Jump to content
Dogomania

fibi:)

Members
  • Posts

    4214
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by fibi:)

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/198669-ogloszenia-za-4zl-20-stron-do-22.12-na-Czacziego[/url] stąd będą ogłoszenia
  2. koce nadal potrzebne??? mogę wysłać, napewno jakiś mam
  3. Ewka, nie jest tak zle;) ja tam codziennie do pracy dojeżdzam i mimo dzisiejszego gonga nie mam wyjścia znam panią która adoptowała piesia i jej rodzinę po części. dorosły syn pani Asi którego ugryzł jamnik to niezbyt inteligentny człowiek, który napewno nie ma podejścia do zwierząt.
  4. zrobić to go nie zrobie;) wykupie na bazarku. z tym że ja mogę wpłacić tylko kasę- co do treści ogłoszenia,fotek i kontaktu , kogo nick mam podać?
  5. no fakt, jest trochę rozpuszczony:/ mój Borys zawsze się słucha,Pucuś nie bardzo;) ale pracujemy a to mądry chłopak to się nauczy ;)
  6. mogę zapłacić za pakiet ogłoszeń na bazarku
  7. dziękuję za zaproszenie. powysyłam PW z wątkiem suni...... tylko tak mogę pomóc smutna na zdjęciach jest strasznie:( ma jakieś ogłoszenia wogóle?
  8. Pucek mówi że tylko w jakimś kabriolecie by sie polansował :eviltong:
  9. [url]http://www.dogomania.pl/threads/198283-Swietne-perfumy-kreacje-idealne-na-sylwestrowa-noc-19.12.2010-do-20.00-Dla-Pucka[/url] zapraszam na bazarek dla Pucka
  10. też myślałam że lepsze allegro. oj cioteczko nie szalej:) i tak zawsze mi pomagasz bo znajdziesz czas żeby wstawić Pucusia zdjęcia;) ja mu pakiet ogłoszeń wykupię a Ty za to przed świętami zrobisz ciotkom prezent:cool3: i dodasz jeszcze kilka fotek;) chce Wam pokazać jak Borys i Pucek się kochają, spią przytuleni:p ale to za kilka dni- mam kompa w naprawie
  11. mam nawet kilka fotek małej z nowego domku;) z relacji wynika że super się zadomowiła tam:)
  12. no wiem że nową załozy ale wpisów nie bedzie tych co były:( a był leczony wtedy co od kleszcza przychorował..... ja wole jak wszystko jest czarno na białym;) a zamiast pakietu ogłoszeń może tym razem allegro lepiej?
  13. zbliża nam się szczepienie, a ja wczoraj po 24tej odkryłam że gdzieś zapodziałam książeczkę zdrowia Puculka. i co w tej sytuacji, muszę założyć nową????? zawsze jeżdze do tej samej wetki, wie ze Pucek był szczepiony, odrobaczany
  14. 3 lata to sporo:( a jak z allegro, ma jakiegoś obserwatora może?
  15. to teraz czekamy na jakiś odzew z allegro ;) ;)
  16. wysłałam wczoraj 43 PW z prośbą dla Portosa.......... jak widzę tylko dwie-aż?- dwie osoby przybyły na wątek. dziękujemy;) bardzo mi przykro ale ja nie pomogę finansowo:( :( :( mam psa na DT
  17. dziękujemy za pojawienie się na wątku. jakos tak mnie wyjątkowo silnie ta mała złapała za serce........... w sumie lepszy taki krótki tekst niż wcale. ja ogłoszeń nigdy nie robiłam dlatego wyskoczyłam z pomysłem zakupu ich na bazarku, tak zawsze robie dla mojego tymczasowicza
  18. ja nic o piesku zbytnio nie wiem no i niezbyt umiem pisać jakieś sensowne ogłoszenia:roll: rozsyłam PW póki co
  19. jeśli ktos ułoży jakiś fajny tekst do ogłoszeń to mogę wykupić jej pakiet ogłoszeń na bazarku-tyle mogę pomóc
  20. nikt prawie do małej nie zagląda:( porozsyłam trochę wątek. ma ogłoszenia?
  21. też jestem na zaproszenie yoko. mogę jedynie dorzucić coś na bazarek- to wszystko:oops:
  22. dziekuje za zaproszenie na wątek;). ale mogę pomóc tylko porozsyłać wątek i zaglądać
  23. podniose Pucka i ja;)
  24. no mają ciałka;) Korek to cały czas taka kulka ubita, a Bobuś to na zime sporo łapie ale w przeciwieństwie do Pucka ma lekkie wcięcie w talii że tak powiem;)
×
×
  • Create New...