-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dubel......... -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no też jestem ciekawa.ale prosiłam o jakąś inforamcje jak juz beda w domu. nie chce wczesniej nic wiecej slyszeć bo musze sie pozbierać...o 13 ide do pracy.a musze byc zawsze usmiechnieta,pogodna bo klienci sa różni. u mnie dodatkowo atmosferę podkręcała reszta rodziny-mama która była w pracy i płakała mi do słuchawki, brat który prawie płakał jak ja zabierałam. myślałam że bede miała stały DT ale mysle że to nie wypali. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
zawiozłam wczoraj Sonie do Warszawy- dzis przyjeżdza pani Joli mąż i jada do siebie. dla mnie to był horror.....całą niedziele w sumie przeplakałam. Sonia dwie godz siedziała pod drzwiami jak wyszłam. jak weszlismy była strasznie speszona i sie bała-pani Jola nie uprzedziła nas ze bedzie miała ponad 10 gości.... Mała ogólnie zachowywała się ok.z kobietami i dziećmi cieszyła sie od razu rzecz jasna.zostawiałam książęczkę zdrowia ale umowy nie podpisałam-nie miałam na czym wydrukować a wczoraj miałam tak zabiegany dzien że nawet nie miałam czasu jej napisać. wiec mailem wysle ja do osoby która przeprowadzi wizyte-juz w tym tygodniu najlepiej, pani Jola dziś wraca do siebie wiec bedzie juz ciagle w domu. prędko nie chce żadnego psa na tymczas, mam dość póki co. wczoraj zeby zasnąc to relanium łykałam. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziekuję. wczoraj nie wchodziłam juz na dogo bo bylam zawiezc moja tymczasowiczke do nowego domu..... -
Szczeniak w DT w Warszawie. Potrzebne ogłoszenia!! Udało się! MA DOM:)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Delph, czy miałas jakikolwiek kontakt z ta pania od czasu adopcji? mogłaby wysłac jakąś krótką informację,zdjęcie:roll:. mała byc może juz po cieczce,wiec co ze sterylką? -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
on jest zawsze spokojny;) co prawda troche sie wyrywał,kręcił ale to jak większość psów u weta -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ok. byłam z Puckiem rano u weta bo oczko wczoraj wieczorem miał czerwone i je mrużył. prawdopodobnie czymś się uraził. raz dostał lek i juz jest lepiej ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
fibi:) replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
dostałam w tamtym tygodniu paczke ciuszków-sukienka, biustonosze, spódniczka biała. PRZEPRASZAM bardzo ale moge prosic o kontakt i PW jeszcze raz odnośnie tego bazarku:oops: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
żałuje że nie miałam kamery;) niestety Pucuś nie bedzie mial sie z kim bawić od niedzieli -
Kochana Capri opuściła nas... ZA TM [*]
fibi:) replied to gazzy's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
kornelia dla której dawałam 10 zł miesięcznie ma dom od niedawna;) wiec ta skromna dyszke miesiecznie moge zadeklarować -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ok,dziękuję:loveu: jej ale miałam dziś smiechowy poranek;) Pucek z Sonia na spacerze takie głupoty odstawiali że aż mame zawołałam żeby sie pośmiała:lol: tak w skrócie to dorwały gazete i biegały po łące-a że jest bardzo zamarznięte to śnieg sie pod nimi nie zarywa. no i jak zawsze Sonia uciekała z gazeta w buzi po łące a Pucek ja ganiał a że jest trroche grubszy to co jakis czas tyłek mu sie w snieg zapadał albo łapki tylnie mu sie rozjeżdzały:razz: noo a ja biedna zbierałam potem ta gazete po porwaną w strzępy po całej łace:mad: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ale moi rodzice są świadomi tego co sie dzieje z psami,itp włączam ich w wszystkie swoje "akcje" dokarmiania, łapania, szukania psów,itp -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
noo tak tylko nie wiem czy moi rodzice zgodzą sie na "instytucje stałego DT":roll:....... jeszcze Pucek mi został do "opchnięcia":evil_lol: oni Soni nie chcieli juz oddawać:shake: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
uff bo juz sie bałam że tylko ja taki płaczek;) no ale powtarzam sobie że robie to dla innych psów którym pomogę i że moja lala [*] wiedziała co robi zostawiając nas tak nagle i puste miejsce w domu..... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no i od wczoraj obroża była dwa razy poprawiana:mad:. bo na początku za długą zrobiłam i kawałek sie odczepiał i wsiał a Pucek to gryzł:evil_lol: dziś rano wyglądałam przez balkon z Sonią- Borys chodził po największych zaspach a Pucek za nim. Borys stoi i wypatruje-Pucek powtarza;) -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mówiłam że to ekstra domek;) tylko jedna rzecz mnie troche "stresuje" bo pani Jola ma poważne kłopoty zdrowotne,chodzi o kulach....a być może skończy aż na wózku- współczuję....- a Sonia to wulkan energii:roll:, spacery codzien chociaz godzinkę. mówiła że mąż będzie z nią chodził. ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń, tylko to pierwszy pies którego oddaję i boje sie ze się rozpłaczę:oops: Sonia mysle ze szybko się przyzwyczai bo lgnie do wszystkich ludzi;) wczoraj miałam też bardzo fajna panią z okolic Legionowa,prosiła żeby dać znac jak sie pani Jola rozmysli. ale rzecz jasna sa zdecydowani;). zrobie dziś umowę adopcyjną -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
czekam na linki do ogłoszeń nadal.... W poniedziałek Sonia idzie do nowego domku mam nadzieję że będzie odzew po ogłoszeniach i Pucus tez szybko znajdzie swojego ludzia;) a ja wtedy wezme jakas bide z nasielska- to co się tam dzieje to tragedia po prostu:-(...... a osób pomagających "fachowo" prawie wcale:shake:. owszem nie moge powiedzieć bo bardzo dużo osób dokarmia psy-widac to po nich, niektóre sa tak tłuste jak Pucek. kupiłam dzis chłopakom obroże-Puckowi brązową, Bogdankowi kremową;) żeby nie czuł sie gorszy bo jego już była zdewastowana. i teraz biegaja i sie łapią za klamerki od obroży:lol: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no jak dobrze pójdzie to w niedziele/ poniedziałek Sonia bedzie już w Janowie...... dzwoniła dzis do mnie pani Jola i czeka na wizyte -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
cioteczko yoko, moge liczyć znów na Twoja pomoc:oops:? taki mały bazarek jak ostatnio- bo do konca lutego tylko pracuje.....no a Pucek powietrzem nie zyje:evil_lol: a tek serio to musze powiedziec dziadkom żeby go nie dokarmiali- bo z dnia na dzień grubieje w oczach -
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
fibi:) replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
nie:shake:.teraz czekamy na wizyte przedadopcyjną. troche sie zeszło bo wiekszosc osób dzwoniących o nia chciała "yorka" a nie 7kg potworka;) no i problem- bo panna nie toleruje innych psów:mad:, kotów tez zabardzo nie -
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
fibi:) replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
idusiek ja od grudnia mam dwa tymczasy-Sonie od początku grudnia, a Pucka od Świąt -
Mały Chrupcio nie staje na łapce- ZOSTAJE NA ZAWSZE W DT
fibi:) replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
szukałam kogoś kto zrobiłby bazarek dla mojego tymczasa....bo zostaje bez pracy od końca lutego:roll:. mam sporo ubrań,kosmetyków,itp ciapuś zrobisz:oops:? a ewentualny dochód podzielimy na pół- połowa dla Pucka, połowa dla Chrupka -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tripti, i jak? mała już w domku? -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
taak, pisałam tam na wątku. najbliżej do Janowa Lubelskiego ma murka