Kochane!
[SIZE=3]Wieczorem późno, Wiewiórka napisała mi, że dostała od fajnej Pani ( chyba ta od Rotki! Muszę jej napisać PW i podziękować!!!) dwa worki Puriny, przyszły pocztą!!!:multi:[/SIZE]
Wiewiorka zapytala czy w związku z tym mogłaby prosić o nową [B][U]smycz[/U][/B] i może jakieś legowisko albo koc, albo matę...
Smycz by sie na pewno przydala, ja jej dałam wtedy swoją starą smycz, która jest bardzo krótka i ma zacinający sie karabińczyk.:oops:
Fajną smycz z taśmy o szerokości 2cm. z dwoma karabińczykami do regulacji, można już kupić za 15 PLN..
Co do legowiska, to myślę, że też możnaby kupić za to co zostanie..
iskierka zjadla legowisko Pat z wikliny...
Teraz dobra wiadomość - Iskierka uwielbia dzieci!!
Najmlodsza siostrzyczka Wiewiórki to jej oczko w głowie!
Mozna to uwzględniać w ogłoszeniach!
Proszę, wypowiedzcie się, czy kupujemy smycz i legowisko, no i jakie?
ja jakby co moge przelać dzisiaj jeszcze 10 PLN.