Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ja się jeszcze nie cieszę...:roll: No, cieszę się, że Maupa sprawdzi dom, z tego - to bardzo :-):loveu: Dziękuję Andzike, Nutusi i Ewie Marcie i Goni za łańcuszek telefonów. Wydzwoniłam i kochana Maupa się zgodziła. Spotka się z Panią Igą dzisiaj popołudniu.:loveu:
  2. Ja też mam taką nadzieję.... Martwię się bardzo. Na konto poczekam, byle malutka już była zabrana.....
  3. Maupa4 idzie dzisiaj na wizytę, Pani Iga przyjedzie do Marleya jutro rano. Zadzwonię do Ciebie Chauwo potem bo mam młyn w pracy.
  4. Mamy awarię prądu, teraz włączyli, zaglądam co u malutkiej....oby się wszystko udało....
  5. Awaria prądu.... Teraz dopiero się dopchałam. Chauwo - byli, dzwonili????
  6. Oto Tola: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215966[/URL]
  7. Oby wszystko poszło dobrze. Żeby już była bezpieczna malutka....
  8. A wkleisz??? :-)
  9. [quote name='Marta1990']ja zrobiłam allegro [url]http://allegro.pl/mix-sznaucer-mix-wyzel-czekoladowy-pies-do-adopcj-i1902054826.html[/url] pod względem urokliwości to on nie ma w sobie równych :D[/QUOTE] Dziękuję serdecznie!! Dzisiaj Marley ma odwiedziny :-)
  10. To podaj proszę konto. Za jutro kciuki mocne. Jesteście cudowne!
  11. Badanie u dr. Nestorowicz - Ona jak powiesz o zaćmie - to będzie wiedziała, bo dla Garncarza takie badania robi tylko Ona i ośrodek w Olsztynie. Chyba bada się dno oka... Zaraz sprawdzę na skanach. Telefony masz.
  12. Toyota, my zamiast 300 PLN przelejemy 200 - w międzyczasie tyle innych psów zgłoszonych...moja wina, bo pomyliłam, bardzo przepraszam. 200 PLN czeka i już nie ruszamy, tylko czekam na konto. Starczy może choć na sterylizację. A ja postaram się pamiętać o malutkiej po wyplacie.
  13. Jakiekolwiek masz problemy - trzymaj się mocno.
  14. Dziękuję Jolu, już idę na pocztę.:loveu: Ode mnie ma też Tablicę, i kilka innych, może go dostrzeże ten, kto na niego czeka? :-) Majqo - masz fajnego męża, ale już chyba to pisałam kiedyś.:loveu:
  15. To ja mocno kciuki zaciskam, coby ta zaćma była operowalna i bez konsultacji w Grudziądzu!
  16. Garncarz ma informacje o wyjazdowych spotkaniach na swojej stronie. Dasz to konto Malawaszko???:mad:;)
  17. No to na razie niech będzie. Zobaczymy.
  18. Tola w tym prawym oczku ma zaćmę taką maleńką...może się nie nzam - tfu - na pewno się nie znam, ale jak porownuję z Dunią... Dunieczka miała o wiele większą. Jedno oko może damy radę uzbierać?? Malawaszko, podaj mi konto na PW. Nie przetrawiaj PW, albo najpierw wyślij konto, potem przetraw, jak wolisz. Te 65 PLN się przyda tak czy tak. Szkoda, że Toli wcześniej nie odwiedziłam.. Obłędna jest.
  19. Poproszę o zdjęcia cudności! Ja ją mamie chcę jeszcze pokazać..choć mama to by wszystkie przygarnęła, gdyby mogła. Miała maleńka szczęście, że na Twojego męża trafiła!
  20. Na razie kilka, ktoś chętny do pomocy w ogłoszeniach? [URL]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mini-kudlaczek-karmelowy-Marley-W0QQAdIdZ325512999[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/78729/Mini-kudlaczek---karmelowy-Marley./[/URL] [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/29551/mini-kudlaczek---karmelowy-marley/[/URL] [URL]http://tablica.pl/oferta/mini-kudlaczek-czekoladowy-IDqR0h.html[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Mini-kudlaczek-karmelkowy-Marley,50609[/URL]
  21. Tylko już wszysto rozdysponowane....:oops: Malinka była u Fiery? Idę tam.
  22. Ooooooooooooooooo! Zapomniałam!!!
  23. Ja już nie wiem ktore lepsze, nie mogę się napatrzeć! Co myślicie o takim tekście do ogłoszeń? Chauwa?? Co poprawić? Co zmienić? [FONT=Times New Roman][SIZE=3]To niemożliwe, żeby ktoś wyrzucił takiego pięknego psa!![/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Marley słyszy te słowa za każdym razem kiedy ktoś patrzy na jego przepiękne, bursztynowe, błyszczące oczy, śmieszny, jaśniutki nosek i czekoladową, niesfornie rozwichrzoną sierść.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]A jednak to prawda.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zanim ten malutki, pięciokilogramowy piesek trafił do domu tymczasowego,[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]prawie miesiąc błąkał się brudny, zmarznięty i głodny po jednym z osiedli.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przeganiany przez ludzi, wieczorami zwijał się w kłębek na trawie i zasypiał…[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Na szczęście na tym małym okruszkiem pochylił się ktoregoś deszczowego, chłodnego dnia [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]ktoś, kto go nie uderzył, nie przegonił, tylko nakarmił, zabrał do domu i spróbował pomóc.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Teraz mały Marley, bezpieczny – czeka na swój dom i swojego człowieka.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Maluszek jest drobnym, niewielkim pieskiem. [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest młodziutki, ma niewiele ponad rok i czasami zdarza mu się jeszcze sikać jak suczka ;-)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Waży około pięciu kilogramów, choć musi troszkę przytyć ;-)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ładnie chodzi na smyczy, dobrze dogaduje się z psami i kotami .[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]W domu zachowuje czystość.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Uwielbia kontakt z człowiekiem, lubi być czesany – często wtedy zasypia ;-)[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jest zaszczepiony i odrobaczony.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]oraz wizyta przedadopcyjna.[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Kontakt:[/SIZE][/FONT] [EMAIL="[email protected]"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][email protected][/SIZE][/FONT][/EMAIL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]514-518-167[/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...