Jump to content
Dogomania

lika1771

Members
  • Posts

    11199
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lika1771

  1. [quote name='Becia66']Z tego wynika że [B]esperanza[/B] chętna tylko kasy brak. Z drugiej strony mogłaby sie częściej pojawiac na wątku skoro go założyła, może bysmy wspólnie cos uradzili...[/QUOTE] To prawda od czasu do czasu mogła by ciateczka zagladac;)
  2. [quote name='erka']Bardzo prosimy o pomoc dla tej rodzinki, oprócz tego,ze są w głodzie i chłodzie, to jeszcze istnieje niebezpieczenstwo,ze dzieci ze wsi zabiorą maluchy, a wtedy wiecie, co ich czeka:(. Trzeba sie spieszyć![/QUOTE] Własnie dlateo ze sa ładne trzeba sie spiszyc........
  3. [quote name='paulinken']No cóż, ja nie znam warunków, ale rzeczywiście staruszek może potrzebować większej pomocy pieniężnej. No i jak to "oddać na wieś"?[/QUOTE] Powiedziałam ze na razie piesek zadnych lekow nie potrzebuje,ale to starszy piesek i to moze sie zmienic Pani powiedziała ze da rade.
  4. [quote name='ilon_n']a na jakiej podstawie została wycofana??i kto podjął tak wspaniałomyślną dla tej barbarzyńskiej właścicielki decyzję??[/QUOTE] Tez zapytam...........
  5. Cioteczki kto moze podjechac?
  6. [quote name='zerduszko']Cudownie - tak długo bieda się wyczekała :)[/QUOTE] Warto było,teraz ma wspaniały domek tak bardzo sie ciesze trzymaj sie pieseczku:multi::multi:
  7. Cioteczki pomoc naprawde potrzebna.........
  8. No to Bimus hopaj do własnego domku:lol:
  9. Cioteczki juz po wizycie a wiec W dzwiach przywitała mnie 10 letnia sunieczka weszłam do pokoju a na wersalce cztery kotki.Pani mieszka z corka,zaczeła mi opowiadac jak pomaga pieskom i bezdomnym kotkom kobieta ma serce do zwierzat, bardzo miło mi sie rozmawiało ogolnie gadula i to tyle dobrych wiesci.Co mi sie nie podobało: - pani ma kontakt z naszym schroniskiem,chodzi tam do weta ktory nie cieszy sie dobra opinia -zna Pania ze strazy dla zwierzat a wiadomo ze w schronisku bid jest mnostwo,zapytałam dlaczego nie wezmie z naszego schronu Pani powiedziała ze nie wie ktorego miałaby wybrac -mieszkanie jest wynajete pytałam czy włascicielka nie bedzie miała nic przeciwko, pani powiedziała ze nie ale wiadomo jak to bywa...... -jeszcze jedno mnie zastanowiło pani powiedziała ze moze Go odda na wies(ale powiedziała ze dobrzy ludzie,a wiecie jak jest na wsi)pozniej powiedziała ze napewno nie odda czego nie moge zagwarantowac -warunki bardzo skromne, dzielnica nie ciekawa........... Decyzja nalezy do Was
  10. To sie nazywa akcja super,sunieczko teraz bedziesz miała raj
  11. [quote name='Becia66']aż trudno uwierzyć, że nie ma bodaj jednej osoby na miejscu coby mogła zdjęcia zrobić....[/QUOTE] Mam nadzieje ze ktos sie znajdzie,dla mamuski to szansa
  12. Weszłam i ...........:-(:-(
  13. Super teraz tylko potrzebne zdjecia
  14. Trzymajcie jak najmocniej,dzisiaj ide na godz 18
  15. I znowu cisza...................
  16. [quote name='Mysza2']Jak tam Grosia cioteczki?[/QUOTE] Tez zapytam......
  17. Kobieto odezwałas sie dopiero jak zostały powiadomiony prawnik,nie wierze ze nikt z Twoich znajomych nie ma netu i nie wierze ze Ty nie masz dostepu.
  18. To prawda jak piesek w dt to juz bezpieczny i cioteczki mniej zagladaja jezeli juz to moge zapłacic za ogłoszenia bo nie umiem robic:shake:
  19. Nadal trzymam kciuki zeby sunia szybko opusciła schron
  20. Co u suni?
  21. Szczeniaczka............. brak słow
  22. [quote name='Blisss']to nie jest proste nie kazdy moze tam wejsc ...[/QUOTE] W......ja mnie takie schroniska jak to nie mozna wejsc prywatny
  23. Boze biedactwo,trzeba Ja wyciagnac finansowo pomoge tylko Ja ratujcie bo to zdjecie nie da mi spokoju:shake:
×
×
  • Create New...