Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Franka mialam okazję poznać, kiedy jeszcze nie byłam zalogowana na Dogo, w WPKiW pod Kapeluszem, w czasie wystawy kotów.. Był wtedy oczywiście mniejszy ( bo i młodszy) ale pamiętam go do dzisiaj... Oczywiście, że jemu też zrobię ogłoszenia!:lol:
  2. Jestem i ja. Dzięki Bogu Amikat, że on trafił do Ciebie! Jeżeli to potrzebne, zaraz zabieram sie za ogloszenia malucha na portalach na których jestem zalogowana...
  3. Na razie w pracy trochę zamieszania. Jutro dalsze ogłoszenia! :lol:
  4. Dodalam Suzi na: Szerlok Pineska Katowiczak Pupil.fr.pl Śląskieogłoszenia Hiperogłoszenia Nasi.pupile I powtórzyłam na portalach::roll: alegratka gumtree.katowice ojej
  5. I tak dzięki Basiapron... Ja też mam nadzieję, że Hienka trafiła dobrze...
  6. Przepraszam, ale wczoraj od rana nie miałam internetu. Ogłoszenia będą dzisiaj.
  7. [quote name='Biafra']Kornelia jest baaaaardzo miłym i grzecznym psem. Uwielbia biegać a potem kłaść się w kałużach :roll: Jest bardzo kontaktowa i posłuszna. Rozumie wszystko co się do niej mówi. Jutro wkleję jakieś fotki jak uda mi się cos z nich wykroić. Wszystkie są lekko rozmazane, bo ona caly czas biega i skacze na mnie :loveu:[/quote] A wczoraj nie miałam internetu i się nie mogłam doczekać na wieści od Kornelii... A tu takie dobre wiadomości! :lol:
  8. Jasza

    Metamorfozy

    Te oczy.... [URL="http://img263.imageshack.us/i/bimg0007.jpg/"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/6627/bimg0007.jpg[/IMG][/URL]
  9. Podnosimy dziewczynkę nadmorską!
  10. Dobre wieści! Widocznie Kornelia, tak jak Maciaszek pisała, boi się tylko obcych. Biafrę poznała, i ok. :lol:
  11. Jutro zrobię Suzi ogłoszenia. Mam wypisane czterdzieści portali ogłoszeniowych. Tylko nie wiem, czy na każdy uda mi się zalogować.
  12. Jeszcze troszeczkę Dagusia musi poczekać, za to potem...:lol:
  13. Hopaj do góry Blacky!
  14. Kochana Kornelio! Jak pięknie się czyta dzisiaj takie słowa, takie prawie że nie do pomyślenia! Kochana dziewczyno, trzymaj się dzielnie, piękniej i zdrowiej! Czekamy na relacje! Biafra :calus:
×
×
  • Create New...