Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. No i jak tam Rumcajs?
  2. Jesteśmy. Cały czas.
  3. Zaglądamy. Szkoda słów... Dobrze, że wyciągniety z tego piekła, tylko co dalej... Dam mu ogłoszenie do Dziennika Zachodniego, tylko krotkie, bo tam można do 75 znaków... No i bez zdjęcia, ale może, może...Ktoś je dostrzeże i zadzwoni... Ale ukaże się dopiero w sobotę.
  4. W sprawie chustki "Szukam domu" dla Iskierki... Niektóre farby zaschły na kamień, jutro pobawię się i spróbuje coś pokombinować...
  5. Matko, on jest taki podobny do Iskierki! [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/184/9f107c2c3244538emed.jpg[/IMG][/URL]
  6. Do gOry Iskierko!
  7. Trzymamy kciuki
  8. Moje 10 PLN dla Kornelii poszło.
  9. Ok! Ma się rozumieć, że wszystko poprowadzę, potem tylko Cię poproszę o powysyłanie PW z numerem konta i poinformowanie mnie jeśli ktoś wpłaci. O ile coś się sprzeda w ogóle... A deklaracje w sprawie karmy powklejam do pierwszego postu, będzie przejrzyściej. Jutro postaram się pospraszać ciotki na wątek, bo tutaj coś pusto... Bardzo Ci dziękuję!
  10. No to chyba się w niej zakocha, jak tylko ją zobaczy..
  11. Dzięki Mamanabank..:loveu: Bliżej Iskierki to jest tylko Wiewiórka i Ola, a one nie maja konta. Ja też zresztą nie. Jak się skończy bazarek, to poproszę ,żeby ewentualne wpłaty kierować na Twoje konto. A jak pieniądze dotrą i dasz mi znać, to będę wysyłać. Może tak być?
  12. Jestem. Zaglądam i ściskam wszystko co mogę. Żeby go chociaż tak bardzo nie bolało...
  13. Laro, to kuruj się ciotko, bo sezon na grypę się zaczyna!
  14. Jeszcze wiecej zdjęć? To są panienki tak obfotografowane jak żaden pies na Dogo... I to jeszcze jak pięknie!
  15. Jak tu takie fajne wieści, to zapraszamy na bazarek dla Iskierki, która zbiera na jedzonko.. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/srebrna-bizuteria-nie-tylko-na-iskierke-do-30-09-a-146989/[/URL] Przepraszam...:oops:
  16. Zrobiłam bazarek dla Iskierki. Zapraszam serdecznie. Sugestie co do cen mile widziane. Zaglądanie i podnoszenie również.:lol: Mam tylko problem.. [B][U][SIZE=3]Czy ktoś mógłby zbierać ewentualne wpłaty na swoje konto?[/SIZE][/U][/B] [B][U][SIZE=3][/SIZE][/U][/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/srebrna-bizuteria-nie-tylko-na-iskierke-do-30-09-a-146989/[/URL] Zapraszam!
  17. Bogaty synek :diabloti:
  18. Dla Dagusi poszło moje 10 PLN w piątek.
  19. To ja dam 10. I dzisiaj zrobię zdjęcia rzeczy na [B]bazarek.[/B] Jeżeli ktoś udzieli konta na wpłaty.. Więc deklaracji na karmę mamy [COLOR=darkorange]35 PLN[/COLOR] [U]mamanabank [/U]- [B]20 PLN[/B] [U]maciaszek [/U] - [B]5 PLN[/B] [U]jasza [/U] -[B]10 PLN[/B] [B]Kto dorzuci grosik?[/B]
  20. Czekamy. Zaglądamy. I myślimu o Tobie, Trevor.
  21. Podniesiemy Ogryzka niedzielnie.. Trzymamy kciuki cały czas..
  22. Jak rozumiem jeszcze dwa dni i Ogryzek jedzie?
  23. Zadzwoniła do mnie Pani z Zabrza, że nie może zabrać Iskierki...:angryy: Nie będę może tego komentowała, nie powiedziała dlaczego... Napisałam do Wiewiórki, do Lary i do Gosiary... [B][U]Halbino, Gosiara[/U][/B] - dziękuję za wasze deklaracje sprawdzenia domku, mam nadzieję, że zostaniecie na wątku Iskierki i będziecie ją wspierać, chociaż dobrymi myślami.. Jestem taka rozczarowana, nic mi się nie chce... Ale do rzeczy. [SIZE=4][B]Trzeba zebrać pieniądze dla suni na jedzenie.:shake:[/B][/SIZE] Zmienię może tytuł wątku. - Trzeba pospraszać ciotki na wątek, przyda się każdy grosik. - Jutro jestem u mamy, powiedziała mi, że ma farby do tkanin i spróbujemy wykombinować coś, żeby zrobić piękną chustkę " Szukam domu" dla Iskierki. - W niedzielę wystawię bazarek dla niej, [B][U]potrzebowałabym tylko osoby[/U][/B] [B][U]która byłaby skarbnikiem i zbierała wpłaty na swoje konto.[/U][/B] [B][/B] - We wtorek postaram się załatwić duplikat szczepienia dla Iskierki.
×
×
  • Create New...