnie była typowym "wiejskim" pieskiem:-(.... szkoda mi jej bo to w sumie psie dziecko jeszcze. mój Pucuś też ma około 1,5 roku i jedyny czym żyje to zabawa:evil_lol:- tak powinno byc też w jej przypadku.. mówiłam że nie rusza na smyczy:shake: a jak ja wczoraj wsadzałam do samochodu to też piszczała- bałam się że mnie ugryzie atmówka prześlij mi na PW numer konta
  22. no ja niestety szelki mam same duże, mialam fajne szelki,obróżke i smyczke ale oddałam razem z moja tymczasowiczką;)
  23. jak powiedziałam juz wczesniej, moge oddac za kontenerek ale po 10tym bo dopiero wtedy mam wypłatę. przepraszam ale wczoraj przed 24 wróciłam do domu, nawet juz kompa nie włączałam. nie wiem jak ja przewiezc w samochodzie, boje sie ze bedzie bardzo szaleć.... albo ze mi zasika i nietylko taty samochód, dlatego pozycze od sąsiadów samochodu.... umówiłyśmy sie już na 19sta..... a wczoraj nie mogłam rozmawiać bo kierowałam
×
×
  • Create New...