-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Najpierw udawała aniołka... [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama%20i%20Beza%2023%2003/8.jpg[/IMG] potem się czaiła [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama%20i%20Beza%2023%2003/20.jpg[/IMG] wreszcie ruszyła do ataku [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama%20i%20Beza%2023%2003/7.jpg[/IMG] na bogu ducha winną Bezunię :loveu: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama%20i%20Beza%2023%2003/3.jpg[/IMG] ...I ZACZĘŁO SIĘ :evil_lol: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama%20i%20Beza%2023%2003/gama_i_beza_ogrod001.jpg[/IMG] -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
zdjęć dzisiaj niet, nie było jak.... jak wróciłam z uczelni to już było szarawo, a z psami w ogrodzie siedziałam po ciemku :p ale jutro jestem w domu do południa, więc zrobimy sesję ogródkową :razz: -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj zaczęło się ustawianie małej... ale myślę, że długo to nie potrwa, kiedy Gama wyrośnie i role się odwrócą [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Ale póki co - Bezunia powoli pokazuje niuni na ile ta może sobie pozwolić (oj, na duuuużo [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]), a kiedy przesadza. Wspaniały jest widok, w jak delikatny i cierpliwy sposób to robi, jaka jest opanowana przy wysyłaniu sygnałów, jak uważa żeby przypadkiem nie zrobić jej krzywdy. Jestem z niej dumna :loveu: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
[quote] Oj, kochane - nie spodziewałam się, - nie było zamierzone, - nie wiem kiedy i jaki [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/eviltongue.gif[/IMG] czyli [B]3 X NIE[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/diablotin.gif[/IMG] [/quote] Nie można zaprzeczać faktom!!! [IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Nie mów, że się nie spodziewałaś :D -
Koleżanka chce kupic psa z giełdy :/ jak ją zachęcic do adopcji ??
pinkmoon replied to NikiS's topic in Pseudohodowle
Powiedz o domowych tymczasach, kiedy pies do adopcji nie jest wprost ze schronu tylko z DT, gdzie można już dużo powiedzieć o jego charakterze, wiadomo czego się spodziewać. Wiadomo czy pies zachowuje czystość w domu, jakie ma nawyki, itd. -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
No to teraz przepadło, Agnieszka, już nie wykręcisz... :diabloti: -
Sandy [Pieczarka:)] -pogryziona staffiko-astka.Ma super DS
pinkmoon replied to AngelikaXD's topic in Już w nowym domu
Piczka i jej świnkowo-żabkowa ekipa są nie do pokonania! ;) -
Widzę piękne dzieciaki Dreamera, a u nas od wczoraj kluseczka od jego córki Fiony ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/173360-A-nieg-i-taka-sadza-na-nim-D-czyli-Beza-kiedyA-Timba-W-DOMU?p=14332344#post14332344[/url]
-
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Czorna Horpyna. [url]http://czornahorpyna.weebly.com/[/url] Mamusia to córka Dreamera Misialinka ;) -
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakby to było kilka dni temu... -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/8.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/9.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/10.jpg[/IMG] Niestety dzisiaj zdjęcia tylko z wewnątrz, pogoda jest paskudna, do ogródka chodzimy tylko na siusiu ;) -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Pofikajmy troszkę :evil_lol: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/13.jpg[/IMG] ząbki pokażę, a co! [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/14.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/15.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/12.jpg[/IMG] "nie patrzę, nie patrzę, może sobie pójdzie..." [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/6.jpg[/IMG] -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Już dodaję zdjęcia! Niunia jest świetna, bardzo żywiołowa, odważna, energiczna. Pucek zmyka przed nią w podskokach, a Beza z filozoficznym wyrazem pyska myśli sobie pewnie "za jakie grzechy..." . Taka jestem słodka i niewinna... [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/2.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/5.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/4.jpg[/IMG] ...a tak męczę starszą siostrzyczkę :evil_lol: Najpierw ostrożnie [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/11.jpg[/IMG] zamach na własność Bezuni! [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/7.jpg[/IMG] -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
ok... to Agata, za chwilę coś specjalnie dla Ciebie, cobyś mogła spać spokojnie ;) ................. To zdjęcia które zrobili moi rodzice przy odbiorze szczeniaków. Ostatnie chwile z rodzeństwem :evil_lol: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/gama1007.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/gama1008.jpg[/IMG] i mamusia ;) [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Gama/gama1001.jpg[/IMG] Gama genialnie bawi się piszczącą zabawką i szmacianym gryzakiem, może jutro filmik nakręcimy... w ogóle cała jest genialna! Ale widać że charakterek ma :evil_lol: A jutro obiecuję ładną, dużą sesję zdjęciową z Bezą i Puckiem! -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
jeeeeeest !!! :D słuchajcie...to bez dwóch zdań najcudowniejszy szczeniak na świecie! pysio stworzony do zacałowania, dłuuugie jedwabiste uszyska, łapeczki-poduszeczki... po prostu przepadłam z kretesem :loveu: Dostała imię Gama. Bezunia od pierwszego wejrzenia była zachwycona i zachowała się idealnie, spokojnie, nienachalnie się zapoznała, malutka była na początku trochę onieśmielona ale po 15 minutach już był ogonek w górze ;) Za to Pucek chyba ma urażoną swoją kocią godność, bo niuńka jak tylko go zobaczyła, ruszyła bojowo, pacnęła go łapą po głowie, zaczęła włazić mu na grzbieg i turlać się z nim po dywanie :diabloti: Pucek chyba czegoś takiego w swoim życiu nie przeżył, Lunka zachowywała się inaczej, Beza w ogóle go nie zauważała, a tu nagle taki szczenior na głowę włazi ;) Zdjęcia powklejam chyba jutro, bo teraz lecę dalej ochać i achać nad Gamą :loveu: -
Piekny Hop w typie PONa. Zawrócił z TM :) i MA DOM
pinkmoon replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
moment moment, znaczy że Hopak idzie do domu? Co przegapiłam?? -
śnieg i taka sadza na nim :D czyli Beza, kiedyś Timba, W DOMU :)
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Nie nie nie, dziewczynka. Jedynym facetem będzie Pucek :diabloti: -
Chyba nikt nie zgłaszał jeszcze Doris z Lęborka? [FONT=Arial Black][FONT=Arial]Imię: Doris Płeć: Sunia Wiek: około 5-6 miesięcy (?) Miejsce pobytu: Lębork Województwo: pomorskie Szczepienia: tak Historia: Doris jako kilkutygodniowe psie dziecko została uratowana z pseudoschroniska w Małoszycach, gdzie za TM odeszło jej rodzeństwo. Pod opieką dobrych ludzi Doris pokonała chorobę i obecnie mieszka w DT u wolontariuszki. Mieszka w bloku, dobrze czuje się w warunkach mieszkaniowych i w mieście. Umie zachować czystość. Wychowuje się z innymi psiakami (obu płci) i kotami. Rozmiar: ( S/M/L...) będzie niewielkim pieskiem Charakter: Trochę nieufna do nowych osób, ale kiedy kogoś pozna, pokazuje swoją prawdziwą naturę - jest przemiła, uwielbia zabawy, ma troszkę zadziorny charakterek. To sunia z klasą. Na pewno nie żadna ciapa ani ciepłe kluchy, Doris wie dobrze czego chce od życia ;) Kontakt[/FONT][FONT=Arial][SIZE=2]: [/FONT][/FONT]Kontakt w sprawie adopcji: 607 729 353 [email protected] [FONT=Arial Black][FONT=Arial][SIZE=2] Wątek: (zbiorczy wątek psiaków z Lęborka) http://www.dogomania.pl/threads/180940-Psiaki-z-LAE-borka-czekajAE-na-lepsze-jutro-Potrzebne-pomysA-y-dla-trudnych-przypadkA-w UWAGA, tylko do domku który będzie utrzymywał w miarę regularny kontakt z aktualnymi opiekunkami, które są w Doris absolutnie zakochane ;) - żeby co jakiś czas podesłać zdjęcia, powiedzieć co u niuńki, tego typu rzeczy (więcej zdjęc Doris na wątku lęborskim post nr 6 na pierwszej stronie) [/FONT][/FONT]
-
Kostka nareszcie znalazła swoje miejsce na ziemi!!! :)
pinkmoon replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Ja też zaznaczam, w tej chwili pomóc finansowo nie mogę...ale będę pamiętać i kombinować. Śliczna mała :(