-
Posts
22228 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jasza
-
Trzymam za Pana Krakusa - geologa, czy nie geologa. ;-) Ja o Krakowiakach mam od czasów Florki jak najlepsze zdanie - Dogomaniaczki krakowskie też wyjątkowe!
-
Moją Miśkę już kiedyś wkleiłam...ale mam dzisiaj dzień wspomnieniowy..;-) Dzika, na kopalni, bez żadnego bliskiego kontaktu z czlowiekiem. Pierwsze zdjęcie jakie jej zrobiłam...ma tutaj niespełna rok, a w oczach powagę psiej staruszki... Pachniała dzikim zwierzątkiem. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ba0acac46bd07fca.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1180/ba0acac46bd07fcagen.jpg[/IMG][/URL] Tutaj po prawie dwóch miesiącach oswajania i łapania małej i trzech tygodniach u mnie... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/faa3f1e556c0ef2f.html"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1223/faa3f1e556c0ef2fgen.jpg[/IMG][/URL] A tutaj już moja i tylko moja :-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6de877d436b8e4db.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1215/6de877d436b8e4dbgen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/48ccfaa27c5a8a02.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1180/48ccfaa27c5a8a02gen.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f0d150b7c3bc0187.html"][/URL]
-
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Chyba wstawiałaś, bo ktoś pisał, że fajne zdjęcie z [B]P[/B]akunkiem, a ja się zastanawiałam co to za [B]p[/B]akunek :diabloti: -
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
Jasza replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A dom tak zakochany w Kubusiu - czeka na niego? -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Piękna. Uszy ma fajne :-0 A masz zdjęcia całej trójki razem? (Pewnie masz...) -
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
A stadko masz fajne :-) Diunka - to ta srebrzysta sunia z avatara? Przepiękna! -
Czyli zabieracie Atosa?
-
Trzymam kciuki!
-
Dunia...kiedy zakładalam jej wątek, miałam tylko jedno zdjęcie, które podesłała mi Leonarda oraz informację, że malutka ma 15 lat, nie widzi i umiera leżąc w kącie betonowego boksu... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/208690-Dunia-MA-DOM!!-Najlepszy-na-świecie!!!-Dziękujemy!!/page48[/URL] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-p0NTOwy2L-s/TeIC7ObPDkI/AAAAAAAAGCk/6J4B0XD_8k8/s720/DSC_24360.jpg[/IMG] Tutaj w DT u mamy Jaagi, okazało się, że ma około 8 lat i oczy do uratowania... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cdd0e1cefef09b32.html"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1036/cdd0e1cefef09b32gen.jpg[/IMG][/URL] Tutaj u Pani Celinki, przed operacją, Dunieczka młodnieje ;-) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/453e2f8b44d92c27.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1214/453e2f8b44d92c27.jpg[/IMG][/URL] I po operacji, w cudownym DS u Barbareli...:-) Okazuje się, że ma 3-5 lat! ;-) I - po operacji -WIDZI! [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6936/1319183936727.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9411/1319977577147.jpg[/IMG] [IMG]http://img221.imageshack.us/img221/3530/1319975829990.jpg[/IMG]
-
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
"...jest tylko moja.." CHMMMM ;-) -
Jestem na zaproszenie Malwy. Na razie mogę tylko pokibicować....
-
Świętokrzyskie jakie cudne, czyli moja dzika Frida :)
Jasza replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']Ależ oczywiście, że się zalicza :) Bo przecież nie do męskiej ;)[/QUOTE] Tak się zastanawiałam, czy chodzi o rodzinę żeńską - ludzką, czy żeńską - całościową. ;-) Jak Frida? Ile u Was jest w ogóle zwierzaków Roszpunko? -
Goldi trzęsąca kruszynka pomóżmy bo nie przetrwa zimy
Jasza replied to kajak's topic in Już w nowym domu
[quote name='kajak']jutro jadę po psinkę -dostalam odpowiedż od schroniska:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/QUOTE] Brawo Kajak!! -
Głodzone psiaki na 0,5m łańcuchach, bez budy - szukamy DS
Jasza replied to gallegro's topic in Już w nowym domu
No to uff. -
Kasiu, Fiona ( od Fioneczki) miała szyty/robiony piękny kombinezon - z całymi nogawkami, przeglądnę wątek.
-
Poczytałam o Gromicie - już po raz któryś - jest niesamowity - i On i Ty Brązowa.
-
Nela - guzikowa panienka ;-) Wiem Aniu, że to nie całkiem śmieszne :roll:...ale zdjęcie z odgryzionymi guziczkami i zameczkami - no, uśmiałam się....:diabloti:
-
Porzucili mnie na parkingu i już nie wrócili! - pomożesz mi przetrwać?
Jasza replied to Figanna's topic in Już w nowym domu
Racja, może by ją przestawić na suche? Jak z apetytem? I tak jak napisała Figanna - kości prasowane, takie, których nie da rady połknąć, zjeść, tylko będzie "memlać".. Ja rogi mebli smarowałam wodą zmieszaną z dużą ilością soku z cytryny i octem. Pomagało. -
Nic nie rozumiem...ale, Magdo, trzymaj się. Trzymam, żeby wszystko skończyło się dobrze dla Atosa.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Jasza replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
3 lub 5 :-)