-
Posts
4601 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pinkmoon
-
Żeby nie było, że w tym dziale same smutne i oburzające tematy... taka mini gra dla miłośników TTB, którą przypadkiem znalazlam w necie. Kto się pochwali wynikiem?:diabloti: [url=http://www.pbrc.net/poppysplace/games/AdultFindabull/findpitbull_v4.html]findpitbull_v4[/url]
-
Tak się zastanawiam... czy nie dałoby się walczyć z pseudohodowlami poprzez 'zastrzeżenie' nazwy rasy? Coś jak opatentowanie, znak firmowy? Żeby osoby bez odpowiednich uprawnień mogły być prawnie ścigane za umieszczanie ogłoszeń typu "szczeniaczki yorka po rodowodowej matce" albo "amstaffy po mocnych rodzicach"? Nie wiem kompletnie jak to wygląda od strony prawnej, technicznej, pewnie Związek Kynologiczny musiałby o to wystąpić, bo to w końcu ich 'prawa' do używania nazwy rasy łamią pseudohodowcy. Ot, taki luźny pomysł.
-
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
pinkmoon replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Janka jest świetna, dopiero teraz zobaczyłam że ma własny wątek. Pamiętam ją w kwietniu z tymi okropnymi ranami na boku i glowie, była taka spokojna przy przemywaniu ran, nie wyrywała się, nie piszczała tylko wtulała się... Teraz wygląda sto razy lepiej :) A i psychicznie jest postęp, sunia cieszy się do ludzi przez kraty. Dobrze że wyszła z budynku do kojca na zewnątrz, przyzwyczaja się znowu do świata :) No i z Baribalem tworzą świetny duecik! -
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Udało się uchwycić polowanie :diabloti: Łowca z wysokości swojej kryjówki rozgląda się w poszukiwaniu ofiary na prawo... ...i lewo... ...już ją zauważył... W końcu... ATAK! :diabloti: No i mamy efekt: A na koniec i tak następuje negocjacja warunków rozejmu, zgadnijcie kto wygrywa:razz: -
Ewa, tutaj na dogo i na fcr (chyba, nie wiem na pewno) pisze też czasami moja mama, pod nickiem Babatta :) A Luna z Puckiem to jest komedia dwadzieścia cztery godziny na dobę, cudownie się tę parkę obserwuje ;)
-
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Pokaż się, owczarku półśrodkowoazjatycki :loveu: -
Nasze czarne szczęście, Luna, za TM...
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Najlepszą akcją jest atak ninja w wykonaniu Pucka: włazi tak żeby być wyżej od psa (schody, fotel) po czym skacze i ląduje na Lunie, wszystkimi łapami wczepiając się w futro. Pucek robi groźną minę i próbuje straszyć, a Luna filozoficznie przechadza się po domu, nic sobie nie robiąc z kota zwisającego jej z grzbietu. Ot taka przejażdżka :evil_lol: -
Kaja- brązowy pudel ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D [ Gdynia ]
pinkmoon replied to Atkaaaa's topic in Już w nowym domu
Gdzie ona dokładnie siedzi? -
[quote name='"Alicja"'][FONT=Arial]no i komenty na miare Polaczków :angryy:z ciemnogrodu[/quote][/FONT] Nie no, przecież właśnie "amfosty" to ciemnogród, bo jak piszą internauci: [quote]W bardziej cywilizowanych społeczeństwach te rasy są wyeliminowane[/quote] To właściciele TTB są jak widać sto lat za Europą:p A, no i jeszcze powinno być prawo że policjant ma prawo zastrzelić każdego asta jakiego zobaczy, pitbullom trzeba komisyjnie powybijać zęby, a w ogóle to bullowate to nic więcej jak rekompensata dla dresiarzy którzy mają małego. Takie to mądrości dzisiaj poznałam na forum WP.
-
Nie mogę w tej chwili pomóc z plakatami ani podjechać do Gda pomóc w szukaniu, ale wpadłam na inny pomysł, wrzuciłam temat na forum studentów Uniwersytetu Gdańskiego :diabloti: Teraz w okresie rekrutacji wchodzi tam mnóstwo młodych osób z Gdańska i okolic, może to coś pomoże. [url=http://forumrekrutacji.ug.edu.pl/index.php?topic=5151.0]Wielka prośba do osób z Gdańska, tym razem temat nie studencki![/url] Trzymam kciuki za Visę!
-
Dwa zwierzaki, kupa śmiechu :razz: Luna - półtoraroczna flatka-wariatka, z nami od szczeniaka. Pucek - dwuletni koci obrażalski pieszczoch :diabloti: , zaadoptowany jakieś pół roku temu. Ileż było świrowania na początku, żeby teraz dojść do takiego błogostanu: Leżałam sobie spokojnie, nikomu nie przeszkadzałam... ...ale oczywiście ktoś musiał się przyplątać :roll: :loveu:
-
Domowo: Leżałam sobie spokojnie, nikomu nie przeszkadzałam... [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/lunakot016.jpg[/IMG] ...ale oczywiście ktoś musiał się przyplątać :roll: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/lunakot018.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/lunakot019.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/lunakot020.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/lunakot024.jpg[/IMG] :loveu:
-
[quote name='Jenny19']Chcą amstaffy wpisać na listę ras niebezpiecznych:cool1: wiedziałam, że tak się to skończy, te ciągłe doniesienia o atakach i nagonka nie mogła przejść bez echa:shake: [URL="http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Atakuja-ludzi-ale-oficjalnie-nie-sa-niebezpieczne,wid,11392512,wiadomosc.html"]Atakują ludzi, ale oficjalnie nie są niebezpieczne - Wiadomości - WP.PL[/URL][/quote] Też to czytałam, strasznie mnie to zmartwiło, wp.pl to dość opiniotwórczy serwis i bardzo dużo ludzi go czyta. Szkoda że w takim "rzetelnym" artykule nie ma słowa o pseudo, za to jest dużo szumu i straszenia. :shake:
-
Przecież królewska wyniosłość to podstawa :loveu: A że macha ogonem to wiesz, Brazowa, trochę łaskawości musi skapnąć ;) Co on tam będzie jak szczeniak się łasił, pewnie uważa że to poniżej godności wielkopsa. O tym to powinien porozmawiać z Gibsonem bo ten z kolei wariuje ze szczęścia jak się nim zająć!
-
Kaja- brązowy pudel ma dom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D [ Gdynia ]
pinkmoon replied to Atkaaaa's topic in Już w nowym domu
Ten zabieg wycięcia guzów jest umówiony czy na razie w planach bliżej nieokreślonych? I na jak długo (mniej więcej) jest potrzebny tymczas na rehabilitację po operacji? -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze dwa zdjęcia Bonuxa, strasznie kiepskie bo robione w budynku, ale tak poglądowo tutaj wrzucę, póki Natalia i Nafi nie zrobią zwyczajowo pięknych fotek: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy027.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy026.jpg[/IMG] -
Bullowate ze schroniska w Gdyni proszą o kochające domki...
pinkmoon replied to natalia_aa's topic in Już w nowym domu
Drixon i Szexpir się przypominają! Zawsze jak myślę o jednym to drugi mi od razu na myśl przychodzi, fajna parka:cool3: Uśmiech na powitanie: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy018.jpg[/IMG] Smutne życie za kratami, nawet jak jest szansa na mizianko [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy019.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy020.jpg[/IMG] I Szexpirowi też niewesoło... [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy021.jpg[/IMG] ...ale klatę pokazuje :cool3: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy022.jpg[/IMG] A tu Drixon udaje krówkę :loveu: albo próbuje wyglądać groźnie, jak kto woli: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy024.jpg[/IMG] -
W schronisku w Gdyni od niedawna jest BONUX, wielki i piękny psiak. Wyglądem budzi respekt, ale to tylko pozory, Bonux jest przyjazny, kontaktowy i przymilny - jednak dość nieopanowany, żywiołowy, strasznie cieszy się do ludzi i okazuje to całym sobą. Mam tylko dwa dość kiepskie zdjęcia sprzed paru dni, kiedy siedział w budynku. (Teraz jest już w boksach na zewnątrz). Pewnie Natalia i Nafi wkrótce zrobią mu tradycyjnie piękne foty, ale póki co, tak poglądowo: [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy027.jpg[/IMG] [IMG]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/psy026.jpg[/IMG]
-
Ambo trzy lata w schronie - Ambo za TM.
pinkmoon replied to ab-agnieszka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Musi się udać ;) -
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Gibson dzisiaj szalał na spacerku :loveu: Zainteresowali się nim jedni państwo, ale po krótkiej rozmowie wyszło,ze chca zeby pies mieszkal na ich nieogrodzonym gospodarstwie na wsi ("w razie czego mozna go uwiazac zeby nie uciekal:roll:") i jego glowna funkcja byloby odstraszanie a w razie czego podgryzanie uciazliwych psow sasiadki ktore wlaza im na podworko. Byli bardzo zdziwieni ze na takie warunki zadnego psa nie dostana. Dodam, ze sami przyznali ze poprzedni pies zginal bo... uciekl i wpadl pod samochod. WIec jasne, po co postawic jakies ogrodzenie, pzreciez od pilnowania jest pies a jak jeden sie skonczy to mozna tanio w schronisku znalezc nastepnego. -
Gibson znalazł człowieka do kochania, MA DOM
pinkmoon replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Znalazlam inne forum azjatow (bo tu na dogomanii jest malo ozywione) i nie mam wiecej pytan... [url=http://www.psiarnia.pl/viewtopic.php?f=9&t=793&sid=491fb56606d84ed9c280814928076724&start=0]Owczarek Środkowoazjatycki Central Asian Ovtcharka • Zobacz temat - Azjatyckie Spacery część II[/url] Tylko te uszy Gibsio ma wybitnie inne. Ale reszta baardzo podobna jak dla mnie, przynajmniej patrzac na zdjecia z tamtego forum.