Jump to content
Dogomania

Jasza

Members
  • Posts

    22228
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Jasza

  1. Ale wieści! Brawo Misiu! Imię zostaje? :-)
  2. Ja Allegro potrafię tylko takie zwykłe, bez szablonów... Poproszę Isadorę.:-)
  3. Kochani, zajrzyjcie proszę...pomóżcie choć rozsyłać...mój komputer strajkuje i jedną stronę otwiera pięć minut....:placz: Taka kruszynka...brak mi słów po prostu....:placz: http://www.dogomania.pl/threads/218416-Zaawansowana-nuzyca-małe-łyse-ciałko-i-tylko-10-miesiecy
  4. Fajne wieści Haniu! Fado - zapraszamy na Śląsk!
  5. Jestem i ja. Dziewczyny, czy mi się wydaje, czy to wyżełek? Koniecznie trzeba powiadomić Ati i Tanitkę... Biedna mała....
  6. Kciuki za akcję! Ale dużo fajnych, dobrych i serdecznych ludzi odwiedziło wątek małej! Jak już będziecie zbierać pieniądze - to nie zapomnijcie podesłać konto :-)
  7. No spróbuję z papką. Wszystko surowe oczywiście? A owoce - cytrusy chyba nie?
  8. Mała jest na Mikropsiakach? Nie wiem, czy się nie powtarzam.. Mam piękny zielony, kwiatkowy komplecik - smycz i obróżka ( dostałam od rodziny Nutusiowej Bajki) - jeżeli się przyda malutkiej - mogę podarować, tylko podaj Roszpunko adres.
  9. Różnica kolosalna!! A papkę owocowo-warzywną jedzą chętnie???
  10. [quote name='edek']Jasza ja nie mam doświadczenia w adopcjach i ogłoszeniach. Dopiero się uczę :( . Co to jest GW i jak można zamieścić ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim ????[/QUOTE] Ogłoszenie w Dzienniku Zachodnim - nigdy nie dodawałam ze zdjęciem, ale informacji udzielają pod numerem telefonu 602793833.
  11. Wizyta koniecznie...ale! Coś mi to przypomina. Kisiaraf- Krysia która na Dogo już dawno nie zaglądała mówiła mi ostatnio o takim domu...dla Tobiaszka od Gallegro. (Chodziło też o Sosnowiec). I była na wizycie, okazało się, że jest buda i resztki łańcucha... Może to być kompletnie inny dom i inna rodzina, ale...sprawdźcie. Numer do Kisiaraf mam. Rozumiem, że to dom w którym ktoś cały czas jest, mieszka, a nie jakieś działki?
  12. U Ciebie Nutusiu jest jakieś miejsce zaczarowane..może tak jak pisał Gallegro na wątku Maszki, Kreśka ma terapeutyczny wpływ na stado i każdy NOWY jest przyjmowany jak członek rodziny...:-)
  13. Cześć Jacenty!:loveu::loveu:
  14. E tam wstyd, dawaj Roszpunko ;-) A Frida, mogłabyś napisać przykladowo co je w ciągu jednego tygodnia?
  15. Wet i fryzjer już chyba jak mała będzie u Lilki, tak? Ale fajnie się wszystko układa!
  16. I super! Rudisiowy_dom - 10 PLN Jasza - 20 PLN Malawaszka - 30 PLN
  17. Czekamy. I tak dobrze, że pogoda "się trzyma".
  18. Rewelacjo, proszę, skupmy się na pomocy malutkiej teraz. Podsumowując: Wieso oferuje DT od stycznia. Lilka oferuje DT do tego czasu. Potrzebne osoby ktore pomogą w transporcie (KOSKA :-) ) Potrzebne wsparcie na bieżące potrzeby - fryzjera i weta. Rudisiowy_dom - oferuje 10 PLN Ja - 20 PLN.( jednorazowo). Kto dołoży grosz malutkiej? Martaipieski - dograsz transport z Lilką i Koską? Malutka jest obłędna....:-(
  19. Andzike, spodnie z suwaczkami już niemodne ;-):diabloti: Zrób se wolne....:p
  20. To czekamy na Martaipieski!!!
  21. Aaa, jeszcze mi tak przyszło do głowy....dziewczyny mają ogloszenia 'papierowe' w GW? Dzienniku Zachodnim?
×
×
  • Create New...