-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
o masz.....a miałam zamawiać w następnym tygodniu bilety do Grecji:crazyeye: wstyd mi że nie wiedziałam o tym wcześniej
-
ehh finansowo nie pomogę :( dopiero co był 10-ty a juz prawie bez kasy. ale zawitałam na wątek bo sama też tak prosiłam kilka razy prosiłam o pomoc i było mi miło jak ktos chociaż zajrzał. a jka troche "odżyję" to napewno coś wpłacę
-
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh to czekam do jutra.... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
oj Pucek pewnie z chęcia by został u nas- dobrze mu tu ;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ok, jasne. z opisami i cenami ;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no ja od niedawna z 4 zeszłam na 3..... a bez Pucka to już w ogóle będzie cichooooo w domu.... cioteczko mam 4 rzeczy na bazarek- wysle Ci dzis na maila jak wróce a wystawisz kiedy będziesz mogła zamówiłam Puckowi na bazarku uszy królika i ogony;) aaaa i mam troche nowych fotek zobaczycie Puca w obroży -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wykupiłam 40............... chyba wszystkie możliwe:roll: -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
fibi:) replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
nie obrażam sie bo nie mam 5 lat ;) tylko jeśli jestes na dogo od niedawna to "nie mieszaj" tak od razu. w tygodniu rzadko mam czas a w weekend dogo nie działało jak sie chciałam zalogować ;) -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
fibi:) replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
to może po prostu mam "dogodne" panie na poczcie bo nigdy sie nie przyczepiają. buty wysyłałam w pudełku w którym je kupiłam. i jak wypełniasz druk do paczki to jest napisane czy to priorytet czy polecony, potwierdzenie odbioru,itp nieważne ale "zniesmaczyła" mnie ta sytuacja STRASZNIE. i zostawiam ją bez komentarza. -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh myslalam ze chociaz jedna osoba zadzwoni..... przecież Pucek jest taki fajny ;) -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wiem, mówili że pani Jola ma problemy zdrowotne i zreszta sama widziałam.... mi chodzi tylko o to ze powtarzali że nie pracują i maja dużoooo czasu dla psa.... juz mi jakiś czas temu przeszla tesknota, a teraz przez ta sytuacje znowu ciągle o niej mysle :-( -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh niby mieli cały czas być w domu-obydwoje nie pracują i z nia ciągle przebywać....... i już mi mama w domu truje że po co ja oddawałam. i jka tak dalej pójdzie to sama zaczne tego żałować. miałam dostać zdjęcia jakis tydzień temu- cisza. na maile nie mam odp, na telefony też! -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
sorry ale nie mam ostatnio czasu na dogo.zreszta na nic go nie mam:/ ŻADNEGO telefonu............ dobrze by było jakby do końca czerwca Pucek znalazł dom -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh zaczynam się martwić..... to jej mąż ciągle gdzieś jezdzi, ona w szpitalu...a Sonia sama siedzi??? -
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
fibi:) replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
dla Twojej informacji to dzis rano zrobiłam przelew. od bazarku minęły zaledwie kilka dni. nie żyje sama dogomanią- tak się składa ze juz drugi tydzien mam nadgodziny nie ma mnie w domu od 10 do 22. chcesz wiedziec cos jeszcze? a swoja droga 8 zł za wysyłkę to dla mnie śmiechu warte;) bo ja za 7 zł ostatnio buty wysyłałam. ale rzecz jasna zapłaciłam tyle ile chciałas bo to dla psa odkąd jestem na dogo wydałam juz mnóstwo kasy na bazarki bo cieszę się że mogepomagać ale skutecznie mnie do tego zniechęciłaś. ja od czerwca tamtego roku nie dostałam tuniki....a ty po kilku dniach wstawiasz mnie na czarne kwiatki:roll: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
taaaak jakoś dziwne:roll:, bo mojego kota tolerowała i mojej babci i znajomej koty też. to nie jest tak że ona czuje niechęć ! sama pani Jola jak do mnie dzwoniła mówiła że jak tylko weszli do domu i usłyszała miauczenie to zaczęła machać ogonem i chciała się od razu bawić z nimi-tylko po prostu wiem jaka jest-pewnie robi to zbyt nacgalnie . to ich koty nigdy nie widziały psa....a nie ona kotów. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
taaaak jakoś dziwne, bo mojego kota tolerowała i mojej babci i znajomej koty też. to nie jest tak że ona czuje niechęć ! sama pani Jola jak do mnie dzwoniła mówiła że jak tylko weszli do domu i usłyszała miauczenie to zaczęła machać ogonem i chciała się od razu bawić z nimi-tylko po prostu wiem jaka jest-pewnie robi to zbyt nacgalnie . to ich koty nigdy nie widziały psa....a nie ona kotów. -
PILNE!! Mała LenKa- 4kg piękność z chora łapką MA DOM :)
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
rzeczywiście taka sama jak Lenka.... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
żadnego telefonu nie było póki co.............. przydałoby sie allegro dla Pucka. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
uff będąc dziś rano na spacerze z psami doczekałam się telefonu;) państwo są Sonią wprost ZACHWYCENI:multi: a reszte napisze potem bo zmykam do pracy. teraz wiem ze dobrze zrobiłam -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
prosiłam wczoraj panią Jolę smsem żeby wieczorem napisała mi jakiegos wyczerpującego maila- bo ok 13 mieli jechac juz do domu. do dzis cisza:roll:....... nawet smsa nie dostałam napisze PW do bianka0 odnośnie wizyty i umowy -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ok,to porozsyłam. mamy już ogłoszenia- 40;) czyli teraz czekamy na telefony -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ok,ale jak zaglądałam to nie był jeszcze skończony -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ok,ale jak zaglądałam to nie był jeszcze skończony