Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. A ja ciągle czekam na telefony, albo e-maile... Ma Suzi Allegro?
  2. Piękny chlopak!:loveu:
  3. Dostałam takiego e-maila w sprawie Stefanka. ( Podaję namiary na Amikat, ale niektórzy wysyłają na mój adres, który też muszę podawać żeby aktywować potem każde z ogłoszeń). Oto treść listu: "Bardzo proszę o kontakt , ponieważ chciałabym zaadoptować Stefka. Dobrze byłoby się spotkać gdyż nie wiadomo czy mu się spodobam. Wychowałam dwa psy, Filip żył 17 lat i był bardzo podobny do Stefka, Carlos wzięty ze schroniska był u mnie 7 lat , ale niestety był bardzo lekliwy i serce nie wytrzymało sylwestrowych ulicznych hałasów, nie znałam dokładnie jego wieku , ale też był już staruszkiem.Mam 40 lat , mieszkam z dorosłym synem i mamą w Sosnowcu. Będę czekać . Pozdrawiam." Wysyłam Amikat e-maila do Pani.
  4. Co słychać u Kornelii w takie upały? Pewnie sobie wodę znalazła dla ochłody... Mój Reksio jest KO.:ekmm:
  5. To trzymam kciuki bardzo mocno!
  6. Podniesiemy troszkę i my...
  7. Podnosimy Stefanka przedpołudniowo!
  8. Jasza

    Metamorfozy

    Cudny! Cudny! Cudny pies!:loveu:
  9. I przedpołudniowo... Dzisiaj do jednego z ogłoszeń Suzi pewien chłopak dodał komentarz. Nie może jej wziąć, bo nie jest " na swoim" ale miał kiedyś podobną suczkę i kibicuje jej w znalezieniu domu. To jedyny odzew na jej ogłoszenia na razie. Ale nie tracę nadziei, że w końcu zadzwoni ktoś kto się w niej zakocha i Suzi znajdzie super dom!
  10. Zaglądamy, dopóki Dogo działa....
  11. Szkoda, że niewiele więcej mogę zrobić... Taki zarośnięty biedaczek, w te upały koszmarne musi mu być ciężko.:shake:
  12. No to ok. Ja z pieniędzmi mam tylko same kłopoty, nawet rachunkami zajmuje się mój TZ. Jakby co to przypominajcie... Chociaż oczywiście staram się być na bieżąco!
  13. Jasza

    Metamorfozy

    A to zdjęcie to po prostu... Sami wiecie...:loveu: [URL="http://i27.tinypic.com/20svu5f.jpg"][IMG]http://i27.tinypic.com/20svu5f.jpg[/IMG][/URL]
  14. Jasza

    Metamorfozy

    Więc podobieństwo między Olkiem a moim Reksiem nie ogranicza się tylko do krótkich nóżek..:evil_lol: Reks ma charakterek, który nijak ma się do niewinnego spojrzenia jego brązowych niewinnych oczu....:diabloti:
  15. Frania jest na wczasach nad morzem. Ale tak w ogóle to przebywa w DT u Wiewiórki w Sosnowcu.:lol: A czemu pytasz Deer?
  16. Zaglądam na chwilę póki Dogo nie padło... Czy wpłacać już za sierpień Laro?
  17. Od poniedziałku albo wtorku zacznę robić ogłoszenia. Fajny, ciekawy tekst Laro, jak zwykle!:loveu:
  18. Zaglądam, przepraszam ale Dogo na moim domowym komputerze działa jak przedpotopowa machina... Obiecuję, że będę zaglądać. Nie zapomnę o Rumcajsie, odkąd go zobaczyłam... Biduś z tą grzywką sfilcowaną...:shake: Fryzjer by mu się przydał na pewno... Jak będzie ostrzyżony, to melduję się do ogłoszeń oczywiście!
  19. Piękna jest Kornelia! Od poniedziałku mogę zacząć z ogłoszeniami. Ktoś wymyśli jakiś tekst fajny? Ogłaszać ją jako psa do kojca? Czy do domu z ogródkiem? Bo do bloku to chyba nie za bardzo?
  20. W komentarzu który skopiowałam zachowałam oczywiście pisownię oryginalną. Tak wkleiłam, jak było napisane. Prędzej bym się pod ziemię zapadła niż miałabym takie słowne wywijasy tutaj sama wpisać...:evil_lol:
  21. Ach, po co jej taki kawaler co na kasę by leciał..:diabloti:
  22. Do ogloszenia dodano taki oto komentarz... dodane przez [B]~anonim[/B] w dniu 2009-07-31 13:59:43 Witam, jestesmy wspaniała rodzina mamy dzieci pragniemy takiego pieska ale nie mamy na kupno zwierzaka .czy jest aktualna ta oferta oddam pieska za darmo jezeli tak to z mila checia wezmiemy.a dzieci benda sie cieszyc. dziekuje pozdrawiam. muj nr........ bytom Znowu te dzieci... Ale jak chcesz to numer mgę Ci podać na PW. Chociaż ja bym chyba nie zadzwoniła. Nie brzmi zachwycająco. Mogli oni zadzwonić, przecież jest podany numer.
×
×
  • Create New...