Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Czyli psi ideał! Czekamy na zdjęcia i ruszamy z ogłoszeniami!
  2. No to dobrze że wiem co to za jedna ta Pani Justyna. Ze mną rozmawiała krótko, konkretnie, no ale jak mam do wyboru zaufać obcej osobie, albo zdać się na opinię Dogomaniaczek, to wiadomo, że Wasze odczucia i intuicja są ważniejsze. Pani podesłałam zdjęcia kilku psów i numery do wolontariuszy którzy zajmują się ich adopcją. Pani zainteresowała się jakąś sunią ktora jest pod opiekją Fundacji Emir. Nic więcej nie wiem. Jak tam Supełek, Zerduszko?
  3. Pani z Katowic z ktorą rozmawiałam powiedziała mi wczoraj, że w sprawie srebrnego pudelka z cieszyńskiego schroniska który ma 7-8 lat rozmawiała w sobotę chyba albo w niedzielę z jakąś wolontariuszką. Myślę, że chodziło o Supełka.
  4. [quote name='Vasco']tak, zwierzaki biją ludzi na głowę w wierności i oddaniu.[/QUOTE] I w wielu innych jeszcze kwestiach.
  5. [quote name='obraczus87']Poczkejamy do wieczora na decyzję Aliny. U Zuzi mam w razei czegoś miejsce :) Jasza, ja też myslę, że ktoś Go tam zostawił... ale trzeba Mu pomóc.. On musi miec normalny domek.[/QUOTE] Absolutnie! Nie o to mi chodziło, żeby go tam zostawiać, broń Boże!!!
  6. Wiecie co, a może on tam na tym dworcu chce czekać na kogoś? Może ktoś go tam zostawił, wywalił i biedaczek nie chce opuścić tego miejsca bo wierzy, że ten ktoś wróci? EDIT: Broń Boże nie chodzi mi o to że należy go stamtąd [U]nie zabierać[/U]!!!!! Tylko tak głośno myślę, że może z tego powodu ta nieufność. Jesteście niesamowici, że w takim krotkim czasie taka akcja zorganizowana...
  7. Płakać się chce... Nie pomogę finansowo, ale mogę po świętach zrobić bazarek dla suni.
  8. Napiszcie może w pierwszym poście na samej górze, ż zdjęcia są na stronach:.....( i tu podajcie jakich). jeżeli nie można ich na razie wstawić.
  9. Rozumiem. Facetowi życzę tego co Wy wszyscy.:angryy: Zosieńce - wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki.
  10. A jak to się stało, że ds zrezygnował? Dzwoniła do mnie wczoraj pani justyna z katowic w sprawie psa. Szuka dla siebie kudłaczka po przejściach. Chce, żeby był łagodny, wiek i płeć nie gra roli. Zaproponowałam supelka, okazało się, że pani już z kimś rozmawiala, potem wyjechała do mamy, nie miała nic na karcie i okazało się, że z adopcji nici, bo nie jest osobą godną zaufania. Czy to ta sama pani która miała zabrać supełka? Co się stało?
  11. Strasznie sie cieszę!!!!!! A co z ząbkami maluszka? Był u weta, czy nie zdążył i ma iść z NOWĄ RODZINKĄ:loveu: ?
  12. my tez zagladamy! Już mróz na szczęście odpuścił, Kornelko - korzystaj z pogody!
  13. A ja zapisuje sobie wątek. Polecilam dzisiaj Zosię jednej Pani z Katowic, ktora szuka kudlaczka po przejściach. Nie wiem czy sie odezwie, ale jakby co, na kogo podac namiary? Potrzebne sa ogłoszenia? Zosieńka jest przepiękna.
  14. Poleciłam piekną Blacky jednej Pani z Katowic która szuka kudłaczka po przejściach. Podałam numer Bounty i Twój _Laro.
  15. Polecilam Kirę jednej Pani z katowic, która szuka kudłaczka po przejściach. Jak tam Kira?
  16. Jutro przeleję moją skromną deklarację za dwa miesiące. Polecilam dzisiaj Rumka Pani z Katowic, która szuka pudelkowatego psiaka po przejściach.
  17. To jutro już? Trzymam kciuki za Supełka. Imię ma przepiękne, słodkie i przytulaśne.
  18. Niestety nie pomogę. Mój pies nie zgadza się z innymi......... Dwa tygodnie, potem zabierzesz Bobika do siebie z powrotem? Dobrze zrozumiałam? Mam nadzieje, że na taki krótki okres się ktoś znajdzie.......
  19. Dzisiaj już na szczęście mróz troszkę odpuścił. Ale i tak zimno strasznie...........
  20. Coś nie ma szczęścia dziewczyna........
  21. Kochani!!!! Ucałujcie Mukiego delikatnie w nosek! Jesteście wspaniali, Muki odwdzięczy się Wam za miłość swoim uczuciem i przyjaźnią.:loveu::loveu: Zyskaliście PRAWDZIWEGO PRZYJACIELA, takiego na dobre i złe. A On zyskał Rodzinę, taka prawdziwą!!! Na pewno wniesie do waszego życia wiele radości, niesłychanych emocji, nie raz będziecie smiać się , uśmiechać i pewnie też martwić. Jesteście wielcy! Życzę zdrowia Wam wszystkim!:loveu::loveu::loveu: i wszystkiego co najlepsze w tym Waszym wspólnym wędrowaniu, byciu razem! (Pan Janusz pewnie szczęśliwy także...)
×
×
  • Create New...