Dodałam OLO do Dziennika Zachodniego.
Oby mi już nikt nie wysyłał sms-ów w jego sprawie..
Wczoraj od jednej BABY dostałam 11...
A w końcu zadzwoniła i połączenie zosało przerwane, jak tylko odebrałam.
I zaraz dostałam sms-a od ORANGE, że [B]ten, a ten numer próbował do mnie[/B] [B]zadzwonić na MÓJ koszt...:angryy::mad::shake:[/B]
Tak, że teraz trzymajcie kciuki, żeby ktoś [U]zadzwonił...[/U]
Ludzie są beznadziejni...