[quote name='ihabe']Nie widze Ketuniu wpłaty 35 zł za styczeń. Czy mozesz to sprawdzic? W lutym przesłałam 35 zł i za marzec 20 zł, jestem niestestety zmuszona zmniejszyć wpłatę, za co bardzo przepraszam :-([/QUOTE]
Nie sprawdzałam dzisiaj konta. Styczeń jest zaznaczony 35 zł.
Jeśli dzisiaj doszły jakieś wpłaty to oczywiście dam znać na wątku.