Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Koneser papućkowy! Tak jak mój Reksio!
  2. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f561170dc1d837bd.html"][IMG]http://images45.fotosik.pl/244/f561170dc1d837bdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/51c6a370ea4a9fdf.html"][IMG]http://images44.fotosik.pl/244/51c6a370ea4a9fdfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7de1aaf3a96cd8fc.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/243/7de1aaf3a96cd8fcmed.jpg[/IMG][/URL]
  3. Podeślij zdjęcia, podeślij! Mam padnięty komputer w domu. Będę tymczasowo na Dogo tylko w pracy. Uściski i Wszystkiego Dobrego w Nowym Rku!
  4. Teraz dopiero przeczytałam co tutaj się działo. Faktem jest że to do mnie jako chyba jedynej napisała Wiewiorka o tym co się stało. Sms-a. Na krotko przed północą w Sylwestra. Mam zepsuty komputer. Napisałam więc do Maciaszka i _Lary. Nie mi oceniać to co zrobiła Wiewiórka i jej rodzice.... Jednakże napiszę wprost, że atakowanie _Lary tutaj na wątku mi się nie spodobało. Uważam, że to co napisała i jak napisała było konieczne. Ale temat chyba zamnknięty. Czekam na wieści.... I ściskam kciuki.
  5. Strasznie sie cieszę!! Muki - bądź szczęśliwy kochany!!!
  6. Jestem na wątku na zaproszenie Mgie. Tylko poczytam poźniej.
  7. To czekamy na hasło u startujemy z ogloszeniami. Dobrze, że maluszki już w swoich domach.
  8. Cudne!!!!! Mam padnięty komputer w domu. Będę tymczasowo na Dogo tylko w pracy. 15.01 kończy się mój bazarek dla Zosieńki. Mam nadzieję, że troszkę się uzbiera. Uściski dla Panny!!!!!!!
  9. Nie miałam dostępu do Dogo przez parę dni, bo padł mi w domu komputer. Tymczasowo jestem na wątkach moich tylko w pracy. a kcuki zaciśnięte!
  10. Pięknie ZuziuM! A oprócz budek pięknych...przecież liczy się też taka opieka jaką tylko sobie psy mogą wymarzyć! Jaką mają u Ciebie! Rumku - nie smuć się! Juz niedługo!
  11. Bo razem raźniej!!
  12. Przepraszam że nie zaglądałam, ale mam komputer padnięty w domu. Jestem na Dogo tymczasowo tylko w pracy. Ściska m kciuki z aDorka i czekam na wieści! Dobrze, że juz bezpieczny!
  13. Mam padnięty komputer w domu. Jestem tymczasowo na Dogo tylko w pracy. Dzwoniła ktoraś z tych osób w sprawie Fizi?
  14. A ja mam padnięty procesor! Dziękuję _Lara, za informacje na bieżąco! Teraz tymczasowo jestem na Dogo tylko w pracy.. Blacky kochana trzymaj się!
  15. Czekamy dalej....Spokojnego Sylwestra pixi.
  16. Co z Dorkiem?
  17. Spokojnego Sylwestra Zosieńko... Bo my z Reksiem, to od 23.00 w lazience z kołdrą na głowie....
  18. Muki chyba zadowolony!! A to jest najważniejsze!
  19. Napaleńców na rasę nie brakuje. A dobry dom się znajdzie, wierzę.
  20. :-(:-(:-( co tu napisać.............. Zerduszko, trzymaj się jakoś. Supełku, niech Cię już nic nie boli..........
  21. Bjuta, Allegro jak zwykle boskie.
×
×
  • Create New...