Jump to content
Dogomania

ketunia

Members
  • Posts

    4133
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ketunia

  1. Coś dorzucę jednorazowo w lutym. Przypomnijcie mi proszę na pw.
  2. Ponawiam pytanie. Co słychać u Rotusia?
  3. Biedactwo:( Żałuję Gibonku, że wcześniej nie poszukałam dla Ciebie domku. Nie wiem co napisać.. Trzymaj się psiaku. Mam nadzieję, że dasz radę i jeszcze nas mile zaskoczysz.
  4. Ja zapłącę za pobyt Gibonka u Omar za 3 miesiące. Koszt jednego miesiąca to ok. 400 zł. Tylko co będzie później? Kto będzie płacił za Jego pobyt u Omar ? Trzeba zbierać deklaracje.
  5. Cieszę się Bjutko, że znalazło się miejsce u Kikou :) Wydaje mi się, że dobrze by było aby Rediś mógł sobie pomieszkać w domku. Chociaż w hoteliku pewnie też byłoby dobrze. Jednak co domek to domek.
  6. Dorek z tego wątku jest u Omar na dt. http://www.dogomania.pl/threads/176013-Glodzony-w-rozlatujacej-sie-budzie-potrzebne-deklaracjie-na-hotelik
  7. Kapitalnie wyglądają razem.:)
  8. Z tego co mi mówiła Gonia Omar mieszka pod Warszawą. Chciałam wkleić link do wątku psiaka, który jest u Niej na dt. Psiaki mają tam jak w raju. Jednak dogo mi szaleje. Jutro podam więcej informacji.
  9. Z tego co mi mówiłą Gonia to Omar mieszka pod Warszawą. Byłoby bliżej. Jednak wybór pozostawiam opiekunom. Dziękuję Pani Tereso za szybkie działanie:)
  10. Pani Tereso czy ma Pani na myśli dt u Kikou ?
  11. Dzięki Goni66 znalazłam dla Gibonka domowy tymczas od zaraz u Omar. Jutro ustalimy cenę pobytu miesięcznego. 3 pierwsze miesiące opłaci moja siostra Asia. Trzeba tylko dograć transport.
  12. Bardzo się cieszę. :)
  13. Agnieszka wysłałam Ci pw
  14. Jamor rewelacyjny filmik:) Dziękuję Ingrid za wysłanie brakujących pieniędzy (300 zł). [COLOR=navy][B]Tuptuś ma na koncie 0,00 zł[/B][/COLOR]
  15. Teraz musimy zająć się guzem. Zaczął się powiększać..
  16. Ana widziałam co napisałaś o mnie na innym wątku. Uważam, że to nie fair. Nie życzę sobie abyś rozliczała mnie z moich pieniędzy. To tyle co chciałam napisać w tym temacie. Chyba wiesz o jaki watek chodzi. Chciałabym przekazać finanse Kubusia innej osobie. Ana może Ty się tym zajmiesz?
  17. Niestety przez te urazy i mrozy Luckiemu cieżko się podnieść.
  18. Kasieńko zdjęcia są rewelacyjne. :) Czy już wiadomo kiedy usuwania guzka?
  19. Wzruszyłam się Rudolfiku. Życzę Ci dużo zdrówka i szczęścia w nowym domku.:)
  20. Super. Redisiu pakuj się powoli :) Banerek jest w moim podpisie.
  21. Tuptuś niestety jest na minusie 300 zł. Ja niestety nie mogę mu tych pieniędzy ofiarować. Mam za dużo deklaracji.
  22. [B]Finanse Tuptusia [/B]Wpłaty: Scared Piranha 138 zł Majuska 20 zł Bambino 10 zł ( VIII, IX, X) Marysia55 10 zł (IX, X) Ihabe 30 zł (VIII) Darkwater 48,50 zł Ihabe 35 zł (IX, X, XI, XII, I) Agata51 10 zł (VIII, IX, X, XI) Piromanka 125 zł Bazarki ketuni 1358 zł Sava 300 zł Asia (siostra ketuni) 1000 zł Szarotka 70 zł Krzysztof K. 60 zł Ra_dunia 60 zł SBD bazarek 158 zł Pies wolny 50 zł SBD 5 zł (XII, I) Ingrid44 390 zł [B]Razem: 4082,50 zł[/B] Wydatki: 50 zł weterynarz 270 zł hotelik IX 180 zł weterynarz 325 zł hotelik X 1180 zł operacja 157,50 zł puszki RC 2220 zł peracja, kastracja, karma i pobyt w klinice [B]Razem: 4382,50zł[/B] [B]4082,50 zł[/B] [B]- 4382,50zł[/B] [B]------------------[/B] [SIZE=4][B]- 300 zł[/B] [/SIZE] [SIZE=4][SIZE=2][B]Założyłam ze swoich pieniędzy 300 zł.[/B][/SIZE] [/SIZE]
  23. Kasa przelana do kliniki. Zaraz wkleję rozliczenie
  24. Ja również melduję się u Neo. Obarczuś już wiesz gdzie chcesz psiaka zabrać?
×
×
  • Create New...