-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Jasza replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Czyli psi ideał! Czekamy na zdjęcia i ruszamy z ogłoszeniami! -
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No to dobrze że wiem co to za jedna ta Pani Justyna. Ze mną rozmawiała krótko, konkretnie, no ale jak mam do wyboru zaufać obcej osobie, albo zdać się na opinię Dogomaniaczek, to wiadomo, że Wasze odczucia i intuicja są ważniejsze. Pani podesłałam zdjęcia kilku psów i numery do wolontariuszy którzy zajmują się ich adopcją. Pani zainteresowała się jakąś sunią ktora jest pod opiekją Fundacji Emir. Nic więcej nie wiem. Jak tam Supełek, Zerduszko? -
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pani z Katowic z ktorą rozmawiałam powiedziała mi wczoraj, że w sprawie srebrnego pudelka z cieszyńskiego schroniska który ma 7-8 lat rozmawiała w sobotę chyba albo w niedzielę z jakąś wolontariuszką. Myślę, że chodziło o Supełka. -
Wiecie co, a może on tam na tym dworcu chce czekać na kogoś? Może ktoś go tam zostawił, wywalił i biedaczek nie chce opuścić tego miejsca bo wierzy, że ten ktoś wróci? EDIT: Broń Boże nie chodzi mi o to że należy go stamtąd [U]nie zabierać[/U]!!!!! Tylko tak głośno myślę, że może z tego powodu ta nieufność. Jesteście niesamowici, że w takim krotkim czasie taka akcja zorganizowana...
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jasza replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Płakać się chce... Nie pomogę finansowo, ale mogę po świętach zrobić bazarek dla suni. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jasza replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Napiszcie może w pierwszym poście na samej górze, ż zdjęcia są na stronach:.....( i tu podajcie jakich). jeżeli nie można ich na razie wstawić. -
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jasza replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Rozumiem. Facetowi życzę tego co Wy wszyscy.:angryy: Zosieńce - wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki. -
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A jak to się stało, że ds zrezygnował? Dzwoniła do mnie wczoraj pani justyna z katowic w sprawie psa. Szuka dla siebie kudłaczka po przejściach. Chce, żeby był łagodny, wiek i płeć nie gra roli. Zaproponowałam supelka, okazało się, że pani już z kimś rozmawiala, potem wyjechała do mamy, nie miała nic na karcie i okazało się, że z adopcji nici, bo nie jest osobą godną zaufania. Czy to ta sama pani która miała zabrać supełka? Co się stało? -
Strasznie sie cieszę!!!!!! A co z ząbkami maluszka? Był u weta, czy nie zdążył i ma iść z NOWĄ RODZINKĄ:loveu: ?
-
my tez zagladamy! Już mróz na szczęście odpuścił, Kornelko - korzystaj z pogody!
-
SUNIA) grzyb,brud i plotki MA DOMEK dziękujemy
Jasza replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
A ja zapisuje sobie wątek. Polecilam dzisiaj Zosię jednej Pani z Katowic, ktora szuka kudlaczka po przejściach. Nie wiem czy sie odezwie, ale jakby co, na kogo podac namiary? Potrzebne sa ogłoszenia? Zosieńka jest przepiękna. -
Poleciłam piekną Blacky jednej Pani z Katowic która szuka kudłaczka po przejściach. Podałam numer Bounty i Twój _Laro.
-
Dąbrowa Górnicza-kasztanowy kłębuszek - dt pilnie poszukiwany!
Jasza replied to jotka's topic in Już w nowym domu
Polecilam Kirę jednej Pani z katowic, która szuka kudłaczka po przejściach. Jak tam Kira? -
Jutro przeleję moją skromną deklarację za dwa miesiące. Polecilam dzisiaj Rumka Pani z Katowic, która szuka pudelkowatego psiaka po przejściach.
-
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To jutro już? Trzymam kciuki za Supełka. Imię ma przepiękne, słodkie i przytulaśne. -
OPUSZCZONY BOBBY PROSI CHOCIAŻ O AWARYJNY DT! Mamy max 48 godzin!
Jasza replied to ellensilla's topic in Już w nowym domu
Niestety nie pomogę. Mój pies nie zgadza się z innymi......... Dwa tygodnie, potem zabierzesz Bobika do siebie z powrotem? Dobrze zrozumiałam? Mam nadzieje, że na taki krótki okres się ktoś znajdzie....... -
Supełek za TM, nie przeżył nosówki.....
Jasza replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzisiaj już na szczęście mróz troszkę odpuścił. Ale i tak zimno strasznie........... -
Coś nie ma szczęścia dziewczyna........
-
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
Jasza replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Kochani!!!! Ucałujcie Mukiego delikatnie w nosek! Jesteście wspaniali, Muki odwdzięczy się Wam za miłość swoim uczuciem i przyjaźnią.:loveu::loveu: Zyskaliście PRAWDZIWEGO PRZYJACIELA, takiego na dobre i złe. A On zyskał Rodzinę, taka prawdziwą!!! Na pewno wniesie do waszego życia wiele radości, niesłychanych emocji, nie raz będziecie smiać się , uśmiechać i pewnie też martwić. Jesteście wielcy! Życzę zdrowia Wam wszystkim!:loveu::loveu::loveu: i wszystkiego co najlepsze w tym Waszym wspólnym wędrowaniu, byciu razem! (Pan Janusz pewnie szczęśliwy także...)