Wizyta koniecznie...ale!
Coś mi to przypomina.
Kisiaraf- Krysia która na Dogo już dawno nie zaglądała mówiła mi ostatnio o takim domu...dla Tobiaszka od Gallegro. (Chodziło też o Sosnowiec).
I była na wizycie, okazało się, że jest buda i resztki łańcucha...
Może to być kompletnie inny dom i inna rodzina, ale...sprawdźcie.
Numer do Kisiaraf mam.
Rozumiem, że to dom w którym ktoś cały czas jest, mieszka, a nie jakieś działki?