[quote name='Renata5']Rozmawiałam z Marlenką przez tel,zadzwoniła do lecznicy w której był Tadzio i powiedziała o wymiotach i biegunce.Wetka powiedziała,że może to być oczyszczanie się organizmu,a może efekt po środkach na odrobaczenie,psiak ma też podrażnioną wątrobę(wyszło po badaniach krwi).Mam leki wątrobowe w domu(podałam wetce nazwy) i mam mu podawać.Jak rano będzie miał jeszcze rozwolnienie,to wezmę od swojej wetki zastrzyk p/biegunkowy.Dzisiaj też skontaktuję się z Marlenką,bo padł mi telefon,a nie mam siły juz szukać ładowarki,bo telefon jest syna,więc ładowarka może być wszędzie,bo u niego to nic nie ma swojego miejsca:roll:.Na razie jest spokój,Tadzio śpi[/QUOTE]
Mam nadzieję, że nic poważnego nie dolega Tadzikowi:)