-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
hmm chyba zrobimy kolejne allegro i ogłoszenia. przepraszam ale ostatnio prawie mnie nie ma na dogo... Pucuś cóż, dalej wiedzie swoje beztroskie życie;) no i już 3 kg na zimę zebrał hihi -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podnoszę Pucka..... zero odzewu:-(- nikt go nie chce rozwieszałam w tamtym tygodniu ogłoszenia jego w lecznicach, sklepach... -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
nie przestałam być aktywna na wątku.... przepraszam że wkleiłam Twoją wiadomość TU ale napisałaś że skłamałam. wiec chciałam udowodnić że nie.... i nie napisałam że Ci nie ufam- mam prawo chyba do kontaktu z państwem R. i będę to robić. więc najpierw piszesz że kłamie a teraz że jestem niecywilizownana... wiem że jesteś dłużej na dogo i nie podwarzam Twojej działalności na dogo. po prostu te maile wzbudziły moją niepewność... dziś znowu wysłałam maila a jutro zadzwonię. skoro nie odpisują tygodniami to może będą mogli porozmawiać -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
o dziękuję cioteczko że tu wkleiłaś linki:loveu:. w sumie to już 3 pakiet ogłoszeń wykupiony na bazarkach.... może do 3razy sztuka?:eviltong: no, polubiła, polubiła bo to cudak jest nie pies:lol: ale niestety mimo jego "chorej" miłości do mnie, wolałabym aby znalazł kochający domek, a ja bym pomogła innym psom mam nowe fotki Pucka, trochę amatorskie bo z telefonu, wstawi któraś? -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wykupiłam na bazarku kolejne 20 ogłoszen dla Pucka..... może te cos pomogą. mama oraz częściej namawia mnie żeby Pucuś u nas został na stałe:roll: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
o tę wiadomośc mi chodziło "Fibi,domek super, możecie spokojnie dawać suczkę do niego. Wiem, że w poniedziałek ma ona przyjechać razem z p. Jolą z Wa-wy. Umówiłam się z nią, że mogę w każdej chwili wpaść niezapowiedziana i sprawdzić jak się Sonia będzie czuła.Sonia ma przebywać razem z nimi w domu, chyba że wybierze podwórko. Dom ogrodzony, zabezpieczony, w pewnej odległości od ruchliwej trasy. Miejscowość Modliborzyce, 10 km od Janowa Lubelskiego. Pozdrawiam Dorota." i nie kłamie tylko sie pomyliłam -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
przepraszam, chodziło mi o wiadomośc która zresztą mam od Ciebie w skrzynce nadal. to było po Twojej rozmowie z państwem. wizyta była po adopcji, zle to ujęłam poza tym na watku bylo pisane ze pani Jola jest w Wawie i że tam się umówiłysmy tak, mam Sonie głeboko niech Ci bedzie na początku były maile, telefony, potem ucichło.... ja nie popadam w hisetrię- to pani Jola a nie ja napisała w mailu że na noc jest wiązana. wiem że dokarmiają bezdomne koty, mówiła o tym ale nie wspominała nigdy przez tel że Sonia je tak ściga..... -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
powiem tyle- doprowadzę tą sprawę do końca i zamykam swoją działalnośc na dogo. skoro jestem tak szkodliwa osobą to nie jestem tu potrzebna. ostatnio zostałam obrzucona błotem przez jedną z dziewczyn za to że nie mogłam wziąść na DT suni.... wysyłałam wiadomości ale nie trafiłam na nikogo kto ma blisko do tej miescowości- nie orientuje się w tych terenach, pańtwo R mówili zawsze że to koło Lublina. a poza tym nie stac mnie na to żeby tymczasowiczów leczyc za 600 zł!!!! wiec przepraszam że wzięłam od nich zwrot kosztów sterylki... poza tym skąd wiesz ile maialów wysłałam?? ile razy dzwoniłam??? wiem- w momencie gdy oddawałam Sonię w Warszawie powinnam była spisać umowę adopcyjna- tu przyznaje się do błędu. ale to już było po wizycie bianki u nich- napisała mi wtedy taką cudowną wiadmośc o nich, że doszłam do wniosku że nic się nie stanie jak mi ja wyślą pocztą poza tym z umowa czy bez, i tak by to nie zmieniło tego co się stało. o ile coś się dzieje... napisałam wczoraj maila że chce zdjęcia z aparatu nie telefonu, umowe. same widzicie- raz dostaje maila pełnego wyrzutów, a za tydzień że niby jest ok... -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
o boże mam podać ten adres tu? znam go dokładnie... poza tym nawet dziś pisałam z jedną z ciotek z Lublina odnośnie tej wizyty ale jedna zadaleko ma.... będę szukać dalej. a co do umowy- moja wina ze jej nie odesłali? może miałam jechać do Lublina osobiście ją podpisać? -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
jasne, pisałam w mailu ze dziewczyny z forum tez sie interesuja tym co sie z Sonia dzieje..... napisałam drugiego maila, bo same widzicie ze w tym zbytnio sie nie rozpisała...i o umowie tez nie wspomniala Sonia na zdjęciach ładnie wygląda- widać że przytyło się jej i sierśc ma sporo dłuższą-na głowie to normalnie jak włosy;) tylko pytanie czy te zdjęcia są aktualne. ehh czuję że cos niedobrego tam się dzieje... -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
nie podawałam im nigdy linku do wątku. i w ogóle to nawet przy pierwszej rozmowie pani Jola nie wiedziała co to jest dogomania..... dostałam dziś tez mms-em dwa zdjęcia Soni- nie wiem czemu nie aparatem:roll: gdzie można date chociażby zobaczyć adres mam- to jest wieś więc ktos napewno z mieszkańców pokarze gdzie mieszkają:razz: -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dostałam maila o takiej treści: [FONT=Arial]Pani Karolino,[/FONT] [FONT=Arial]Sonia czuje się bardzo dobrze, nie jest psem łańcuchowym, biega sobie po podwórku, ale lubi samowolne wypady gdy tylko zaistnieje taka okazja, wraca wtedy skruszona po kilku godzinach do domu. Nie są to częste wypady, nie puszczamy jej luzem poza posesją. Nie lubi niektórych sąsiadów, ale tego nie zmienimy, na nasze koty nie reaguje, natomiast dla kotów wolno żyjących jest wrogiem nr 1. Zrobię Soni kilka zdjęć komórką i jutro je Pani wyślę.[/FONT] [FONT=Arial]Jolanta Rutkowska.[/FONT] -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh kurka nawet maila mam nieaktualnego bo przez jakis czas korzystałam z maila brata:oops: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
zaraz sie odezwe na wątku. dopiero na dogo weszłam;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no kochany;) szkoda że nie było nawet jednego telefonu w jego sprawie.... podejrzewam że on sie tym nie przejmuje:evil_lol: ale ja trochę tak bo "blokuje" mi miejsce w domu dla innych psów..... -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
taaak, tylko juz pisałam że od jakiś dwóch tygodni nie mogę wysłać żadnego PW, wyskakuje mi błąd. cioteczko wyślij mi na PW swój nr tel to się odezwę -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tak, wysłałam maila wczoraj. wysyłałam też wcześniej- nie potrafie Wam powiedziec dokładnie kiedy- kilka dni temu, kilkanaście -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wiem że hodowla nie jest wyznacznikiem- ale pani Jola odbierała Sonię w Warszawie i osobiście z nia rozmawiałam- a to że maja hodowle to był dodatkowy punkt dla nich. poza tym wysyłałam im ta umowe już dawno- ale na wizycie poadopcyjnej powiedzieli biance że niby nie doszło,a opcje potwierdzenia biore zawsze -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
a co do kotów- zajrzyjcie na strone 18 wątku.... -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
mogę Wam wkleić tekst umowy adopcyjnej na którą czekam- nie mam jej. wiem, wysłałam ją troche pozno ale pani Jola sama prosiła bo była w szpitalu, na jakiejś rehabilitacji potem. poza tym miałam do tych ludzi pełne zaufanie-wizyta poadopcyjna była, oni Sonią zachwyceni, miłośnicy zwierząt-mają ta hodowle kotów a kiedyś mieli hodowle rottwailerów i jeszcze jakis psów..... i nie mam żadnego odzewu od tych ludzi. na początku po tym mailu nie chciałam ich tak atakować telefonami,itp i wolałam poradzić się Was. -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
tak cioteczko akrum, nie było mnie od piątku na dogo. mam kłopoty zdrowotne od jakiegoś czasu co mnie dobija psychicznie a jeszcze ta Soniulka..... jakiś czas temu śniło mi się że Sonie wpycha jakis facet do worka....o mnie tchnęło i napisałam maila do pani R. czy wszystko z nią ok-a po kilku dniach w odpowiedzi dostałam maila którego tu Wam pokazałam.... dziękuję cioteczko że wkleiłaś to zdjęcie- tak jak pisałam Soni zdarzało się "ścignąć " koty ale to bardziej podczas zabawy czy jak jej jedzenie podbierały to naprawdę nie był jakiś ogromny problem- skarcenie wyższym tonem głósu pomagało myśle że problem wziął się z tego że Sonia od początku u nich nie miała bezpośredniego kontaktu z kotami- mogła oglądać je tylko przez szybe a potem siatke założona w drzwiach.... państwo się bali że im coś zrobi- a mysle że lepiej było sie nie wtrącać- krzywdy by im nie zrobiła a jakąś hierarchię same by sobie ustaliły -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
zgadza się cioteczko akrum, od piątku byłam na małym urlopie. poza tym mam zwolnienie lekarskie z pracy i naprawdę jestem wyczerpana psychicznie. a jeszcze ta biedna Sonia spać przez nią nie mogę nawet w mailu do pani R. pisałam czy wszystko z nią ok bo śniło mi się raz że jakis facet wrzuca ją do worka.....ten sen był straszny i jak widac jednak zapowiadał zło -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
byłam na 4 dni na urlopie. mama mówi żę Pucuś codziennie rano czekał po moimi drzwiami na poranny spacer;) żadnego odzewu:-(.... porozwieszam jutro w zoologicznych znowu ogłoszenie Pucka -
Sonia- psie dziecko w typie yorka szuka domu pełnego miłości MA DOM
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
były rozmowy że może wyśle na maila umowe adopcyjna osobie która przeprowadzi wizyte poadopcyjna bo tak by było szybciej , ale do tego nie doszlo. dlatego wysłałam im, poprosiłam o wydrukowanie i odesłanie. w umowie jest jasno napisane- KWOTA przekazana dotychczasowej opiekunce za leczenie. sorry ale ja za jej leczenie dałam ok 650 zł.... poza tym pani Jola sama zaproponowała sumę- nie narzucałam tego. boże to była moja pierwsza adopcja... może zaraz będę przepraszać za to że wogóle jestem na dogo skoro nie mam prawa żeby sie wszystkiego nauczyć???? jeśli państwo mi pisza żę Sonia na noc jest wiązana a Ty uważasz to za normalne to Twoja sprawa. bo ja tak nie robię ze swoimi psami! poza tym ten mail jest pełen zarzutów do Soni- mam jeszcze raz powstawiać zdjęcia jak u mnie spała i bawiła się z moimi kotami??? to moja wina że albo nie uważaja albo mają niekompletne ogrodzenie i Sonia im biega po wiosce i rozrabia? co do kontaktu- pierwsze dwa miesiące jak dzwonili byli taaacy zachwyceni i co nagle potem taka zmiana psa? jak była u mnie nigdy nie załatwiała sie w domu- moja mama ma hopla na punkcie czystości i dbania o nasz dom, i w życiu nie pozwoliłaby mi na trzymanie psa który sika i robi kupe w domu..... poza tym nikogo nie obrażam. Ty sie uniosłaś i napisałas że juz tu nie zajrzysz. poprosiłam Cie o wizyte a nie rozkazałam. mogłaś odmówic skoro to takie poświęcenie... -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh też podniosę Pucusia przed snem p.s. właśnie tnie komara pod stołem ;)