Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. To czekamy na relacje. Na wieści. Przeczytałam na wątklu, że maluch na dzień dobry "dostał" 1000 PLN jednorazowych deklaracji. To bardzo dużo. Wystarczy na pewno na wizytę u weterynarza i dwa miesiące hoteliku. Wyciągacie go?
  2. Tym bardziej, jak słyszę nosówka, to zawsze mam nadzieję, że pies pokona chorobę, że mu się uda... Trzymam kciuki Supełku.
  3. Wklejam to co napisała Dogofanka na wątku katowickiego schroniska. Ma bardzo utrudniony dostęp do internetu. [INDENT]Hej ! Nie mogę znaleźć wątku Hany, a łączę się przez modem (impulsy lecą). W każdym razie u Hany wszystko w porządku-chodzi ze mną do pracy. Przez pierwsze 2-3 dni była klębkiem nerwów-cały czas się trzęsła i skowyczała, ale teraz się uspokoiła i jest bardzo grzeczna. Najbardziej lubi spacerki i głaskanie, potem głaskanie i spacerki i dopiero potem jedzonko. Nie jest żarłokiem. Na spacerkach żywiołowa i grzeczna- nie ciągnie na smyczy, ładnie chodzi przy nodze. Omija inne psy. Nie wie do czego służy piłeczka i patyczki -brak zainteresowania... Avilia-jakbyś mogła przekopiować to na jej wątek. No i czekamy na Ciebie! [/INDENT]
  4. [quote name='Asior']pytanie czy da się przekonać???[/QUOTE] Zobaczymy.
  5. Mi sie też podoba. Odpisałam oczywiście. U mnie na osiedlu wszyscy karmią jedzeniem z Lidla. Bo mamy pod nosem. No, chyba,mże ktoś gotuje. ( Jak ja). Nic nie zrobisz, takie podejście i już. Reklamy swoje robią oczywiście.
  6. :-(:-( Mój Pajtuś też tak dzielnie walczył z chorobą............ Nie mamy samochodu i moja mama go autobusem w kocyku woziła dziennie na zastrzyki. W dzień mojego ślubu wyzdrowiał zupełnie! Pierwszy raz od dwóch miesięcy przybiegł ze swoją myszką pluszową! Tak strasznie się cieszyliśmy!! Niestety po tygodniu miał trzeci, najgorszy nawrót choroby... Zaczęła mu się trząść głowa, potem łapki.. przepraszam, ale jak czytam o Supełku, to zaraz mam przed oczami mojego Pajtusia, mojego szkraba kochanego.... Tak strasznie bym chciała, żeby Supełek pokonał chorobę...żeby mu się udało...
  7. Coś ucichło......
  8. Dobrze że Dorek będzie karmiony przez Dorę. Sprawa będz9ie monitorowana... Czy ktoś będzie rozmawiał z właścicielem? Są zdjęcia? Ma psiak w tej budzie ciepło? Choć trochę?
  9. Kolejny mail od Pani Marty: [FONT=Arial][SIZE=2]Witam raz jeszcze :)[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Pytam o nią, czy się dogaduje z innymi, bo mam już jedną suczkę Ma teraz 3,5 roku. Znalazłam ją jak miała 3 tygodnie a może i mniej, bo dopiero jej się oczy otwierały. Moja Pesa nie jest agresywna do nikogo, ale zachowuje dystans dystyngowany....Pesa też jest nie duża, 10-11 kg. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Co Fizia je, karma sucha czy jakieś gotowane jedzenie? Moja jest na Chappim, a od święta ma gotowane nóżki z warzywami. Ale generalnie na suchej...[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]CZy Fizia jest wysterylizowana? Czy miala szczeniaczki juz?[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Jakies ewentualne uwagi co do niej? Jakies problemy? Przyzwyczajenia? Czy chodzi na smyczy, czy bez smyczy. Czy ma jakies sklonnnosci do uciekania? [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Moze ma Pani jakies inne zdjecia jeszcze Fizi?[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]POZDRAWIAM[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Marta[/SIZE][/FONT]
  10. Dopiszcie proszę w pierwszym poście w jakim mieście przebywa Fredzio. No i zdjęcia są niedostępne.....
  11. Ok. Dorobię mu Alegratkę i Gumtree. Pewnie ma, ale im więcej tym lepiej.
  12. Spokojnego Sylwestra w każdym razie wszystkim wielbicielom Dagusi, Tobie ZuziuM, no i samej Dagusi oczywiście!
  13. Ja nic nie rozumiem....Jamniś jest już w hotelu? Czy szukamy dopiero? Ma jakieś ogłoszenia? W jakim jest wieku? Zdrowy? Może iść do adopcji, czy potrzebuje czasu?
  14. Kurcze, nie było mnie wczoraj popołudniu, a tu taka akcja!!! Jesteście niesamowici!!!!!!!! Mocno, mocno kciuki zaciskam!!!!!!!!!!
  15. Niech śpi biedactwo. Może to rzeczywiście dobry objaw, bo w czasie snu organizm próbuje zebrać siły i się zregenerować. Uściski.
  16. Oczywiście napisałam wszystko co wiem. I podałam numer Misieek.
  17. Kolejny mail: [FONT=Arial][SIZE=2]Witam![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Sliczna jest ta ruda sunia. Czy umie sie dogadac z innymi psami, tzn suczka? To musi byc jakas mala sunia, moze 7-8 kilogramów?[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Czy umie sygnalizowac, ze chce na spacer? Wiem, duzo pytan zadaje... :) [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]A tak poza tym, Pani dziala jako wolontariuszka w jakims schronisku?? POZDRAWIAM[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Marta[/SIZE][/FONT]
  18. Zrobiłam dla Zosieńki mały bazarek. Tylko jutro zdjęcia powklejam. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176505-Neutrogena-seksowne-poA-czoszki-a-dla-psa-piA-ka-Dla-Zosi-do-15-01?p=13777911#post13777911[/URL] Postaram się o kolejne.
  19. Jest rzeczywiście piękna!
  20. Lulu!!! Piękne masz oczy kochana! Mała dzielna psinka!
  21. Daguniu - uściski! My się z Reksiem już szykujemy do Sylwestra...dwie godziny w łazience....z kołdrą na uszach.. Co roku jest gorzej niestety. Dagusiu, jak do Wass jekieś wystrzały dotrą, to się nie bój kochana, bądź dzielna!
  22. Fredzio, trzymam kciuki za domek!
  23. To trzymam kciuki.
  24. Tylko gdzie biedaka umieścić?
×
×
  • Create New...