-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
parówkowaty Bohater, ROZPOCZAL NOWE ZYCIE, chodzmy do Reksia
fibi:) replied to kora78's topic in Już w nowym domu
tez weszłam tu przypadkiem;) sama mam parówę na tymczasie;) ma ogłoszenia jakieś? -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
66 ogłoszeń jest na bazarku to sporo;) o allegro tez pomysle, tez był jakiś bazarek teraz nie mam czasu zbytnio bo 24tego mam obrone i z nauką w lesie jestem..... a na dodatek panienka cieczki dostała, ciężko będzie to przeżyć ale naszczeście moja mama nie pracuje teraz -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
fibi:) replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
hmm jeśli ktoś napisałby tekst i dał fotki, to mogłabym wykupić na bazarku jakis pakiet ogłoszeń. piesek rzeczywiście ślicznie wygląda;) moze byłby jakis odzew -
Milo z ulicy w Pomiechówku - onek z grzybicą i swierzbem prosi o pomoc.
fibi:) replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
dawno nikt tu nie zaglądał:shake: . Pomiechówek to w sumie prawie moje okolice. chciałabym jakos pomóc ale w Nasielsku jest taki wysyp psów że nawet ciężko mi wyrobic finansowo z dokarmianiem:roll: proszę o jakis nr konta to przeleję jakąs sumę dla piesia -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no Puckowi to "lotto":evil_lol: ale super by było jakby wreszcie znalazł domek. po weekendzie porozwieszam znowu jakies plakaty -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podniosę małą.... mimo wielu PW nikt nie zajrzał. ehh teraz czekam na ogłoszenia bazarkowe -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no i cisza...nie zadzwonili:-( -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podnoszę małą.... wieczorem napiszę tekst do ogłoszeń i ruszamy z szukaniem domku. kupiłam dziś resztki kurczaka jak byłam w Nasielsku, całe 10 kg bo mam mnóstwo psów do dokarmiania ehh:shake: . zostawiłam na stole bo wyszłam zamknąc bramę, a tą mała diablicę dorwałam na łózku jak kończyła jeść:crazyeye: taką dosyc spora część.... oby jej nic nie było tylko:roll: -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziś miałam lepszy;) najpierw czekałyśmy prawie godz w poczekalni a ja miałam pilną potrzebę fizjologiczną hehe w drodze powrotnej wstąpiłam do sklepu, gdzie upuściłam jogurt który pobrudził mnie, podłogę i ekspedientkę.a sunia w tym czasie zarzygła mi cały samochód:p -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
też czekam niecierpliwie do jutra! piszę dopiero dziś bo moja tymczasowiczka zachorowała mi wczoraj. Pucek cudak nie miał się z kim bawić;) najważniejsze że cokolwiek ruszyło w sprawie Pucka -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
cioteczko yoko pozwoliłam sobie wysłać jeszcze 3 fotki małej, jak będziesz mogła to wstawisz- przydałyby się do ogłoszeń, które chciałabym już lada dzień zamawiać na bazarku. mała jest praktycznie zdrowa, trochę jeszcze dziś śpi więcej ale to po lekach. więc myslę że nie ma na co czekać... -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no i się zaczęło....w sobote po 5 mnie obudziła, bo jakas taka "kręcąca" była:roll:. sprawdzałam że nosek ma strasznie ciepły. przysnęłyśmy, po 7 zaczęła wymiotować, potem drgawki takie że nie mogła wstać z podłogi:-( pojechałyśmy do lecznicy Mastiff w Nowym Dworze. okazało się że to od kleszcza- miała ich kilka jak ja znalazłam. dostała kroplówkę, antybiotyk i jeszcze 4 zastrzyki. po pobraniu krwi okazało sie że mała ma anemię. nerki i wątroba są ok na szczęście ok. poprosiłam o fakturę- 115 zł plus 28 zł za badanie krwi w szpitalnym laboratorium. oczywiście nie zapłaciłam, nie stać mnie na to w tej chwili....:shake: dzis byłyśmy na kontroli, mała się czuje ok. przy zdejmowaniu wenflonu podrapała mnie, wetke i ugryzła mnie w twarz bo nie było mowy o założeniu kagańca. mała terrorystka:evil_lol: przy okazji wizyt w lecznicy okazało się, że mała ma "alergię" na inne sunie...:mad: -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tez myslę że odpowiednio ogłaszana w mig znajdzie domek. nie mam jeszcze książeczki małej , ale mysle że warto już zamówić pakiet ogłoszeń? -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
bo ja wiem czy dużo.... moi znajomi maja 3 spore psy, kota i królika i jakos żyją ;) hmm tylko Pucuś jest żywiołowym pieskiem, marzył mi się dla niego domek z ogródkiem..... zresztą nie ma co przeżywać i marudzić- okarze się wszystko z czasem. -
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
fibi:) replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
dziękuję za zaproszenie na wątek;) Oborniki są mi znane, jakies 1,5 roku temu byłam opiekunką wirtualną Maksa- dużego, starszego psa. mój tymczasowicz tez już rok czeka na dom. ogłoszeń, plakatów była masa...i nic. ale nie tracę nadziei. piekne sunie, aż się łezka kręci patrząc na taką przyjazn ;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziś po21 miałam pierwszy telefon odnośnie Pucusia! dzwoniła pani z Bydgoszczy. mają kota, królika i sunie 2letnią ze schroniska. mieszkanie w bloku. pani się wydaje ok, mówiła z sensem wszystko.wie co to umowa, wizyty, obowiązek kastracji, itp wypytywała mnie odnośnie Pucka o wiele rzeczy, ponieważ maja tez na oku drugiego pieska i po rodzinnej naradzie w weekend chcieliby podjąć jakąś konkretną decyzję. -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no to macie ogólny zarys suni;) aczkolwiek te zdjęcia nie oddają jej uroku. jutro postaram się o jakieś inne, żeby było z czego wybrać do ogłoszeń mała ogólnie jest grzeczna- nie brudzi w domu, nie jest szczekliwa-w zasadzie to tylko raz szczeknęła podczas zabawy z moim bratem, jest przyjazna do innych zwierząt- aczkolwiek z moim kotem na razie dystans- ale bardziej z jego strony, bo mała próbuje zapoznania. Jest towarzyska bardzo- wszystkim znajomym którzy u nas byli wskakuje na kolana zalotnica mała:eviltong: najbardziej upodobała sobie mojego psa Korka, który.....sie jej boi a ona ma dużą radochę z tego:cool3: śpi grzecznie cała noc. w swoim koszyku albo na mojej poduszce:mad: jest bardzo drobniutka dlatego dopóki moje słonie nie zobaczą że trzeba z nią delikatnie to pilnujemy ich podczas dzikich harców -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziękuję cioteczko za pomoc ;) ale delph wstawi dziś bo już wczoraj do niej pisałam a sunia to normalnie diabeł wcielony:evil_lol: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
to było chwilowe zauroczenie niestety;) czyli nadal jest moim cieniem- czasem wkurzające ale słodkie zarazem;) baaardzo mu sie spodobała nowa koleżanka, która mam nadzieje szybko znajdzie domek... -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Pucuś trochę na początku ją "molestował":eviltong: teraz jest ok, tylko czasem zapomina że to nie bawi sie z Borysem:mad: który waży 30 kg, tylko z 3kg kruszynką ogólnie jest super, chodzimy we czwórkę na spacery. i najbardziej właśnie Pucka się trzyma który wczoraj jako pierwszy pokazał jej okoliczne tereny;) -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
a ja podnoszę.... zero odzewu. myśle że nie ma na co czekac tylko ruszyć powoli z ogłoszeniami. sunia zdrowa, żywa;) niedługo szczepienia -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ojj jemu to juz chyba wystarczy tego zabezpieczenia zimowego;) Pucek ma nową miłóść [url]http://www.dogomania.pl/threads/193556-Misia-spod-restauracji-pilnie-szuka-domu!!?p=15449726#post15449726[/url] przy okazji proszę o zajrzenie na wątek.... w sumie to zarówno i ja i moja rodzina raczej liczymy się z tym że Pucek u nas zostanie.... chyba że zdarzy się cud... -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mała dostała odrobaczenie. książeczkę zdrowia założymy po szczepieniach. rozsyłam zaraz wątek..... -
Misia spod restauracji pilnie szuka domu!! MA DOM :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dzięki pomocy cioteczki delph:loveu: udało mi się wkleić tu zdjęcie małej, reszta na str 2 -
Hmm miałam nie brac już żadnego psa na DT, bo mam jednego tymczasa. no ale wczoraj zmieniłam zdanie:mad: wybrałam się z kolegą do takiej knajpo-restauracji w Serocku. Gdy wyszliśmy po 23 radośnie przywitał nas..... pies biegający po parkingu. Darek poszedł spytać pracowników czy to pies "firmowy"- niestety powiedzieli że błąka się tu od dwóch dni.... Niby dawali mu jeść, ale co z tego jak psinka nawet nie ma gdzie spać:shake: no i cóż, dawaj ja do samochodu. Rano o dziwo obyło sie w domu bez pretensji ze strony taty- mamę mam w szpitalu akurat. Sunia wygląda jak przerosnięty pinczerek- z tym że ma ciut dłuższa sierść. na moje oko waży ok 2-3 kg..... straszna z niej drobinka. Patrząc po zębach to jeszcze dzieciak ok 10 miesięcy. śmierdziała niemiłosiernie, dzis było kąpanie:cool3: wyjełam jej 4 kleszcze. sierść cała pozlepiania, w jakis strupkach. dziś lub jutro rano skoczę z nią do wetki. Sunia sie ogólnie boi wszystkiego, ale podchodzi, daje sie wziąść na ręce więc myslę że będzie ok;) z moimi psami się zapoznają....kot ucieka na jej widok:evil_lol: ogólnie jest drobna ale ma długie nóżki- ok 20 cm. narobiła mi dziś na rzadko dwa razy:mad: ale mam nadzieje ze to nie jakaś choroba. zestresowana jest psinka po wizycie u wetki ruszamy z ogłoszeniami- mysle że mała ma szansę szybko znalezc domek no i mam fotek kilka- wstawi ktoś? :oops: [B][COLOR=Black] 03.10.2010[/COLOR][/B][COLOR=Black] r WYDATKI: badanie krwi- 28 zł lecznica-faktura 115 zł [/COLOR][B][COLOR=Black] ZDJĘCIA NA STRONIE 2[/COLOR][/B] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1706/74454788.jpg[/IMG]