Dobrze, że z Tadzikiem lepiej :)
Zapraszam na Tadzikowy bazarek.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/179487-Armani-Chloe-Chantelle-Versace-i-inne-Na-potrzebujAE-ce-psiaki-Do-20-02-10[/URL]
Zaraz będzie drugi, na który fanty podarowała Majqa. Serdecznie dziękujemy:)