Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Super-błyskawiczna akcja! Tak trzymać! A taki DT jest na wagę złota. Trzymam kciuki za sunię z lasu...:-(
  2. Kontakt może być na mnie: Agnieszka 514-518-167 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A co do konta, to już Maciaszek albo Laima...
  3. Swietne wieści!!:multi::multi: Czekam na decyzję Laimo, czy i kiedy ogłaszać... A na pierwszej stronie zaraz poprawiam WYDATKI. A boi się mężczyzn, to pewnie że ten facet u którego była, mocno się do tego przyczynił!!
  4. Aga, fajniście piszesz o nich wszystkich! Pręgusiu, zaczyna sie nowe życie dla Ciebie!! Naprawdę! Prosimy o piękne zdjęcia i startujemy z ogloszeniami. Przydałby się tekst... Ile Pręgusek ma lat, bo się pogubiłam?:oops:
  5. mam nadzieję, że Laima ma dzisiaj dobre wieści!
  6. [B]PIĘĆ DNI!!!!:loveu:[/B]
  7. Czy Pręguś jest u Agi Czarkowianki? Możemy liczyć na zdjęcia? Ruszamy już z ogłoszeniami, czy czekamy aż nabierze sił i trochę dojdzie do siebie?
  8. Fajnie że dziewczyny idą we dwie. Zawsze to raźniej, na więcej rzeczy można zwrócić uwagę.. DZIĘEKUJĘ że się zgodziłyście!!!:klacz: Sprawdźcie domek na sto dwa!
  9. Ale wiadomo jak to jest z nami.. Każdej szansy się czepiamy... Więc i tej - też...
  10. Tyle ciotek tu zaglada.. Myślę, że każdy kto może wpłaca..
  11. Po trzecim sms-ie typu: "To gdzie jest ten piesek?", "Kiedy mogę przyjechać po pieska?" Odpisałam, że może śmiało do mnie zadzwonić, a pieska może zobaczyć, po wizycie przedadopcyjnej wolontariusza.. No więc potem byl sms z "sanitariuszem"...Ech..
  12. To ten chłopak który do mnie dzwonił jeszcze jak Ester był w schronisku, Laro! Zobaczył go w Twoim Allegro psiaków ze schroniska!:loveu:
  13. Mam nadzieję, że popołudniu coraz więcej osób się zacznie na Dogo pojawiać i ktoś z Rudy się znajdzie..
  14. Dziad. Ale najważniejsze, że Lili już do niego nie wróci. Szczęśliwej podróży do Brna. Spokojnej. I przywieźcie same dobre wieści!
  15. Aguś, raj mają u Ciebie! Jak na agrowczasach!:loveu:
  16. Hotelik tylko na parę dni. DT już kończy szykować budkę i kojec dla Pręguska!
  17. Kisiaraf - a może by tak w tytule wątku napisać, że szukamy osoby z Rudy Śląskiej?
  18. [quote name='Aga Czarkowianka']Próbowałam:angryy:,ale BATERIE..Są na ładowarce, może za godzinkę się uda.Esterek właśnie siedzi u mnie w domu.Pożarł kulę1,5kg kaczki i obsiusiał parę kątów.Najbardziej do obsiusiania podoba mu się moja kamienna ścianka.O matko on juz robi to co inne psy... Trąca mnie nosem jak nie patrzę na niego tylko w komputer.[/QUOTE] Półtora kilo kaczki :crazyeye::eviltong:
  19. Napisałam do Beaverki w sprawie DT dla maleństwa. Musi porozmawiać z rodzicami.. Ale tak, czy tak zapraszamy na wątek!
  20. No to nic tylko czekamy. Mam nadzieje, że się uda. A Babetka nie będzie miała pierwotniaków i w ogóle nie będzie musiała się od Laimy ewakuować.
  21. W sprawie wizyty napisałam do: Magnesiatko, Pianka, jusstyna85, Brysio, Pegaza...
  22. Z Dogofanką to ma kontakt tylko Maciaszek...
  23. Albo może Amidka mogłaby pojechać do Dogofanki? Blisko i bezpłatnie. LICZY SIĘ CZAS!! A DT dla Babetki Laima woli jakby był w Krakowie, no i ma zaprzyjaźnione, awaryjne, przyjacielskie DT... Poza tym te krakowskie DT są zakocone, Babetka lubi koty a Amida nie wiadomo, jak będzie je gonić tak jak Kapsel, to co wtedy? Napisz do Maciaszka Ola la... Może poda namiary na Dogofankę, albo sama do niej napisze... Żeby Amidka mogła jak najszybciej wyjść ze schronu...
×
×
  • Create New...