-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Bazarek się kończy 15 i mam nadzieję, że wpłaty będą. (To bazarek dla Babetki i Bianki razem...). [B][U]Laimo[/U][/B], podaj mi proszę jakie wydatki mam dopisać do pierwszego postu. [B][U]Laro[/U][/B]..i jak tam dziewczyna z Katowic? I co robimy z tą Panią, która była na początku zainteresowana Babetką? Czekamy jeszcze?
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia Bianki przepiękne! Dzielna mała! -
WIOSENNE PORZĄDKI U PARÓWEK JESIENIĄ - patrz 1wszy post!
Jasza replied to Florentynka's topic in Już w nowym domu
Zapisuję sobie wątek. Ja też mam słabość do parówek...:oops: -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co mam napisać. Brysio też pewnie ryczy..... Klawiatury nie wiidać............ Bianeczko.......... Matko...to jakiś dzień cudny! -
No..jak Lara prześwietli dom, to już będzie pewne że dobrze sprawdzony..:loveu::eviltong:
-
Ukłony!!:crazyeye::crazyeye::loveu::loveu:
-
Czarna - szepnij Żabce na ucho, że ta niedobra, co ją kiełbasą zwabiła i chciała autobusem wozić ...że ją przeprasza i przesyła całusy... Strasznie mi Żabko w serce zapadłaś...bądź szczęśliwa i już się nie bój niczego...
-
Czy to sznaucerka? kłebek strachu- Mania za TM*
Jasza replied to monika55's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A ja tylko dopowiem, że Wiewiórka ma piękną dalmatynkę Patusię, a niedawno zabrała na DT ( to już jej czwarty pies w tym roku, licząć od maja chyba...) Blacky z katowickiego schroniska. Więc Wasza Mania ma doborowe towarzystwo! Ukłony dl Wiewiórki - miałam okazję ją poznać.. Świetna jest! -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Szopienice to dzielnica Katowic. Chyba nie jest daleko... -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Hotel który znalazła Publikacja jest w Katowicach. Wtedy jeszcze mieli miejsce do świąt.. Niech Mona się wypowie i Ihabe, jeśli Ty Brysio też tak uznasz, to myślę, że można Biankę zapisać . Nie wyobrażam sobie, żeby miała do schroniska wrócić na pewną śmierć.:shake: -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Już się nie odezwał, miglanc jeden... -
[quote name='Energy']Super:multi::multi::multi:wspaniałe wieści:loveu:Tylko czy mała nie miała jechać do DS?([SIZE=1]chyba, że coś pomieszałam[/SIZE])[/QUOTE] Z tego co wiem, to DT jest do czasu zakończenia sprawy...potem stanie się DS...
-
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
[quote name='Brysio']czy ktos moze w kocu odpowiedziec? moze ten hotelik, do ktorego ktos ostatnio dzwonil? przeciez nie mozna po 3 tygodnia przerwac rehabilitacji;/[/QUOTE] Ja jestem za, jeśli Bianka miałaby wrócić do schroniska... Pieniądze są i będziemy dalej zbierać... Niedługo kończy się mój bazarek dla Bianki, zaraz mogę wystawić następny... Ale nie ja decyduję... -
Mała sparaliżowana Bianka!!! Potrzebujemy pomocy !!
Jasza replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
Brysio - te namiary na hotel w Jaktorowie.. Czy to by wypaliło? Jak Bianka ma wrócić do schroniska, to lepiej chyba, żeby pojechała tam? Ile jeszcze ma trwać rehabilitacja, żeby można ją było uznać za w miarę dopiętą i kontynuować tylko podawanie leków i zabiegi domowe? Przepraszam ,że swoich deklarowanych pieniędzy jeszcze nie wysłałam, ale ma pocztę do 14 a byłam w pracy. Ale w czwartek wpłacam.:oops: -
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
Jasza replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
No.. A taki fajny dom....... -
Pięknie!!:multi:
-
To musi Czarna powiedzieć!
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
No to czekamy na wieści!!!!!! -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sayrel']Ja jestem z Krakowa i o ile nie jest to w jakims bardzo odleglym miejscu moge podjechac (nie mam samochodu wiec rajd po podkrakowskich wsiach odpada). Jak potrzebujecie prosze prv. Do piatku jestem w krk.[/QUOTE] DZIĘKUJĘ!:loveu: Sayrel, jak tylko Javena się pojawi, to na pewno napisze PW do Ciebie. Mam nadzieję, że to nie wieś podkrakowska, tylko gdzieś blisko........... Trzymam kciuki!!!!!!! -
Ja chyba znam odpowiedź....:oops::oops::oops:
-
Ale jak chodzą własnymi ścieżkami, to i tak lepiej niż agresja.. Początek fajny. Myślę, że ważne jest żebyście przy Barim nie zajmowali się tylko Żabką, żeby nie czuł się tak bardzo zazdrosny.. Ale to już sama napisałaś. Niedługo pewnie Bari i Żabka będą szczęśliwi, że maja siebie! No i Was! Uwielbiam takie historie!
-
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Javeną. -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Wysyłam Ci dzisiaj Javeno TRZY kopie umów adopcyjnych. Priorytetem. Sprawdź ich dobrze, jeżeli to Ty pojedziesz!:cool1::diabloti: -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Wyslałam parę PW. Jak sie nikt na wizytę nie znajdzie, to myślę, że Ty Javeno możesz taką wizytę przeprowadzić już z Olusiem, ale uprzedź je może i zapytaj czy się zgodzą na wizytę POADOPCYJNĄ... No i trzeba by spisać umowę, wiadomo... Jak sądzisz? I jak sądzą inni, którym los Olo nie jest obojętny? -
Szczeniak przywiązany do ściany! MA DOM!!! Jest Zabrzaninem!!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jak się zgodziły na wizytę, to zaraz kogoś poszukamy!