-
Posts
4214 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by fibi:)
-
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podnosimy Pucusia -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh nie wiem czemu nikt Pucka nie chce:shake: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
podnoszę Pucusia telefonu ani jednego....:shake: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
Pucuś od rana oprawił już mojego buta:evil_lol: zapomniałam schować a oprócz dziadków nikogo nie było w domu -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
grzenko, mysle że lepiej byłoby zrobic allegro:roll: od cioteczki dagi Pucus ma naprawdę sporo ogłoszeń:p . gorzej z tym allegro:oops: pisałam do isadory, miała niby zrobic -żadnej odp potem nie dostałam:shake: . pisałam jeszcze do jakiejś cioteczki od all i tez nie odpisała -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
ehh wiem,ale to była moja pierwsza tak niemiła sytuacja na dogo..... tym bardziej jest mi przykro:-( bo każdy kto mnie zna wie jak bardzo jestem skłonna sie poświęcić dla zwierząt, króre chyba dla większości tu z nas są bardzo ważne:loveu: cioteczko jeszcze raz dziękujemy za ogłoszenia:buzi: -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
wysłałam Ci rzeczy na maila. nie napisałam ze juz znikam- Pucus przecież musi znalezc domek;) po prostu moze nie jestem tak wytrzymała jak inni.... zostałam obrzucona "błotem" przez Odi za to że szukałam DT i pomocy dla szczennej suni która koczowała w lesie koło mnie. wiecie jestem okropna i "powinnam " się zastanowic nad sowim postepowaniem bo przecież nie dałam suni DT u siebie ! -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
z racji pewnej sytuacji które wynikły na watku suni który niedawno założyłam zamykam swoją działalnośc na dogo. chce tylko jeszcze znalezc domek dla Pucka:-( poza tym mam dosyć poważne problemy zdrowotne i nie wiem czy, jak , kiedy bede bywać na dogo:-( -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
no jasne że przydałyby się jakiekolwiek ogłoszenia.... byłabym bardzo wdzięczna:multi: . zbliżają się wakacje:roll: , wołałabym aby Pucuś zwolnił miejsce u mnie..... Dziś wysłałam kolejne PW odnośnie allegro, czekam na odpowiedz -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
kurcze nie ma na chwile obecna żadnego bazarku z ogłoszeniami.... lipa troche -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziękuję:calus:. wysle zaraz a zrobisz kiedy będziesz mogła i tak Ci jestem ogromnie wdzięczna i reszcie cioteczek też że zaglądaja do Pucusia i nie zostawiaja nas samych ;) ruszam na poszukiwanie bazarku z ogłoszeniami -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
fibi:) replied to Kana's topic in Już w nowym domu
super że mała juz po sterylce..... postaram sie za jakiś czas załatwic Majce ogłoszenia u nas w lokalnej gazecie. bo nie wiem jak inaczej moge pomóc "Mi nie masz za co dziękować. To co prawda już moje życie i nie mogłam pozwolić by sunia błąkała się drugi miesiąc pod dogomaniackim płotem... " kana jeśli masz jakies pretensje o to że jej nie wzięłam to napisz wprost.... nie rozumiesz że u mnie decyduja rodzice? pozwolili na stały DT dla jednego psa, a jak wiadomo mam Pucka sorry ale nie chce mi sie tu nawet zaglądac przez Ciebie -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
kurcze troszke lipa, nie moge znalezc żadnego bazarku z ogłoszeniami- a to byłby najszybszy sposób na załatwienie ogłoszeń.... cioteczko yoko, mam rzeczy na czasie- czyli japonki, białe spodnie i koszulke, zrobisz bazarek na te 3 rzeczy? jestem po wypłacie, wreszcie Pucuś je royala;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
hahaha jasne że śpi;) tylko zdjęcie jest jakoś bokiem wstawione. spi i to na Bogdanka miejscówie- najchłodniejsze miejsce w kuchni -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
fibi:) replied to Kana's topic in Już w nowym domu
[B]Ogromne podziękowania dla Abrakadabry, Tomka ( Buella ) i Atomówce! Bez was nie udałoby się uratować suni! [/B]aha, a tego co ja zrobiłam to juz nikt nie liczy ten pies był tak dziki że jakieś 3 tygodnie pracowałam nad tym żeby do mnie podeszła... dziękuję. a co do ewentulanego zgubienia suni- nie rozsmieszajcie mnie:p tu w okolicy sa same wiochy, ludzi traktuja zwierzęta jak..... poza tym nawet jeśli komu zginęła- to nie byli to normalni ludzie -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
fibi:) replied to Kana's topic in Już w nowym domu
podpisałam właśnie. ja zmykam juz spać, poza tym tak mi Michał- czyli nasz kot bąków nawalił że nie idzie wytrzymać śpij dobrze maleńka;) w sumie to była u mnie 3 dni tylko a trochę tęsknie:oops: -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
fibi:) replied to Kana's topic in Już w nowym domu
no zaraz napisze a mi od rana ciśnienie skacze bo dzis miałam okazje obejrzeć sobie jak do amstaffa mojego sąsiada jeden chłopak przywiózł swoja sunię[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/anger.gif[/IMG]:angryy: na nic sie zdała kłótnia, tylko nerwy straciłam a do takich ludzi nic nie dotrze- prawnie tez ich nie mozna postraszyć.. sorry ze zasmiecam wątek naszej lali;) ale musze to z siebie wyrzucić, a moja mama niestety w pracy:eviltong: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
fibi:) replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dziekuję za zaproszenie na wątek;) zaglądałam już tu wczoraj bo trafiłam na bannerek u kogos...... niestety finansowo nie pomogę póki co:shake: ehh brak słów, niestety pełno wokół nas bezmózgowców i ludzi bez uczuć:-(.... dzis np miałam okazje obejrzeć sobie jak do amstaffa mojego sąsiada jeden chłopak przywiózł swoja sunię:angryy: na nic sie zdała kłótnia, tylko nerwy straciłam a do takich ludzi nic nie dotrze- prawnie tez ich nie mozna postraszyć.. -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
fibi:) replied to Kana's topic in Już w nowym domu
no śmierdzi niemiłosiernie biedactwo, sąsiad pytał czy jakiegos prosiaczka nie wiozłam w tym samochodzie;) bidulka, podróż musiała być dla niej horrorem.... niestety nie wie ze to dla jej dobra co do ciąży- jakies 1,5 miesiąca temu miała cieczke... wiec dużo juz jej nie zostało chyba:roll: na pudelke mojej cioci też warczała, ale jak byli następny raz to dała sobie spokój. noo ja to wogóle nic nie umiem robic na dogo:oops: oprócz zakładania wątków:eviltong: -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
fibi:) replied to Kana's topic in Już w nowym domu
szczerze to bardziej mi to na rękę.... same widzicie jak "często" ostatnio mam czas bywac na dogo niedawno wróciłam z pracy, nawet specjalnie kompa odpaliłam zeby zobaczyć co u suni??? -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziękuję!!! no to teraz możecie podziwiac Pucusia:loveu: na jednym zdjęciu jest ze swoja nową "zabawką" czyli gumowym młotkiem, który ukradł taty robotnikom a że tak ładnie sie nim bawił to mu go nie zabrali:lol: widac na fotkach jak mój brat uczy Pucka jak poprosić o gryzaka noo i nie dość ze pierwszy raz dał mi buzi to jeszcze na zdjęcie sie to zdążyło załapać -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
fibi:) replied to Kana's topic in Już w nowym domu
oo tak, mała uwielbia głaskanie;)..... pewnie nikt nigdy tego nie robił. tez tak mówiłam ze ma około 1,5 roku. pewnie była typowym "wiejskim" pieskiem:-(.... szkoda mi jej bo to w sumie psie dziecko jeszcze. mój Pucuś też ma około 1,5 roku i jedyny czym żyje to zabawa:evil_lol:- tak powinno byc też w jej przypadku.. mówiłam że nie rusza na smyczy:shake: a jak ja wczoraj wsadzałam do samochodu to też piszczała- bałam się że mnie ugryzie atmówka prześlij mi na PW numer konta -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
fibi:) replied to Kana's topic in Już w nowym domu
no ja niestety szelki mam same duże, mialam fajne szelki,obróżke i smyczke ale oddałam razem z moja tymczasowiczką;) -
Pucek- pies idealny, zostaje na zawsze w DT :)))
fibi:) replied to fibi:)'s topic in Już w nowym domu
dziekuje, zaraz przesle -
Wyrzucona, w ciąży, przerażona- MAJECZKA.. ma najwspanialszy DS!!!!
fibi:) replied to Kana's topic in Już w nowym domu
jak powiedziałam juz wczesniej, moge oddac za kontenerek ale po 10tym bo dopiero wtedy mam wypłatę. przepraszam ale wczoraj przed 24 wróciłam do domu, nawet juz kompa nie włączałam. nie wiem jak ja przewiezc w samochodzie, boje sie ze bedzie bardzo szaleć.... albo ze mi zasika i nietylko taty samochód, dlatego pozycze od sąsiadów samochodu.... umówiłyśmy sie już na 19sta..... a wczoraj nie mogłam rozmawiać bo kierowałam